Řecko, Avia

Enjoy the garden next to the beach

Unnamed Road Avia, Řecko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Enjoy the garden next to the beach
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
0.7 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Unnamed Road Avia, Řecko

Hotel "Užijte si zahradu u pláže" se nachází v Avia, Řecko. Avia je malá vesnice na východním pobřeží Messeniského zálivu v regionu Peloponésu v Řecku. Okolo hotelu se nachází krásná přírodní krajina s zahradním prostředím. Jak název naznačuje, hotel je blízko pláže a nabízí snadný přístup k pobřežní oblasti pro hosty. Avia je známá pro své krásné pobřeží s průzračnou vodou a je výborným cílem pro milovníky pláže. Kromě pláže se mohou v okolí nacházet další hotely, restaurace a kavárny. Avia je relativně klidná a mírumilovná vesnice, takže si můžete užít relaxační atmosféru během svého pobytu. Oblast také nabízí možnosti venkovních aktivit, jako je plavání, opalování a relaxační procházky podél pláže. Pokud máte zájem o další objevování, stojí za to navštívit město Kalamata, které se nachází nedaleko Avia, asi 15 kilometrů severozápadně od vesnice. Kalamata nabízí různé atrakce, jako jsou historická místa, muzea a rušnou centrální část města. Kalamata má také širokou nabídku možností pro stravování a nákupy. Obecně lze říci, že hotel se nachází v klidném zahradním prostředí a nabízí snadný přístup na pláž.

map
Enjoy the garden next to the beach
Apartmán

Do centra města0.7

O hotelu

Zábava

1. Pláž Avithos: Pláž Avithos je pláž, která se nachází jen krátkou procházkou od hotelu a vyniká svou čistou vodou a krásnou písčitou pláží. Zde si můžete opalovat, koupat se nebo si užívat relaxační procházku podél pláže.

2. Vodní sporty: Avia nabízí různé vodní sporty, jako je plachtění, pádlování na kajaku, surfování, jetski a potápění s šnorchlem. Snadno můžete najít blízké půjčovny a strávit vzrušující den na vodě.

3. Degustace vín: Můžete zažít degustaci vín tím, že navštívíte jednu z místních vinic v okolí. Avia je známá svými vinicemi a výbornými víny. Naučte se o procesu výroby vína a vychutnejte si různé druhy místních vín.

4. Pěší turistika a výlety do přírody: Objevte malebné stezky a přírodu kolem Avie. Objevte skryté zálivy, užijte si dechberoucí výhledy a pozorujte rozmanitou floru a faunu v okolí. Zažijte klidný a osvěžující zážitek v okolních přírodních krásách.

5. Jídlo a noční život: Avia nabízí různé restaurace, taverny a bary. Vyzkoušejte lahodné pokrmy z řecké kuchyně a vychutnejte si místní speciality. Můžete si dát romantickou večeři s výhledem na pláž nebo si užít atmosféru živého baru s živou hudbou.

6. Plavby lodí: Objevte blízké ostrovy a skryté pláže prostřednictvím plavby lodí podél pobřeží. Potápějte se se šnorchlem v čisté vodě, objevujte odlehlé zálivy a užívejte si slunce na soukromé výlety lodí.

7. Archeologická místa: Prozkoumejte starodávnou historii Avie návštěvou archeologických míst v okolí. Archeologická oblast bývalé Messiny je snadno přístupná a poskytuje pohled na bohaté kulturní dědictví oblasti.

8. Místní festivaly: Podívejte se na místní kalendář událostí, abyste zjistili, zda během vašeho pobytu probíhají nějaké festivaly nebo kulturní akce. Avia pořádá různé festivaly oslavující místní tradice, hudbu a tanec. Upozorňujeme, že některé akce mohou být omezené nebo vyžadovat předrezervaci kvůli pandemii COVID

19.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Recenze hotelu Enjoy the garden next to the beach
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.