Řecko, Messinian Mani

Enchanting tower house with luscious garden

Eparchiaki Odos Kalamatas - Areopolis Messinian Mani, Řecko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Enchanting tower house with luscious garden
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • Lednička
  • Fén na vlasy
Zobrazit všechna vybavení 4
Poloha
Do centra města
13.4 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Eparchiaki Odos Kalamatas - Areopolis Messinian Mani, Řecko

Hotel "Mystický dům ve věž s kouzelnou zahradou" se nachází v oblasti Messinian Mani v Řecku. Okolí hotelu nabízí krásný výhled jako z obrazu. Některé atrakce a zajímavá místa v blízkosti hotelu jsou:

1. Pláže: Messinian Mani je známá svými nádhernými plážemi. Mezi populárními plážemi v blízkosti hotelu jsou Kalogria Beach, Stoupa Beach a Foneas Beach. Tyto pláže jsou ideální pro koupání a opalování díky své čisté vodě a písčitým plážím.

2. Věže Mani: Tato oblast je známá tradičními kamennými věžovými domy. Tyto věže byly postaveny jako obranné stavby a nyní slouží jako unikátní architektonické dědictví. Mezi některými zajímavými věžovými domy v blízkosti hotelu patří Dimitriosova věž a Kitriniarisova věž.

3. Jeskyně: Jeskyně Diros, které se nacházejí asi 30 kilometrů od hotelu, jsou jednou z významných atrakcí v regionu. Tyto podzemní jeskyně mají úžasné stalagmity a stalaktity a mohou být prozkoumány lodí.

4. Stezky pro turistiku a výlety: Messinian Mani nabízí různé turistické a výletní trasy, které umožňují návštěvníkům objevovat přírodní krásy regionu. Víroský kaňon a hora Taygetos jsou populárními místy pro turisty, kteří rádi chodí.

5. Vesnice: Tato oblast je plná okouzlujících vesnic s tradiční řeckou architekturou. Mezi některými blízkými vesnicemi, které můžete objevit, patří Kardamili, Areopoli a Agios Nikolaos. Tyto vesnice nabízejí možnost poznat místní kulturu, historii a lahodnou řeckou kuchyni.

6. Olivové háje a vinice: Messinian Mani je známá výrobou olivového oleje a vinicemi. Krajinu často pokrývají olivové háje a vinice, což nabízí příjemné pohledy a příležitost ochutnat místní produkty. V oblasti lze pořádat degustace olivového oleje a vína. Celkově řečeno, hotel "Mystický dům ve věži s kouzelnou zahradou" je obklopen přírodní krásou, historickými památkami a tradičními vesnicemi, což poskytuje možnost zažít autentické kouzlo Messinian Mani v Řecku.

map
Enchanting tower house with luscious garden
Apartmán

Do centra města13.4

O hotelu

O

Kouzelný zahradní hotel Kouzelná věž se nachází v oblasti Messianské Mani v Řecku. Hotel nabízí jedinečný zážitek díky tomu, že se nachází v krásné věži, která sahá až do

19. století. Své hosty obklopuje milá zahrada, která vytváří klidnou a pokojnou atmosféru. Hotel má několik různých typů pokojů, z nichž každý má vlastní charakter a přitažlivost. Hosté si mohou vybrat z různých možností ubytování, včetně dvoulůžkových pokojů, rodinných pokojů a apartmánů. Každý pokoj je vkusně zařízený s tradicionálními řeckými prvky a je vybaven moderními vybaveními, jako je klimatizace, vlastní koupelna a pohodlné postele. Některé pokoje také nabízejí úchvatný výhled na okolní zahradu nebo malebné vesnické scény. Co se týče stravování, hotel každé ráno podává lahodnou snídani. Snídaně je servírována v příjemném jídelním prostoru a nabízí širokou škálu místních a mezinárodních jídel, včetně čerstvého ovoce, koláčů a nápojů. Hosté si mohou vychutnat snídani s výhledem na krásnou zahradu. Na ostatní jídla si hosté mohou vyrazit do okolních vesnic a měst. Tyto lokality nabízejí různé tradiční řecké restaurace, které servírují čerstvé mořské plody, grilované maso a chutné vegetariánské možnosti. Personál hotelu rád doporučí a pomůže s rezervací místních restaurací. Celkově Kouzelný zahradní hotel Kouzelná věž nabízí jedinečný a nezapomenutelný zážitek pro hosty, kteří hledají klidné a scenické útočiště v oblasti Messianské Mani v Řecku.

Zábava

Hotel 'Okouzlující věžový dům a lahodná zahrada' se nachází v Messenian Mani v Řecku a je znám svoji úchvatnou přírodní krásou a malebnými vesnicemi. Zde je několik možností zábavy v blízkosti hotelu:

1. Pláže: Messenian Mani je známý svými krásnými plážemi a průzračnými vodami. Můžete si užít slunce na blízkých plážích jako Stoupa Pláž, Foneas Pláž a Kalogria Pláž.

