Řecko, Oroposká skála

Oropos Delight

11 Rodon Oroposká skála, Řecko Villa
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Oropos Delight
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
0.3 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

11 Rodon Oroposká skála, Řecko

Hotel "Oropos Delight" v Skala Oropou je blízko mnoha atrakcí a zařízení. Některé z míst a zajímavostí v okolí zahrnují:

1. Pláž v Skala Oropou: Hotel se nachází poblíž pláže v Skala Oropou a umožňuje snadný přístup k Středozemnímu moři a jeho plážím.

2. Přístav Oropos: Hotel je asi 4 kilometry od přístavu Oropos, kde můžete najít restaurace, kavárny a obchody. Je také možné odtud jet trajektem na nedaleký ostrov Evia.

3. Archeologická lokalita Oropos: Asi 12 kilometrů od hotelu se nachází archeologická lokalita Oropos, což je staré osídlení s fragmenty zdi, věžemi a dalšími strukturami.

4. Hora Parnitha: Na západní straně Skala Oropou se nachází úchvatná hora Parnitha, která je oblíbená pro pěší turistiku a objevování přírody.

5. Atény: Skala Oropou je asi 60 kilometrů od hlavního města Řecka, Atén. Návštěvníci mohou objevovat známé památky, jako je Akropolis, Parthenon a čtvrť Plaka.

6. Termální lázně v Oropos: Asi 15 minut jízdy autem od hotelu se nachází termální lázně v Oropos, které jsou známé svými léčivými vlastnostmi. Tyto přirozené horké prameny jsou skvělé pro relaxaci a zdraví.

7. Kavárny, restaurace a obchody: Skala Oropou, kde se hotel nachází, nabízí různé kavárny, taverny, restaurace a obchody, které mohou návštěvníci objevovat. Upozorňujeme, že dostupnost uvedených atrakcí a zařízení může být různá, doporučujeme zkontrolovat nejaktuálnější informace a dostupnost před plánováním vaší návštěvy.

map
Oropos Delight
Villa

Do centra města0.3

O hotelu

O

'Oropos Delight' je hotel nacházející se ve Skala Oropou, Řecko. Hotel je umístěn blízko pláže a nabízí hostům příjemný a relaxační pobyt. Hotel má různé možnosti ubytování, aby vyhověl různým preferencím a potřebám hostů. Každý pokoj je vybaven moderními vybaveními, jako je klimatizace, plochá TV, minibar a vlastní koupelna. Některé pokoje mají také balkon s výhledem na moře nebo okolní krajinu. Restaurace hotelu nabízí různé lahůdky, které si hosté mohou vychutnat. Jídelní lístek zahrnuje tradiční řeckou kuchyni a mezinárodní jídla připravovaná ze čerstvých a místních ingrediencí. Hosté si mohou také dopřát výběr vín a zažít příjemný gastronomický zážitek. Kromě restaurace má 'Oropos Delight' také bar, kde si hosté mohou odpočinout. Bar nabízí různé nápoje, včetně koktejlů, alkoholických nápojů a nealkoholických nápojů. Hosté, kteří ubytováni v hotelu, mohou využívat různé vybavení a služby, které jsou k dispozici. Patří sem bazén, fitness centrum a recepce otevřená 24 hodin denně. Hotel také nabízí zdarma Wi-Fi ve všech prostorách a bezplatné parkování pro hosty s automobilem. Celkově 'Oropos Delight' nabízí pohodlné ubytování, vynikající jídla a různá zařízení, která zajišťují, aby pobyt ve Skala Oropou, Řecko byl co nejpohodlnější.

Zábava

V blízkosti hotelu "Oropos Delight" v Skala Oropos je několik možností zábavy. Zde je několik návrhů:

1. Plážové aktivity: Skala Oropos je známá svými krásnými plážemi a hosté si mohou užívat různé aktivity, jako je plavání, opalování, plážový volejbal a vodní sporty.

2. Přístav Oropos: Přístav Oropos je oblíbeným místem jak pro místní obyvatele, tak pro turisty. Návštěvníci se mohou projít přístavní promenádou, vychutnat si výhled na moře a jíst v jedné z plážových restaurací.

3. Archeologická oblast Amphiareion: Tato archeologická oblast, nacházející se asi 8 km od Skala Oropos, hostí starý chrám zasvěcený hrdinovi Amphiaraosovi. Návštěvníci mohou zkoumat ruiny a dozvědět se o historii oblasti.

4. Oropos Park: Oropos Park je rodinné rekreační místo s travnatými plochami, dětskými hřišti a piknikovými oblastmi. Je to vynikající místo pro relaxaci, piknikování nebo procházku.

5. Noční život v Chalkidě: Pokud hledáte živý noční život, můžete navštívit město Chalkida, které je asi 30 minut jízdy autem od Skala Oropos. Chalkida nabízí různé bary, kluby a místa s živou hudbou.

6. Místní festivaly: Skala Oropos hostí různé festivaly po celý rok, včetně různých kulturních, hudebních a gastronomických událostí. Zkontrolujte místní kalendář událostí, abyste zjistili, zda je během vašeho pobytu nějaký festival.

7. Zábava v hotelu Oropos Delight: Hotely mohou nabízet zábavu jako večery s živou hudbou, tematické večery nebo organizované aktivity. Kontaktujte personál hotelu, abyste zjistili, zda během vašeho pobytu probíhá nějaká událost. Tyto jsou pouze některé návrhy na zábavu v blízkosti hotelu "Oropos Delight" v Skala Oropos, Řecko. Nezapomeňte prozkoumat místní oblast a požádat personál hotelu o doporučení na základě vašich zájmů.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Recenze hotelu Oropos Delight
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.