Řecko, Korfu ostrov

Akrotiri Beach

Paleokastritsa, Corfu, Greece Korfu ostrov, Řecko Hotel
1 nabídka od 3885 CZK Zobrazit pokoje
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Akrotiri Beach
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Biliár
 • Půjčovna kol
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Zahrada
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 24
Poloha
Do centra města
11.9 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Paleokastritsa, Corfu, Greece Korfu ostrov, Řecko

Akrotiri Beach se nachází na východním pobřeží ostrova Korfu, Řecko. Zde je několik zajímavostí a atrakcí v blízkosti:

1. Achilleion Palace: Krásný palác postavený císařovnou Alžbětou Rakouskou (Sisi) na konci

19. století. Nachází se asi 10 kilometrů jižně od hotelu.

2. Město Korfu: Hlavní město a hlavní přístav ostrova Korfu, známé pro svou benátskou architekturu, pevnosti a úzké uličky. Nachází se asi 20 kilometrů severně od hotelu.

3. Stará pevnost: Benátská pevnost nacházející se ve městě Korfu, která nabízí panoramatický výhled na město a Jónské moře. Nachází se asi 20 kilometrů severně od hotelu.

4. Paleokastritsa: Malebná vesnice s krásnými plážemi, přírodními jeskyněmi a úchvatnou přírodou. Nachází se na západním pobřeží Korfu, asi 25 kilometrů severozápadně od hotelu.

5. Kassiopi: Okouzlující město s benátským hradem, malebným přístavem a různými obchody a restauracemi. Nachází se na severovýchodním pobřeží Korfu, asi 30 kilometrů severovýchodně od hotelu.

6. Aqualand: Vodní park s různými tobogány, bazény a vodními aktivitami pro všechny věkové skupiny. Nachází se asi 12 kilometrů severozápadně od hotelu.

7. Hora Pantokrator: Nejvyšší hora ostrova Korfu s turistickými stezkami a panoramatickým výhledem z vrcholu. Nachází se asi 30 kilometrů severně od hotelu.

8. Poloostrov Kanoni: Malebná oblast na okraji města Korfu, známá svými výhledy na Mouse Island a kostel Panagia Vlacherna. Nachází se asi 25 kilometrů severně od hotelu. To jsou jen některé z mnoha zajímavostí a památek v blízkosti hotelu Akrotiri Beach.

map
Akrotiri Beach
Hotel

Do centra města11.9

O hotelu

O

'Akrotiri Beach' je hotel nacházející se na krásném ostrově Korfu v Řecku. Hotel se nachází přímo u pláže a nabízí úžasný výhled na průzračné Jónské moře. Pokoje v 'Akrotiri Beach' jsou pohodlné a stylové, navržené tak, aby hostům poskytovaly klidnou a relaxační atmosféru. Každý pokoj je plně vybaven moderními vybaveními, jako je klimatizace, satelitní televize, minibar a soukromý balkon nebo terasa. K dispozici jsou různé typy pokojů, které vyhovují různým potřebám a představám hostů. To zahrnuje standardní pokoje, které jsou ideální pro páry nebo jednotlivce, stejně jako větší rodinné pokoje, které mohou ubytovat více hostů. Některé pokoje také nabízejí nádherný výhled na moře. Pokud jde o jídlo, 'Akrotiri Beach' nabízí několik možností stravování, které uspokojí každé chuťové pohárky. Hotel má hlavní restauraci, která podává bufetovou snídani, oběd a večeři s širokým výběrem mezinárodních a místních pokrmů. Hosté si mohou vychutnat své jídlo při obdivování panoramatického výhledu na moře. Pro ty, kteří hledají relaxovaný zážitek při jídle, hotel také nabízí snack bar u bazénu a tavernu na pláži. Zde si hosté mohou vychutnat lehké svačiny, osvěžující nápoje a tradiční řeckou kuchyni, včetně čerstvého mořského ovoce a grilovaného masa. Celkově lze říci, že 'Akrotiri Beach' je hotel na Korfu, který nabízí pohodlné pokoje, lahodné jídlo a skvělou polohu na pláži, což ho činí ideální volbou pro nezapomenutelný zážitek z dovolené.