2. Procházky a turistika: Tato oblast nabízí mnoho tras a přírodních stezek, které vám umožní objevovat úchvatné výhledy na Messenian Mani. Diros jeskyně a pohoří Taygetus jsou populárními volbami pro milovníky venkovních aktivit.

3. Historická místa: Messenian Mani je bohatý na historii a poblíž se nachází mnoho historických lokalit, které stojí za návštěvu. Antické město Messene, které je známé svými dobře zachovanými pozůstatky, je nevyhnutelnou zastávkou. Byzantský hrad Mystras a Troupakisova věž v Kardamyli jsou také zajímavé.

4. Místní vesnice: Procházejte se po malebných vesnicích jako Kardamyli, Stoupa a Kastania. Tyto vesnice nabízejí pohled na tradiční řecký životní styl a jsou plné roztomilých obchodů, kaváren a tavern.

5. Degustace olivového oleje: Messenian Mani je známý výrobou olivového oleje. Můžete si objednat průvodcovskou prohlídku a ochutnat olivový olej ve místních továrnách nebo farmách.

6. Vodní sporty: Pokud máte rádi dobrodružství, můžete vyzkoušet vodní sporty jako šnorchlování, potápění nebo kajak na čisté vodě Messenian zálivu.

7. Místní akce a festivaly: V závislosti na čase vaší návštěvy, můžete se zúčastnit místních akcí a festivalů, které ukazují místní kulturu a tradice. Pro informace o nadcházejících akcích se obraťte na hotel nebo místní turistické informační centrum. S přírodní krásou, historickými památkami a kulturními zážitky nabízí Messenian Mani mnoho možností zábavy v blízkosti hotelu 'Okouzlující věžový dům a lahodná zahrada'.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází půvabný věžový dům a lahodná zahrada?
1. Kde se nachází půvabný věžový dům a lahodná zahrada?1

Půvabný věžový dům a lahodná zahrada se nacházejí v oblasti Messinian Mani v Řecku

2. Co dělá věžový dům tak půvabným?
2. Co dělá věžový dům tak půvabným?1

Půvabné vlastnosti věžového domu obvykle zahrnují jedinečný architektonický design, historický význam a malebné okolí

3. Jak velká je zahrada kolem věžového domu?
3. Jak velká je zahrada kolem věžového domu?1

Velikost zahrady se může lišit, ale obvykle je prostorná a dobře udržovaná, s dostatkem zeleně a klidným prostředím

4. Lze věžový dům pronajmout nebo koupit?
4. Lze věžový dům pronajmout nebo koupit?1

Ano, půvabný věžový dům se obvykle může pronajmout pro krátkodobé pobyty nebo ho lze zakoupit jako trvalé bydliště pro zájemce

5. Jsou v blízkosti nějaké atrakce nebo možnosti?
5. Jsou v blízkosti nějaké atrakce nebo možnosti?1

V oblasti Messinian Mani je v blízkosti věžového domu mnoho atrakcí a možností. Mezi nimi se mohou nacházet krásné pláže, turistické trasy, tradiční řecké taverny a historická místa

6. Jak daleko je nejbližší pláž od věžového domu?
6. Jak daleko je nejbližší pláž od věžového domu?1

Vzdálenost mezi věžovým domem a nejbližší pláží se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě, ale obvykle je to krátká jízda nebo chůze

7. Je věžový dům vhodný pro rodiny s dětmi?
7. Je věžový dům vhodný pro rodiny s dětmi?1

Půvabný věžový dům může být vhodný pro rodiny s dětmi, ale rodiče by se měli ujistit, že dům splňuje jejich specifické potřeby před rezervací

8. Je věžový dům vybaven moderními zařízeními?
8. Je věžový dům vybaven moderními zařízeními?1

To závisí na jednotlivém objektu, ale většina půvabných věžových domů v oblasti Messinian Mani nabízí moderní pohodlí, jako je elektřina, pitná voda, kuchyňské vybavení a přístup k internetu

9. Můžou návštěvníci objevit historický význam věžového domu?
9. Můžou návštěvníci objevit historický význam věžového domu?1

Některé věžové domy mohou mít historický význam a návštěvníci mohou mít příležitost objevit bohaté dědictví a kulturu regionu

10. Kolik stojí pronájem půvabného věžového domu?
10. Kolik stojí pronájem půvabného věžového domu?1

Ceny pronájmu půvabného věžového domu se mohou lišit v závislosti na poloze, velikosti, příslušenství a sezóně. Nejlepší je kontaktovat webové stránky pro pronájem nemovitostí nebo místní agentury pro správné informace o cenách.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Fén na vlasy
Recenze hotelu Enchanting tower house with luscious garden
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.