Řecko, Syros

Syros Central - Holiday Apartment Rental

Omirou 16 Syros, Řecko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Syros Central - Holiday Apartment Rental
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
Zobrazit všechna vybavení 3
Poloha
Do centra města
2.1 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Omirou 16 Syros, Řecko

Syros Central - Semestrální byt se nachází ve městě Ermoupoli na ostrově Syros v Řecku. Hotel je obklopen v centrální poloze, různými zařízeními a atrakcemi. Některé z věcí, které jsou poblíž hotelu, zahrnují:

1. Přístav Ermoupoli: Hotel je jen krátkou procházkou od hlavního přístavu Ermoupolis, kde přicházejí a odcházejí trajekty a lodě.

2. Centrum města Ermoupoli: Hotel se nachází přímo v srdci Ermoupolis, což umožňuje hostům snadno prozkoumávat obchody, restaurace, kavárny a kulturní památky města.

3. Náměstí Miaouli: Toto rušné náměstí je oblíbeným místem setkávání místních obyvatel a turistů. Je obklopeno krásnými neoklasicistními budovami, kavárnami a radnicí.

4. Archeologické muzeum Syros: Toto muzeum, které se nachází poblíž hotelu, představuje artefakty z antického Syrosu a Kyklad.

5. Divadlo Apollo: Divadlo Apollo, jedno z nejstarších divadel v Řecku, je významným symbolem Ermoupoli. Hostí různé představení a kulturní akce.

6. Kostel svatého Mikuláše: Tento majestátní kostel je důležitým symbolem Ermoupoli a nabízí úžasný výhled na město a Egejské moře z věže hodin.

7. Čtvrť Vaporia: Tento malebný okrsek nabízí elegantní vily a krásné výhledy na moře. Je to vynikající místo k prozkoumání architektonického dědictví ostrova.

8. Pláže: Syros nabízí několik pláží, včetně Galissas Beach, Kini Beach a Vari Beach, které jsou jen krátkou vzdáleností od hotelu. Závěrem Syros Central - Semestrální byt díky své poloze poskytuje hostům snadný přístup k bohaté historii, kultuře a scenérii Ermoupoli.

map
Syros Central - Holiday Apartment Rental
Apartmán

Do centra města2.1

O hotelu

O

Syros Central - Apartmány na semestr je hotelové zařízení nacházející se na ostrově Syros v Řecku. Nabízí různé pokoje a zařízení, které vyhovují potřebám hostů. Hotel nabízí prostorné a krásně zařízené apartmány, které jsou vhodné jak pro individuální cestovatele, páry, rodiny, tak i skupiny. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, pohodlnými postelemi, soukromou koupelnou a moderním vybavením, jako je kuchyňka nebo kompletní kuchyňské vybavení. Některé apartmány mají také balkon s krásným výhledem na okolí. Hosté v Syros Central mohou vychutnat lahodné jídlo v hotelové restauraci. Restaurace podává různá řecká a mezinárodní jídla připravená z čerstvých místních surovin. Menu také nabízí různé vegetariánské a veganské alternativy pro různé dietní preference. Pro další zvýšení zážitku hostů je zde také bar, kde si mohou odpočinout a vychutnat si různé nápoje, včetně osvěžujících koktejlů a místních vín. Syros Central - Apartmány na semestr nabízejí různá zařízení a služby, které zlepšují pobyt hostů. To zahrnuje bazén, fitness centrum, saunu a wellness center, kde jsou k dispozici relaxační terapie a masáže. Hotel má také zdarma Wi-Fi v celém areálu, transfer z letiště a na letiště a non-stop recepci, která je k dispozici pro pomoc hostům s otázkami nebo požadavky. Celkově nabízí Syros Central - Apartmány na semestr pohodlné ubytování, lahodné jídlo a odpovídající zařízení pro příjemný pobyt na ostrově Syros, v Řecku.

Zábava

V blízkosti hotelu 'Syros Central - Holiday Apartment Rental' na ostrově Syros v Řecku se nachází několik možností zábavy. Zde je pár návrhů:

1. Pláže: Syros má nádherné pláže, kde si můžete odpočinout, koupat se a opalovat. Některé populární pláže poblíž hotelu zahrnují Galissas Beach, Megas Gialos Beach a Azolimnos Beach.

2. Centrum města Ermoupolis: Hotel se nachází v Ermoupolisu, hlavním městě Syrosu. Centrum města je plné obchodů, kaváren a restaurací, kde si můžete nakupovat a dobře si pochutnat.

