Řecko, Patras

BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA

53 Agiou Nikolaou Patras, Řecko Apartmán
1 nabídka od 1455 CZK Zobrazit pokoje
BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • Lednička
  • Fén na vlasy
Zobrazit všechna vybavení 4
Poloha
Do centra města
0.2 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

53 Agiou Nikolaou Patras, Řecko

Některá významná místa poblíž hotelu "BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA" v Patras, Řecko zahrnují:

1. Archeologické muzeum v Patras: Toto muzeum se nachází asi 1,5 kilometru východně od hotelu a obsahuje sbírku artefaktů z antického Řecka, včetně soch, keramiky a šperků.

2. Hrad Patras (Petrovaradinský hrad): Nachází se asi 2 kilometry severozápadně od hotelu a nabízí panoramatický výhled na město a záliv v Patras.

3. Vinařství Achaia Clauss: Toto slavné vinařství, ležící přibližně 7 kilometrů jihovýchodně od hotelu, nabízí prohlídky a ochutnávky svého slavného vína Mavrodaphne a dalších.

4. Náměstí Psila Alonia: Toto náměstí, nacházející se asi 400 metrů severovýchodně od hotelu, má zelený park, kavárny a restaurace, což ho činí ideálním místem k odpočinku a užívání okolí.

5. Most Rio-Antirrio: Tento impozantní visutý most, který se nachází asi 9 kilometrů severozápadně od hotelu, spojuje města Rio a Antirrio přes záliv v Patras.

6. Divadlo Apollo: Toto historické divadlo, které se nachází asi 400 metrů severozápadně od hotelu, hostí různé kulturní akce, včetně divadelních představení, koncertů a promítání filmů.

7. Přístav Patras: Tento přístav, který se nachází asi 1 kilometr západně od hotelu, slouží jako centrální bod pro trajektové spoje mezi pevninským Řeckem a Jónskými ostrovy.

8. Centrum města Patras: Hotel se nachází v centru Patras a nabízí snadný přístup k několika obchodům, restauracím, kavárnám a dalším příležitostem v docházkové vzdálenosti. Upozorňujeme, že uvedené vzdálenosti jsou přibližné a mohou se lišit v závislosti na konkrétním místě ve městě.

map
BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA
Apartmán

Do centra města0.2

O hotelu

Zábava

V blízkosti hotelu 'BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA' v řeckém Patrasu je několik zábavních možností. Zde je několik návrhů:

1. Most Rio-Antirrio: Navštivte slavný most Rio-Antirrio, jeden z nejdelších mostů s pilíři na světě. Vychutnejte si úžasný výhled a projděte se po mostě.

2. Archeologické muzeum v Patrasu: Objevte archeologické muzeum v Patrasu, které se nachází jen kousek od hotelu. Naučte se o historii a kultuře regionu skrze jeho různé výstavy.

3. Hrad v Patrasu: Udělejte výlet na hrad v Patrasu, středověkou pevnost nabízející panoramatický výhled na město. Prozkoumejte hrad a jeho okolí, kde se často konají kulturní akce a výstavy.

4. Vinný sklep Achaia Clauss: Navštivte vinný sklep Achaia Clauss, jednu z nejstarších vinných sklepů v Řecku. Prohlédněte si sklep, naučte se o jeho bohaté historii a vychutnejte si ochutnávky vína.

5. Náměstí Psila Alonia: Objevte náměstí Psila Alonia, živé náměstí uprostřed Patrasu. Odpočiňte si v jednom z kaváren, užívejte si pouličních vystoupení nebo si jednoduše vydejte na procházku po okolí.

6. Městské divadlo v Patrasu: Pokud máte rádi divadlo, navštivte představení ve městském divadle v Patrasu. Zkontrolujte si program a připravující se hry, opery nebo koncerty během vašeho pobytu.

7. Patraský karneval: Pokud navštívíte Patras v únoru nebo březnu, nesmíte minout Patraský karneval, jeden z největších karnevalů v Řecku. Užijte si průvody, hudbu a veselou atmosféru. Vezměte prosím na vědomí, že dostupnost a jízdní řády se mohou lišit, je vždy dobré zkontrolovat nejnovější informace a případná omezení nebo směrnice ohledně COVID

19.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Fén na vlasy
Recenze hotelu BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.