Řecko, Atsipopoulon

Villa Chris Atsipopoulon

Atsipopoulo Atsipopoulon, Řecko Villa
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Villa Chris Atsipopoulon
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
1.4 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Atsipopoulo Atsipopoulon, Řecko

Hotel Villa Chris Atsipopoulos se nachází ve městě Atsipopoulos, asi 6 kilometrů od města Therethimno na ostrově Kréta v Řecku. Hotel nabízí krásný výhled a přírodní prostředí, protože se nachází ve venkovském prostředí. Ve stejném městě najdete klidnou a přírodní atmosféru s tradičními krétskými domy a olivovými háji. V blízkosti Therethimno jsou také mořské oblasti, kde si můžete opalovat, koupat se a užívat si pláže. Doporučuji také navštívit město Therethimno, kde můžete vidět historická místa, jako je Benátská pevnost, Benátský přístav a staré město. Můžete také objevovat tradiční vesnice a venkov v této oblasti. Zde také najdete mnoho turistických a cyklistických tras, které vám umožní objevovat přírodní krásu ostrova. Hotel Villa Chris Atsipopoulos obecně nabízí služby, které vám umožní vychutnat si venkovský výhled na klidném místě a získat přístup k památkám a zařízením v okolí.

map
Villa Chris Atsipopoulon
Villa

Do centra města1.4

O hotelu

O

Vila Chris v Atsipopoulonu je malebný hotel, který se nachází v Atsipopoulonu, malé vesnici v Řecku. Hotel nabízí pohodlné ubytování v příjemné atmosféře. Pokoje ve vile Chris v Atsipopoulonu jsou dobře vybaveny moderními vybaveními. Každý pokoj je vkusně zařízený a vybaven klimatizací, vlastní koupelnou, plochou televizí a minibarem. Některé pokoje mají také balkon nebo terasu, kde si můžete vychutnat výhled na okolí. Hotel nabízí různá zařízení a služby, které zajišťují pohodlný pobyt, včetně Wi-Fi zdarma, parkování zdarma a otevřené recepce, která je k dispozici non-stop pro veškerou pomoc. Pokud jde o jídlo, Villa Chris v Atsipopoulonu má vlastní restauraci. Restaurace servíruje různá vynikající řecká a mezinárodní jídla připravená z čerstvých a místních surovin. Hosté si mohou své jídlo vychutnat buď v příjemném vnitřním prostředí nebo na otevřené terase. Kromě toho má hotel výhodnou polohu poblíž populárních turistických atrakcí a symbolů Atsipopoulonu. Hosté mohou objevovat vesnici, navštívit okolní pláže, historická místa a přírodní stezky. Celkově nabízí Villa Chris v Atsipopoulonu pohodlné ubytování s dobře vybavenými pokoji, vynikajícími jídly a snadným přístupem k atrakcím v Atsipopoulonu, Řecko.

Zábava

V blízkosti hotelu "Villa Chris Atsipopoulon" v Atsipopoulonu, Řecko, je mnoho zábavných možností. Některé z blízkých atrakcí a zábavných zařízení zahrnují:

1. Staré město Rethymno: Staré město Rethymno je asi 8 kilometrů vzdálené a je půvabné historické město s úzkými uličkami, benátskou architekturou, obchody, restauracemi a kavárnami. Je to skvělé místo k prozkoumání a klidné procházce.

2. Pláž Rethymno: Hotel je vzdálený pouhých 5 kilometrů od nejbližší pláže, pláže Rethymno. Pláž nabízí krásný písečný pláž, čistou vodu a lehátka a slunečníky k pronájmu. Návštěvníci si zde mohou užít plavání, opalování a různé vodní sporty.

3. Pevnost Fortezza: Pevnost Fortezza se nachází v Rethymnu a je historickou benátskou pevností s panoramatickým výhledem na město a moře. Návštěvníci mohou prozkoumat pevnost, procházet se po hradbách a dozvědět se o historii tohoto místa.

4. Rethymno Kart: Rethymno Kart, který je krátkou jízdou autem od hotelu, je kartová dráha, která nabízí návštěvníkům vzrušující závodní zážitek. Je to zábavná aktivita pro rodiny nebo přátele.

5. Klášter Arkadi: Klášter Arkadi, který je asi 10 kilometrů vzdálený, je důležité historické a náboženské místo. Návštěvníci mohou prozkoumat krásný klášterní dvůr, byzantský kostel a muzeum, aby se dozvěděli o jeho významu v historii Kréty.

6. Jízda na koni: V oblasti je několik jezdeckých škol a jezdeckých tras, kde si návštěvníci mohou užít jízdu na koni a krásnou přírodu.

7. Vodní park Watercity: Vodní park Watercity, který je asi 30 kilometrů vzdálený, je velký vodní park s různými skluzavkami, bazény a vodními prvky. Je skvělou volbou pro rodiny a ty, kteří hledají zábavu a vodní aktivity. To jsou jen některé z možností zábavy poblíž "Villa Chris Atsipopoulon". Personál hotelu může poskytnout další informace a doporučení na základě individuálních požadavků.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Recenze hotelu Villa Chris Atsipopoulon
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.