Řecko, Poluostrov Mani

Unique Home with Serene Panoramic Views

Kalivia 232 00, Lakonia Poluostrov Mani, Řecko Dovolenkový pronájem
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Unique Home with Serene Panoramic Views
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
Zobrazit všechna vybavení 5
Poloha
Do centra města
10.4 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Kalivia 232 00, Lakonia Poluostrov Mani, Řecko

Hotel "Jedinečný dům s unikátním výhledem na krajinu" na poloostrově Mani v Řecku je obklopen úchvatnou přírodou a zajímavými místy k vidění. V blízkém okolí hotelu můžete najít následující:

1. Pláže: Poloostrov Mani je známý svými malebnými, odlehlými plážemi. V blízkosti se nacházejí různé pláže, jako je pláž Foneas, pláž Kalogria a pláž Stoupa. Návštěvníci zde mohou vychutnat průzračnou vodu a odpočinout si.

2. Mani vesnice: Hotel se nachází v oblasti známé tradičními vesnicemi Mani. Mezi nimi patří vesnice Kardamyli, Stoupa a Agios Nikolaos. Tyto vesnice nabízejí roztomilé kamenné domy, úzké uličky, místní hospůdky a historické památky k objevování.

3. Diroské jeskyně: Diroské jeskyně jsou turistickou atrakcí nedaleko hotelu, kterou stojí za to vidět. Tyto jeskyně nabízejí jedinečný zážitek s impozantními stěžejemi a formacemi.

4. Mys Tainaron: Mys Tainaron (známý také jako mys Matapan) se nachází na nejjižnějším bodě pevninského Řecka a nabízí dech beroucí výhledy na Středozemní moře. Hostí starou maják a je obklopen strmými útesy.

5. Byzantské kostely: Poloostrov Mani je plný historických byzantských kostelů a klášterů. Nejslavnější z nich je kostel Agioi Taxiarches ve Stoupa, který je známý svými krásnými freskami a architekturou.

6. Turistické a přírodní trasy: Okolí hotelu je ideální pro milovníky přírodních procházek. Můžete objevovat cesty v olivových hájích, borovicových lesích a malebných oblastech a vychutnávat si okouzlující výhledy na poloostrov.

7. Místní kuchyně: Poloostrov Mani je známý lahodnou řeckou kuchyní. V blízkých vesnicích najdete tradiční hospody a restaurace, které nabízejí čerstvé a autentické řecké pokrmy. Celkově lze říci, že hotel na poloostrově Mani v Řecku nabízí přístup k úchvatným plážím, přírodním krásám, historickým památkám a tradiční řecké kultuře.

map
Unique Home with Serene Panoramic Views
Dovolenkový pronájem

Do centra města10.4

O hotelu

Zábava

Poloostrov Mani v Řecku nedaleko hotelu 'Jedinečný dům s klidnými panoramatickými výhledy' nabízí různé zábavní možnosti. Zde jsou některé návrhy:

1. Pláže: Užijte si čisté pláže na poloostrově Mani. Pláže jako Stoupa, Foneas nebo Kalogria nabízejí příležitosti k plavání, opalování a vodním sportům.

2. Památky: Objevte historická lákadla regionu, jako jsou jeskyně Diros z byzantské éry, hrady Aeropolis a Mystras a starověké město Messene. Tyto památky vám poskytnou více informací o bohaté historii regionu.

3. Pěší turistika: Poloostrov Mani je známý svými úchvatnými výhledy a trasami pro pěší turistiku. Můžete se vydat na túru v pohoří Taygetos nebo objevovat pobřežní stezky s dechberoucím výhledem na Středozemní moře.

4. Degustace olivového oleje: Navštivte místní výrobnu olivového oleje a dozvědět se více o tradičních metodách výroby olivového oleje. Můžete také ochutnat vzorky různých typů olivového oleje.

