Řecko, Kamilari

Kouros n' Kori Villas

Kamilari Kamilari, Řecko Villa
1 nabídka od 4527 CZK Zobrazit pokoje
Kouros n' Kori Villas
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Wi-Fi zdarma
 • Zahrada
 • Wi-Fi
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 15
Poloha
Do centra města
0.1 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Kamilari Kamilari, Řecko

Hotel 'Kouros n' Kori Villas' se nachází v Kamilari, malé vesnici na jihu Kréty v Řecku. Kamilari je známý pro svou tradiční kritskou architekturu, malebné úzké uličky a úchvatné výhledy na okolní krajinu. Zde jsou některé atrakce a zajímavosti, které lze najít poblíž hotelu:

1. Archeologické naleziště Kamilari: Vesnice je domovem starověké minojské osady, kterou lze prozkoumat návštěvou archeologického naleziště. Zde lze vidět ruiny domů, ulic a hrobek pocházejících z doby bronzové.

2. Pláž Kommos: Nedaleko Kamilari se nachází pláž Kommos, která nabízí krásné písčité pobřeží a průzračné vody. Jedná se o méně přeplněnou alternativu k některým z populárnějších pláží na ostrově.

3. Fajstos: Asi 2 km od Kamilari se nachází Fajstos, jedno z nejdůležitějších archeologických nalezišť na Krétě. Minojský palác Fajstos je dobře dochovaný a poskytuje informace o starověké řecké historii a kultuře.

4. Matala: Malebná vesnice a bývalý hippie ráj Matala je známá svými úchvatnými jeskyněmi na stráních skál, které byly v

60. letech obývány umělci a hippies. Vesnice je také známá svými krásnými písčitými plážemi a živým nočním životem.

5. Vinařství Festos: Pro milovníky vína je návštěva vinařství Festos nezbytná. Vinařství, nacházející se poblíž Kamilari, nabízí degustační sezení a prohlídky, které umožňují návštěvníkům prozkoumat vinice a dozvědět se o místní výrobě vína.

6. Starověké město Gortyn: Asi 10 km od Kamilari se nachází Gortyn, starověké římské město s dobře dochovanými ruinami, včetně Chrámu Apollóna, Odea a Římských lázní. Nachází se zde také slavný zákoník Gortynu, což je nejúplnější a nejlépe dochovaný právní zákoník ze starověkého Řecka.

7. Heraklion: Hlavní město Kréty, Heraklion, je asi 60 km od Kamilari. Je domovem slavného Archeologického muzea Heraklion, které představuje minojské artefakty, stejně jako historickou benátskou pevnost Koules. To jsou jen některé z atrakcí a památek, které lze najít poblíž hotelu 'Kouros n' Kori Villas' v Kamilari v Řecku. Okolní oblast nabízí skvělé spojení historických památek, přírodní krásy a tradiční kritské příjemnosti.

map
Kouros n' Kori Villas
Villa

Do centra města0.1

O hotelu

O

Kouros n' Kori Villas je luxusní hotel nacházející se v malebné vesnici Kamilari v Řecku. Hotel nabízí klidné a malebné prostředí, které je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a krásu Kréty. Ubytování v Kouros n' Kori Villas se skládá ze prostorných a krásně navržených vil. Vily jsou navrženy v tradičním krétském stylu a disponují moderními vybaveními pro pohodlný pobyt. Každá vila má vlastní bazén, sluneční terasu a zahradu, které nabízejí hostům maximální soukromí a klid. Existuje několik možností vil, ze kterých si hosté mohou vybrat v závislosti na svých potřebách. Vily se liší velikostí, nabízejí jednu až čtyři ložnice, což je činí vhodnými pro páry, rodiny nebo větší skupiny. Všechny vily jsou elegantně zařízené a vybavené vybavením jako je plně vybavená kuchyň, klimatizace, Wi-Fi, satelitní TV a soukromé parkoviště. Co se týče stravování, Kouros n' Kori Villas nabízí možnost vlastního stravování. Každá vila má dobře vybavenou kuchyň, kde si hosté mohou připravit svá jídla. Alternativně je hotel výhodně umístěn v blízkosti místních restaurací a tavern, kde hosté mohou zažít autentickou řeckou kuchyni. Personál může poskytnout doporučení pro blízké možnosti stravování nebo pomoci s rezervací v restauraci. Kromě ubytování a možností stravování Kouros n' Kori Villas také nabízí různé služby a vybavení pro pohodlí a zábavu hostů. Patří sem denní úklid, transfer z letiště, pronájem aut, prádelna a služba concierge, která pomáhá s jakýmikoli požadavky nebo dotazy. Celkově Kouros n' Kori Villas nabízí luxusní a pohodlný pobyt v krásné vesnici Kamilari v Řecku. Svými prostornými vilami, soukromými bazény a výhodnou polohou je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít relaxační a autentickou řeckou dovolenou.

Zábava

V blízkosti hotelu 'Kouros n' Kori Villas' v Kamilari, Řecko, existuje několik možností zábavy. Zde jsou některé návrhy:

1. Pláže: Hotel se nachází poblíž několika krásných pláží, včetně pláže Kalamaki a pláže Komos. Tyto pláže nabízejí opalování, plavání a různé vodní sporty.

2. Archeologická lokalita Phaistos: Jen krátká jízda autem od hotelu se nacházejí starověké ruiny Phaistos. Tato archeologická lokalita vám umožní objevit pozůstatky starověkého paláce Mínojů.

3. Turistika a příroda: Kamilari je obklopen přírodní krásou a nabízí různé turistické trasy. Můžete prozkoumat malebnou krajinu, navštívit nedalekou horu Ida a vychutnat si úchvatné výhledy.

4. Festivaly a události: V závislosti na čase vaší návštěvy se blízko Kamilari mohou konat místní festivaly a kulturní události. Tyto události často představují tradiční řeckou hudbu, tanec a místní řemesla.

5. Vinné sklepy a vinice: Tato oblast je známá svou výrobou vína. Můžete navštívit místní vinné sklepy a vinice, jako je Douloufakis Winery, kde můžete ochutnat a dozvědět se o místních vínech.

6. Autentická řecká kuchyně: Prozkoumejte blízké vesnice a vyzkoušejte tradiční řeckou kuchyni. Mnoho restaurací a tavern v této oblasti nabízí lahodná jídla vyrobená z čerstvých místních ingrediencí.

7. Noční život v Matala: Pokud hledáte živý noční život, město Matala je jen krátkou jízdou autem odtud. Matala nabízí bary, kluby a místa s živou hudbou, kde si můžete užít zábavný večer.

8. Nákupy: Objevte místní obchody a trhy v Kamilari a blízkých městech a najdete zde jedinečné suvenýry, místní řemesla a tradiční řecké produkty. Poznámka: Vždy se doporučuje zkontrolovat otevírací hodiny a dostupnost konkrétních atrakcí a událostí, zejména pokud jste návštěvou v době mimo turistickou sezónu.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Zahrada
 • Pěší turistika
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Mikrovlnná trouba
 • Fén na vlasy
 • Whirlpool
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Potápění s přístrojem
 • Venkovní bazén
 • Vodní aktivity
Recenze hotelu Kouros n' Kori Villas
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.