Řecko, Nafplion

Amazing Apt in Old Town of Nafplion

10 Plapouta Nafplion, Řecko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Amazing Apt in Old Town of Nafplion
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Lednička
  • Fén na vlasy
  • Doprava na letiště
Zobrazit všechna vybavení 3
Poloha
Do centra města
0.9 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

10 Plapouta Nafplion, Řecko

Hotel "Muhteşem Apt in Old Town of Nafplion" se nachází v historickém centru města Nafplio v Řecku. Některá místa a památky, které obklopují hotel, jsou následující:

1. Staré město Nafplion: Hotel se nachází v srdci historického starého města a je obklopen malebnými uličkami, tradičními budovami a historickými památkami.

2. Pevnost Bourtzi: Malá pevnost na ostrově v přístavu Nafplio. Nabízí výhled na město a moře.

3. Pevnost Palamidi: Benátská pevnost postavená na kopci s výhledem na Nafplio. Návštěvníci se mohou dostat na pevnost a obdivovat panoramatický výhled na město a Argolikoský záliv.

4. Archeologické muzeum Nafplio: Muzeum nacházející se v historickém centru, které ukazuje artefakty z antické historie regionu, včetně mykénských a klasických řeckých předmětů.

5. Náměstí Syntagma: Hlavní náměstí Nafplia, obklopené kavárnami, restauracemi a obchody. Živé místo, kde se setkávají místní obyvatelé a turisté.

6. Acronafplia: Starověká akropole Nafplia, nabízející dojímavé ruiny, středověké zdi a dechberoucí výhled na město a okolí.

7. Promenáda Arvanitia: Panoramatická cesta spojující město s pláží Arvanitia. Nabízí krásný výhled na moře a útesy.

8. Pláž Karathona: Písečná pláž asi 3 kilometry od starého města. Oblíbené místo pro koupání a vodní sporty.

9. Městské divadlo Nafplio: Historické divadlo v srdci Nafplia. Zde se konají různé kulturní akce a představení.

10. Obchody, restaurace a kavárny: Staré město Nafplio je známé pro své malebné uličky plné místních řemesel, šperků a suvenýrů. Existuje také mnoho restaurací a kaváren, které nabízejí různá řecká a mezinárodní jídla.

map
Amazing Apt in Old Town of Nafplion
Apartmán

Do centra města0.9

O hotelu

Zábava

V městě Nafplion v Řecku je mnoho zábavných možností v hotelu "Old Town of Nafplion". Některé z populárních atrakcí jsou:

1. Hrad Palamidi: Palamidi, jen pár kroků od hotelu, nabízí úžasný výhled na Nafplion a okolí. Můžete prozkoumat hrad a vychutnat si panoramatický výhled na město a moře.

2. Archeologické muzeum Nafplion: Toto muzeum představuje rozsáhlou sbírku starožitností z regionu. Mezi nimi jsou keramika, sochy a šperky. Poskytuje působivý přehled o bohaté historii Nafplionu.

3. Hrad Bourtzi: Bourtzi na malém ostrově u vstupu do přístavu Nafplion je další atrakcí, kterou byste měli navštívit poblíž hotelu. Můžete se plavbou lodí dostat na hrad a prozkoumat okolí.

4. Náměstí Syntagma: Náměstí Syntagma v centru starého města je rušné náměstí obklopené kavárnami, restauracemi a obchody. Je to skvělé místo k odpočinku, jídlu a pozorování lidí.

5. Národní galerie Nafplio: Tato galerie představuje různá současná řecká umělecká díla, včetně obrazů, soch a instalací. Je to fantastické místo pro milovníky umění.

6. Nafplioova ulice: Procházejte po malebné přímořské promenádě a užívejte si výhled na moře a město. Je to příjemné místo pro procházky, odpočinek a kávu nebo zmrzlinu.

7. Muzeum folklóru: Toto muzeum, nacházející se v restaurované benátské rezidenci, ukazuje tradiční řecké kostýmy, řemesla a lidové umění. Poskytuje informace o místní kultuře a tradicích. To jsou jen některé z mnoha zábavných možností, které se nacházejí poblíž hotelu "Amazing Apt in Old Town of Nafplion" v Nafplionu v Řecku. Ve staré čtvrti je také mnoho restaurací, kaváren a obchodů, které stojí za objevování.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází Amazing Apt v historickém centru města Nafplio?
1. Kde se nachází Amazing Apt v historickém centru města Nafplio?1

Amazing Apt se nachází v historickém centru města Nafplio v Řecku

2. Kolik ložnic má byt?
2. Kolik ložnic má byt?1

Byt má X ložnic (skutečný počet poskytnou hostitelé)

3. Je byt přímo v historickém centru?
3. Je byt přímo v historickém centru?1

Ano, Amazing Apt v historickém centru města Nafplio v Řecku se nachází přímo v centru

4. Jaké vybavení nabízí byt?
4. Jaké vybavení nabízí byt?1

Byt má plně vybavenou kuchyň, klimatizaci, Wi-Fi, televizi a další potřebné vybavení. Specifické vybavení může být ověřeno u hostitelů nebo v inzerátu

5. Může v bytě ubytovat velká skupina?
5. Může v bytě ubytovat velká skupina?1

Kapacita Amazing Apt v historickém centru města Nafplio závisí na počtu ložnic a postelí. Doporučuje se kontaktovat hostitele nebo zkontrolovat inzerát pro maximální ubytovací kapacitu a dostupnost pro velké skupiny

6. Jsou v bytě povolena domácí zvířata?
6. Jsou v bytě povolena domácí zvířata?1

Politika pro domácí zvířata v Amazing Apt v historickém centru města Nafplio by měla být potvrzena u hostitelů nebo uvedena v inzerátu

7. Je v okolí bytu parkování?
7. Je v okolí bytu parkování?1

Zda je v okolí Amazing Apt v historickém centru města Nafplio parkování, lze potvrdit kontaktováním hostitelů nebo zkontrolováním inzerátu

8. Jaké jsou některé blízké turistické atrakce?
8. Jaké jsou některé blízké turistické atrakce?1

Některé populární turistické atrakce v blízkosti Amazing Apt v historickém centru města Nafplio zahrnují skálu Palamidi, skálu Bourtzi, archeologické muzeum Nafplio, Acronauplia a Národní galerii Nafplio

9. Existuje minimální délka pobytu v bytě?
9. Existuje minimální délka pobytu v bytě?1

Minimální délka pobytu v Amazing Apt v historickém centru města Nafplio by měla být stanovena hostiteli nebo v informacích o rezervaci

10. Jak mohu byt rezervovat?
10. Jak mohu byt rezervovat?1

Pro rezervaci Amazing Apt v historickém centru města Nafplio můžete zkontrolovat dostupnost a rezervovat prostřednictvím stránky ubytování nebo se přímo obrátit na hostitele.

Všechny služby a vybavení

Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Fén na vlasy
Dodatečné služby
  • Doprava na letiště
Recenze hotelu Amazing Apt in Old Town of Nafplion
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.