Pláž

Akrotiri Beach, nacházející se na krásném řeckém ostrově Korfu, je idylickým pobřežním cílem, který nabízí dokonalou kombinaci přírodní krásy a řecké pohostinnosti. Tato ohromující pláž se nachází na východním pobřeží ostrova asi 13 kilometrů severozápadně od města Korfu. Jednou z nejvíce působivých vlastností pláže Akrotiri je její průzračně tyrkysová voda. Mělké a klidné moře zde činí ideální podmínky pro plavání a potápění, zejména pro rodiny s malými dětmi. Pláž je také dobře chráněna před větry, poskytující klidné a poklidné prostředí pro opalování a relaxaci. Jemný zlatý písek na pláži Akrotiri je měkký a lákavý, což umožňuje příjemnou procházku podél pobřeží. Pozvolně se svažuje do moře, umožňujíc návštěvníkům postupně vstoupit do vody. Okolní oblast je přírodně krásná, s bujnými zelenými kopci a útesy, které poskytují malebné pozadí pro pláž. Jedním z unikátních aspektů pláže Akrotiri je přítomnost mnoha jeskyní a přírodních skalních útvarů, které přidávají dobrodružnost a zvědavost. Prozkoumávání těchto jeskyní, jako je jeskyně Panagia, nabízí vzrušující zážitek pro návštěvníky, kteří chtějí objevit některé skryté poklady ostrova. Zařízení na pláži Akrotiri jsou dobře udržovaná a odpovídají potřebám návštěvníků. Na pobřeží je několik plážových barů a tavern, které nabízejí širokou škálu lahodné řecké kuchyně a osvěžujících nápojů. Je také možné si pronajmout lehátka a slunečníky, zajistit tak maximální pohodlí během vaší návštěvy. Dalším lákadlem pláže Akrotiri je její blízkost k některým historickým a kulturním památkám v Korfu. Nedaleká vesnice Paleokastritsa stojí za návštěvu s jejími starobylými kláštery a úchvatnými pobřežními výhledy. Z pláže Akrotiri jsou k dispozici lodní výlety k prozkoumání okolní oblasti, což umožňujít návštěvníkům objevovat skryté zátoky a opuštěné pláže. Celkově je pláž Akrotiri na Korfu poutavým cílem s jejími nedotčenými vodami, ohromující krajinou a teplou řeckou pohostinností. Ať už hledáte relaxaci, dobrodružství nebo kombinaci obojího, tato okouzlující pláž slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny, kteří ji navštíví.

Děti

Akrotiri Beach na o. Korfu v Řecku nabízí několik aktivit pro děti. Některé možnosti zahrnují:

1. Plavání a hrátky na pláži: Pláž Akrotiri má klidné, průzračné vody, které jsou ideální pro plavání a hraní pro děti.

2. Vodní sporty: Starší děti si mohou užít širokou řadu vodních sportů, jako jsou jízdy na banánu, půjčování člunů a kajaky na pláži.

3. Potápění s šnorchlováním: Děti si mohou prozkoumat podvodní svět pláže Akrotiri pomocí šnorchlování a pozorovat podmořský život.

4. Výlety lodí: Rodiny mohou podniknout výlety lodí z pláže Akrotiri, aby prozkoumaly nedaleké jeskyně a odlehlé pláže.

5. Hřiště: V blízkosti pláže se nachází hřiště, kde se děti mohou bavit na houpačkách, skluzavkách a jiných herních prvcích.

6. Plážový volejbal: Na pláži Akrotiri často jsou postavené sítě na plážový volejbal, což umožňuje dětem a rodinám si zahrát společnou hru.

7. Kavárny na pláži: Existuje několik plážových kaváren a restaurací, kde si děti mohou vychutnat svačiny, zmrzlinu a osvěžující nápoje.