3. Archeologické muzeum Syros: Archeologické muzeum v Ermoupolisu ukazuje různé předměty z antiky. Je to fantastické místo k prozkoumání ostrova a jeho historie a kultury.

4. Apollovské divadlo: Ermoupolis je známý pro impozantní divadlo Apollo, miniaturní verzi La Scaly v Miláně. Můžete se účastnit představení nebo absolvovat prohlídku, abyste obdivovali architekturu a dozvěděli se o historii.

5. Ano Syros: Ano Syros je okouzlující část města, nacházející se na kopci nad Ermoupolis. Zde si můžete procházet úzkými uličkami, navštívit středověký hrad a vychutnat si panoramatický výhled na město a Egejské moře.

6. Náměstí Miaouli: Centrální náměstí v Ermoupolisu je plné života a nabízí kavárny, restaurace a obchody. Je to oblíbené místo na odpočinek, pozorování lidí a vychutnání si živé atmosféry.

7. Noční život: Zejména v letních měsících nabízí Syros živý noční život. Můžete si vychutnat nápoje, hudbu a tanec v barech a klubech poblíž hotelu.

8. Kulturní události: Syros pořádá různé kulturní události po celý rok, včetně hudebních koncertů, divadelních představení a výstav. Zkontrolujte místní kalendář událostí, abyste zjistili, zda během vašeho pobytu probíhá nějaká událost. Syros, Řecko a jeho blízkost k 'Syros Central - Holiday Apartment Rental' nabízejí jen několik možností zábavy. Ostrov nabízí směs relaxace, kultury a nočního života, která vyhovuje každému vkusu.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?
1. Kde se nachází 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?1

'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' se nachází ve městě Syros v Řecku

2. Jak mohu rezervovat ubytování v 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?
2. Jak mohu rezervovat ubytování v 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?1

Ubytování v 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' můžete rezervovat buď přímo kontaktem s hotelem nebo prostřednictvím různých online cestovních platforem

3. Jaké vybavení nabízí 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?
3. Jaké vybavení nabízí 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?1

'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' nabízí vybavení jako plně vybavená kuchyně, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, balkon nebo terasu a pračku

4. Je na 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' parkoviště?
4. Je na 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' parkoviště?1

Ano, na 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' je k dispozici parkoviště

5. Jsou v 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' povoleny domácí mazlíčky?
5. Jsou v 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' povoleny domácí mazlíčky?1

Politika týkající se domácích mazlíčků v 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' se může lišit. Doporučuje se přímo kontaktovat hotel, aby se získaly informace o pravidlech týkajících se domácích mazlíčků

6. Jaké památky jsou v blízkosti 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?
6. Jaké památky jsou v blízkosti 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?1

Některé blízké památky v blízkosti 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' zahrnují radnici Ermoupoulis, náměstí Miaouli, Archeologické muzeum Syros a kostel svatého Mikuláše

7. Nabízí 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' nějaké slevy nebo akční nabídky?
7. Nabízí 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' nějaké slevy nebo akční nabídky?1

'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' může nabízet slevy nebo akční nabídky během určité sezóny nebo při delším pobytu. Doporučuje se přímo kontaktovat hotel pro informace o aktuální nabídce

8. Existuje nějaký minimální požadavek na délku pobytu v 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?
8. Existuje nějaký minimální požadavek na délku pobytu v 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?1

Může existovat minimální požadavek na délku pobytu v 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama', zejména během hlavní sezóny. Doporučuje se kontaktovat hotel pro informace o specifických politikách minimální délky pobytu

9. Jak daleko je nejbližší pláž od 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?
9. Jak daleko je nejbližší pláž od 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?1

Vzdálenost mezi 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' a nejbližší pláží se může lišit. Doporučuje se přímo kontaktovat hotel pro informace o blízkých plážích a jejich poloze

10. Existují nějaké supermarkety nebo restaurace poblíž 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?
10. Existují nějaké supermarkety nebo restaurace poblíž 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama'?1

Ano, poblíž 'Syros Central - Tatil Daire Kiralama' se nacházejí supermarkety a restaurace. Hotel má centrální polohu, což umožňuje snadný přístup k různým zařízením v okolí.

Všechny služby a vybavení

Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
Recenze hotelu Syros Central - Holiday Apartment Rental
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.