5. Tradiční vesnice: Navštivte malebné vesnice jako Kardamili, Areopoli a Limeni, které jsou známé tradiční architekturou, úzkými uličkami a tavername, které nabízejí lahodnou řeckou kuchyni. Tyto vesnice nabízejí pohled na místní životní styl.

6. Výlety lodí: Vydejte se na výlet lodí a objevte krásné pobřeží poloostrova Mani, začínaje od Kalamaty nebo Gytheia. Můžete navštívit skryté zátoky, plavat v průzračné vodě a užít si pohled na krajinu.

7. Kulturní akce: V průběhu svého pobytu se informujte o místních festivalech, hudebních koncertech nebo divadelních představeních. Poloostrov Mani často hostí kulturní akce, které prezentují tradiční hudbu, tanec a umění regionu.

8. Vinařství: Navštivte vinařství a zažijte vínekulturu regionu. Můžete se zúčastnit prohlídky, dozvědět se o procesu výroby vína a ochutnat různé druhy vína. Nezapomeňte se informovat o místě a čase těchto aktivit, protože závisí na ročním období.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází 'Dom s jedinečným výhledem'?
1. Kde se nachází 'Dom s jedinečným výhledem'?1

'Dom s jedinečným výhledem' se nachází na poloostrově Mani v Řecku

2. Co dělá tento dům jedinečným?
2. Co dělá tento dům jedinečným?1

Tento dům je považován za jedinečný kvůli klidnému panoramatickému výhledu na okolní krajinu. Nabízí dech beroucí výhled na poloostrov Mani

3. Kolik ložnic má dům?
3. Kolik ložnic má dům?1

'Dom s jedinečným výhledem' má x ložnic. (Zaměňte "x" za počet aktuálních ložnic)

4. Jsou v okolí nějaká zajímavá místa?
4. Jsou v okolí nějaká zajímavá místa?1

V blízkosti domu se nachází několik zajímavých míst a turistických atrakcí. Některé populární jsou [uveďte blízká zajímavá místa nebo turistické atrakce]

5. Mohou být na nemovitosti pobytu domácí zvířata?
5. Mohou být na nemovitosti pobytu domácí zvířata?1

Politika týkající se domácích zvířat se může lišit podle vlastníka nemovitosti. Doporučuje se kontaktovat pronajímatele nebo vlastníka nemovitosti, aby se ověřilo, zda je povolen pobyt domácích zvířat

6. Jak mohu rezervovat tento 'Dom s jedinečným výhledem'?
6. Jak mohu rezervovat tento 'Dom s jedinečným výhledem'?1

Pro rezervaci tohoto domu můžete navštívit webovou stránku nemovitosti nebo přímo kontaktovat pronajímatele nebo majitele pro informace o rezervaci

7. Je na nemovitosti dostupné parkování?
7. Je na nemovitosti dostupné parkování?1

V domě je dostupné parkování. Hosté budou mít přístup k vyhrazenému parkovacímu prostoru

8. Jsou v okolí nějaké obchody nebo restaurace?
8. Jsou v okolí nějaké obchody nebo restaurace?1

V blízkosti domu se nacházejí obchody a restaurace, aby hostům byla zajištěna pohodlnost během ubytování

9. Co je v domě poskytováno?
9. Co je v domě poskytováno?1

'Dom s jedinečným výhledem' nabízí různé vybavení, jako jsou [uveďte některé poskytované možnosti na nemovitosti]

10. Je na nemovitosti k dispozici internetové připojení?
10. Je na nemovitosti k dispozici internetové připojení?1

Dům poskytuje internetové připojení pro udržení spojení během pobytu

11. Mohu na nemovitosti pořádat akce nebo party?
11. Mohu na nemovitosti pořádat akce nebo party?1

Politika týkající se akcí nebo party se může lišit v závislosti na pravidlech majitele nemovitosti. Doporučuje se kontaktovat pronajímatele nebo vlastníka nemovitosti ohledně pořádání akcí nebo party.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
Recenze hotelu Unique Home with Serene Panoramic Views
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.