8. Prozkoumávání okolních oblastí: Rodiny se mohou vydat na krátké pěší výlety do nedalekého venkova, prozkoumávat olivové háje a užívat si krásné krajiny.

9. Jízda na koni: Někteří cestovní operátoři v oblasti nabízejí jízdy na koni pro děti, což jim umožňuje zažít venkov ostrova na koni.

10. Návštěva paláce Mon Repos: Palác Mon Repos, který se nachází poblíž pláže Akrotiri, je historické místo, které mohou děti prozkoumat a dozvědět se něco o historii ostrova. Celkově pláž Akrotiri nabízí širokou škálu aktivit pro děti, od zábavy na pláži přes vodní sporty až po prozkoumávání okolního prostředí.

Zábava

V blízkosti hotelu 'Akrotiri Beach' na ostrově Korfu v Řecku je několik možností zábavy. Některé návrhy zahrnují:

1. Město Korfu: Navštivte hlavní město ostrova a prozkoumejte jeho okouzlující staré město. Můžete se procházet úzkými uličkami, navštívit historická místa jako Starou pevnost nebo palác svatého Michaela a svatého Jiřího, nakupovat v místních obchodech a užívat si živé noční život.

2. Palác Achilleion: Nachází se jen krátkou jízdou od hotelu, tento úžasný palác byl postaven pro císařovnu Alžbětu Rakouskou v

19. století. Nabízí krásné zahrady, panoramatický výhled a pohled na historii ostrova.

3. Pláž Paleokastritsa: Vydejte se na výlet na jednu z nejslavnějších pláží Korfu, která je asi 13 kilometrů od hotelu. S křišťálově čistou tyrkysovou vodou, několika zátokami a bujnou přírodou je to ideální místo ke koupání, potápění nebo jen relaxaci.

4. Vodní park Aqualand: Ideální pro rodiny nebo dobrodružné jedince, tento vodní park je asi 11 kilometrů od hotelu. Nabízí různé skluzavky, bazény a atrakce a slibuje zábavný den pro všechny věkové kategorie.

5. Výlety lodí: Prozkoumejte pobřeží a blízké ostrovy prostřednictvím lodního výletu. Od malebných plaveb podél severovýchodního pobřeží až po návštěvu krásného ostrova Paxos nebo ikonických modrých jeskyní, existuje několik možností odjezdů z města Korfu.

6. Noční život v Kavosu: Pokud hledáte živý večer, vydejte se do Kavosu, oblíbeného cíle známého svým živým nočním životem. Nachází se asi 30 kilometrů od hotelu a najdete zde několik barů, klubů a míst poblíž pláže, které nabízejí hudbu, tanec a zábavu. To jsou jen některé z mnoha zábavných možností v blízkosti hotelu 'Akrotiri Beach' na Korfu. Nenechte si ujít místní akce a obraťte se na personál hotelu pro další doporučení na základě vašich preferencí.

Vodní aktivity

Akrotiri Beach, na krásném ostrově Korfu v Řecku, je oblíbeným cílem pro vodní aktivity. Co můžete očekávat:

1. Plavání: Pláž má průzračnou tyrkysovou vodu, což ji činí ideálním místem pro plavání. Voda je relativně mělká u břehu, což je bezpečné pro děti a méně zkušené plavce.

2. Potápění s šnorchlováním: Klidná a průzračná voda na pláži Akrotiri nabízí vynikající příležitosti k šnorchlování. Můžete prozkoumat podmořský svět a objevit barevné korály, unikátní ryby a možná si všimnete některých chobotnic nebo mořských želv.

3. Potápění s přístrojem: Pokud jste certifikovaný potápěč nebo se chcete naučit, v okolí pláže Akrotiri je několik potápěčských center, kde se můžete připojit k organizovaným ponorům a objevovat podmořské poklady Korfu. Očekávejte živý mořský život a impozantní skalní útvary.

