Řecko, Thessaloniki

FLH - Authentic Retro Flat in City Center

29 Ethnikis Aminis Thessaloniki, Řecko Apartmán
7 nabídek od 1855 CZK Zobrazit pokoje
FLH - Authentic Retro Flat in City Center
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
1.8 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

29 Ethnikis Aminis Thessaloniki, Řecko

V okolí hotelu 'FLH - Autentický retro byt v centru města', Soluň, Řecko, se nachází několik památek, restaurací a vybavení. Některé významné místa v okolí zahrnují:

1. Aristotelovo náměstí: Jedno z nejznámějších náměstí v Soluni, které se nachází jen krátkou procházkou od hotelu. Zde je mnoho kaváren, obchodů a příjemné místo k odpočinku.

2. Bílá věž v Soluni: Historická památka a symbol města, která se nachází podél vody a je dochozí od hotelu.

3. Rotunda: Antická válcovitá budova původně postavená jako mauzoleum, nyní zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se blízko hotelu a nabízí jedinečný architektonický zážitek.

4. Archeologické muzeum v Soluni: Muzeum, které představuje předměty ze staré Makedonie, včetně soch, keramiky a zlatnických výrobků. Je umístěno v blízkosti a umožňuje návštěvníkům prozkoumat bohatou historii regionu.

5. Ladadika oblast: Nachází se jen krátkou vzdálenost od hotelu, tato živá čtvrť je známá pro svůj noční život, tradiční taverny a bary.

6. Kostel Agios Dimitrios: Významné náboženské místo, které obsahuje hrob sv. Demetria, ochránce Soluně. Nachází se blízko hotelu.

7. Mezinárodní výstaviště v Soluni: Významné konferenční a výstavní místo, které často pořádá různé akce, veletrhy a konference. Nachází se trochu dále od hotelu, ale je dobře dostupné veřejnou dopravou. Kromě toho je hotel obklopen několika kavárnami, restauracemi, obchody, supermarket a veřejnou dopravou, což umožňuje hostům pohodlně prozkoumávat město a jeho památky.

map
FLH - Authentic Retro Flat in City Center
Apartmán

Do centra města1.8

O hotelu

O

'FLH - Autentická retro deska v centru města' je hotel nacházející se v samém srdci Soluně, Řecko. Hotel nabízí jedinečný a autentický retro zážitek se svými retro zařízenými pokoji a dekoracemi. Pokoje v 'FLH - Autentická retro deska v centru města' jsou navrženy tak, aby přenesly hosty do minulé éry. Každý pokoj je pečlivě zařízený vintage nábytkem a doplňky, tvořící nostalgickou a útulnou atmosféru. Pokoje jsou vybaveny moderními vybaveními, jako je klimatizace, plochá TV, zdarma Wi-Fi a vlastní koupelna. Hosté si mohou vybrat mezi různými typy pokojů, včetně jednolůžkových, dvoulůžkových a rodinných pokojů, které vyhovují různým potřebám a velikostem skupin. Pokud jde o stravování, 'FLH - Autentická retro deska v centru města' nabízí hostům zdarma snídani. Snídaně obvykle zahrnuje výběr čerstvého ovoce, pečiva, chleba, cereálií, jogurtu a teplých nápojů. V okolí hotelu také najdete několik restaurací. Soluň je známá svou živou kulinářskou kulturou a nabízí širokou škálu místních řeckých jídel stejně jako mezinárodních jídel. Hosté si mohou prozkoumat okolní restaurace, kavárny a taverny, aby si vychutnali chutě města. Celkově 'FLH - Autentická retro deska v centru města' nabízí jedinečný zážitek z ubytování se svými retro zařízenými pokoji a pohodlnou polohou v centru města Soluň, Řecko.

Zábava

Několik populárních zábavních možností v blízkosti hotelu 'FLH - Authentic Retro Flat in City Center' v Thessaloniki v Řecku zahrnují:

1. Aristotelové náměstí: Nachází se v docházkové vzdálenosti od hotelu, je to živý centrum s mnoha kavárnami, restauracemi a obchody. Je to skvělé místo na relaxaci, pozorování lidí a užívání pouliční hudby.

2. Muzeum kinematografie v Thessaloniki: Nachází se jen krátkou vzdáleností odtud a je věnováno filmové historii, představuje impresivní sbírku staré filmové techniky, plakátů a pamětihodností. Někdy také promítají klasické filmy.

3. Bílá věž: Symbol Thessaloniki, historická pamětihodnost nabízející panoramatický výhled na město a Thermaikoský záliv. Můžete se vydat na vrchol pro jedinečný výhled nebo navštívit muzeum uvnitř, kde se dozvíte o historii věže.

4. Noční kluby a bary: Thessaloniki je známé pro svůj rušný noční život. V centru města je spousta klubů a barů, jako je Valaoritou ulice a oblast Ladadika, kde si můžete užít živou hudbu, DJ show a tanec.

5. Koncertní sál v Thessaloniki: Pokud máte zájem o koncerty, Koncertní sál v Thessaloniki pořádá různé koncerty po celý rok, včetně klasické, jazzové a současné hudby. Nachází se jen krátkou jízdou autem od hotelu.

6. Archeologické muzeum v Thessaloniki: Toto muzeum obsahuje rozsáhlou sbírku artefaktů z antické Makedonie, včetně soch, mozaik a keramiky. Je to ideální místo pro poznání bohaté historie regionu.

7. Tsimiski ulice: Nachází se poblíž hotelu, Tsimiski ulice je populární nákupní destinací s širokou škálou obchodů, butiků a obchodních domů. Je to skvělé místo pro nakupování. To jsou jen některé z mnoha zábavních možností v blízkosti hotelu 'FLH - Authentic Retro Flat in City Center' v Thessaloniki v Řecku.

Recenze hotelu FLH - Authentic Retro Flat in City Center
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.