4. Vodní sporty: Pro dobrodruhy nabízí pláž Akrotiri širokou škálu vodních sportů, včetně skútrů, vodního lyžování, parasaillingu a jízdy na banánových lodích. Vybavení si můžete půjčit od několika provozovatelů na pláži.

5. Plavby lodí: Z pláže Akrotiri se můžete připojit k plavbám na nedaleké opuštěné pláže a malebné zátoky. Tyto výlety často zahrnují možnosti koupání, šnorchlování a dokonce i návštěvy jeskyní.

6. Odpočinek na pláži: Pokud máte raději relaxační zážitek, je k dispozici půjčení lehátek a slunečníků. Můžete si užít slunce, přečíst si knihu nebo jednoduše si vychutnat malebný výhled na Jónské moře. Celkově pláž Akrotiri na ostrově Korfu nabízí širokou škálu vodních aktivit, které vyhovují všem představám, a zaručují tak příjemný čas pro milovníky pláže i dobrodružství.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází pláž Akrotiri na ostrově Korfu v Řecku? Pláž Akrotiri se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Korfu v Řecku.

2. Jak se dostanu na pláž Akrotiri? K pláži Akrotiri se můžete dostat taxíkem, pronajmutím auta nebo veřejnou dopravou. Cesta trvá přibližně 30 minut z Korfu města.

3. Je pláž Akrotiri pláží s pískem? Ano, pláž Akrotiri má písečné pobřeží, což ji činí ideální pro opalování a relaxaci.

4. Jsou na pláži Akrotiri dostupné zařízení? Ano, pláž Akrotiri nabízí různá zařízení, včetně plážových barů, lehátek, slunečníků, vodních sportovních zařízení a okolních restaurací.

5. Je pláž Akrotiri přelidněná během hlavní sezóny? Pláž Akrotiri se může během hlavní sezóny přeplnit, zejména v letních měsících. Je dobré přijít brzy, aby si člověk zajistil dobré místo na pláži.

6. Jsou zde nějaké okolní atrakce, které můžete navštívit po strávení času na pláži Akrotiri? Ano, poblíž pláže Akrotiri se nachází několik atrakcí. Můžete navštívit nedaleký klášter Paleokastritsa, hrad Angelokastro nebo se vydat na lodní výlet k prozkoumání úchvatných jeskyní a odlehlých pláží podél pobřeží.

7. Je pláž Akrotiri vhodná pro rodiny? Ano, pláž Akrotiri je vhodná pro rodiny. Klidné vody a písečné pobřeží zajišťují bezpečné prostředí pro plavání a hraní dětí. V blízkosti jsou také zařízení, jako jsou restaurace a obchody, které vyhovují potřebám rodin.

8. Jsou na pláži Akrotiri dostupné vodní sporty? Ano, pláž Akrotiri nabízí různé vodní sporty, včetně jetového lyžování, jízdy na banánové lodi, paddleboardingu a šnorchlování. Tyto aktivity jsou populární u návštěvníků, kteří hledají adrenalinový zážitek.

9. Je na pláži Akrotiri k dispozici parkoviště? Ano, v blízkosti pláže Akrotiri je dostupné parkoviště. Nicméně během hlavní sezóny může být omezený počet míst, je proto dobré přijít brzy nebo zvážit alternativní dopravní možnosti.

10. Nabízí pláž Akrotiri malebné výhledy? Ano, pláž Akrotiri nabízí úžasné výhledy na tyrkysové Jónské moře, okolní skály a zelené krajině. Je známá svými dech beroucími západy slunce, což ji činí oblíbeným místem pro romantické procházky a focení.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Biliár
 • Půjčovna kol
 • Zahrada
 • Obchody
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Směnárna
 • Výtah
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Vícejazyčný personál
 • Suvenýry/Dárek obchod
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Úschova zavazadel
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Potápění s přístrojem
 • Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětský bazén
Typ pláže
 • Soukromá pláž
Recenze hotelu Akrotiri Beach
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.