Řecko, Athény

Studio in The Heart of Acropolis

Aggelou Vlachou 10 Athény, Řecko Apartmán
1 nabídka od 1917 CZK Zobrazit pokoje
Studio in The Heart of Acropolis
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Lednička
 • Výtah
 • Fén na vlasy
 • Doprava na letiště
Zobrazit všechna vybavení 6
Poloha
Do centra města
1.1 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Aggelou Vlachou 10 Athény, Řecko

V okolí hotelu "Studio v srdci Akropole" v Aténách, Řecko, se nachází několik zajímavých míst a zařízení. Některé z nedalekých památek jsou:

1. Akropolis v Aténách: Hotel se nachází poblíž slavné Akropole, kde se nacházejí ikonické stavby jako je Partenon, Erechtheion a chrám Athény Nike, které jsou součástí světového dědictví UNESCO.

2. Muzeum Akropole: Muzeum je jen krátká procházka od hotelu a představuje archeologické nálezy z oblasti Akropole.

3. Plaka: Plaka je historická čtvrť Atén s kouzelnými uličkami, tradičními řeckými tavernami, suvenýrovými obchody a malebnou architekturou.

4. Ulice Dionysiou Areopagitou: Tato pěší zóna vede kolem Akropole a je plná kaváren, restaurací a obchodů. Nabízí úžasný výhled na památku.

5. Divadlo Herodion: Divadlo se nachází na jižním svahu Akropole a je starověkým amfiteátrem, který hostí různé kulturní události a divadelní představení.

6. Chrám Olympijského Dia: Tento impozantní starověký chrám v blízkosti je zasvěcen králi bohů, Diovi.

7. Národní zahrada: Národní zahrada je klidný zelený ráj poblíž hotelu a nabízí návštěvníkům možnost relaxačních procházek v přírodě.

8. Náměstí Syntagma: Náměstí Syntagma je centrální náměstí Atén a hostí řecký parlament. Je to rušné místo s obchody, kavárnami a výchozím bodem pro střídání stráží v Aténách.

9. Tržiště Monastiraki: Živý trh nabízející různé produkty jako oblečení, doplňky, starožitnosti a suvenýry. Je v docházkové vzdálenosti od hotelu.

10. Ulice Ermou: Ulice Ermou, která je oblíbenou nákupní ulicí v Aténách, se nachází poblíž a je plná různých obchodů. Zde můžete najít jak velké značky, tak i butiky. To jsou pouze některé z atrakcí, které jsou blízko hotelu "Studio v srdci Akropole" v Aténách.

map
Studio in The Heart of Acropolis
Apartmán

Do centra města1.1

O hotelu

O

"Studio v srdci Akropolis" je hotel nacházející se poblíž slavné Akropolis v Athénách, Řecku. Různá turistická místa, jako je Parthenon, Olympijský Zeusův chrám a Akropolismuzeum, jsou v docházkové vzdálenosti od hotelu. Hotel také nabízí snadný přístup k veřejné dopravě pro hosty, kteří chtějí prozkoumat město. Hotel je hrdý na své pohodlné pokoje, které jsou vhodné jak pro relaxaci, tak pro služební cesty. Pokoje jsou vybaveny moderním vybavením, jako je klimatizace, plochá televize, Wi-Fi a vlastní koupelna. Některé pokoje také mohou nabídnout úchvatný výhled na Akropolis. Pokud jde o stravování, nabízí hotel různé možnosti. Hosté si mohou vychutnat zdarma snídani, která se podává v jídelně hotelu. V okolí je také velké množství restaurací a kaváren, které nabízejí širokou škálu kulinářských zážitků. Celkově "Studio v srdci Akropolis" nabízí praktické a pohodlné ubytování s snadným přístupem k hlavním turistickým atrakcím a různým restauračním možnostem v Athénách.

Zábava

V Aténách, Řecko, je v okolí studia "Heart of Acropolis" mnoho možností zábavy. Zde je několik z nich:

1. Akropolismuzeum: Akropolismuzeum, které se nachází vedle hotelu, je atrakce, kterou rozhodně stojí za návštěvu. Zde najdete rozsáhlou sbírku starořeckých artefaktů, včetně soch, keramiky a šperků.

2. Akropolis: Objevte symbolickou starověkou pevnost Akropolis, kde se nachází několik historických budov, jako je Parthenon, Erechtheion a chrám Athény Nike. Akropolis nabízí úžasný výhled na Athény a je skvělým místem pro pořizování fotografií.

3. Plaka: Plaka, známá jako "božská čtvrť", je proslulá svými malebnými uličkami, tradičními domy a okouzlujícími obchody. Zde si můžete projít, nakoupit suvenýry, jíst v tradičních řeckých tavernách a poslouchat živá hudební vystoupení.

4. Dionysiou Areopagitou: Dionysiou Areopagitou, což je pěší zóna poblíž Akropolismuzea, je obklopena kavárnami, bary a restauracemi. Toto je živé místo, kde si můžete udělat relaxační procházku, vypít kávu nebo si vychutnat lahodné jídlo při výhledu na Akropolis.

5. Herodův attický odeon: Pokud máte zájem o kulturní události, podívejte se na program Herodova attického odeonu. Tento starověký amfiteátr nabízí různé představení, včetně hudebních koncertů, oper a divadelních představení. Vytváří jedinečnou atmosféru s Akropolí v pozadí.

6. Venkovní kino v Athénách: Během letních měsíců si můžete vychutnat venkovní promítání filmů v různých venkovních kinech v Athénách. Tato kina nabízejí teplou a nostalgickou atmosféru, kde si můžete užít klasické i moderní filmy pod hvězdami.

7. Národní zahrady: Národní zahrady, které se nacházejí poblíž Syntagmatického náměstí, jsou klidným útočištěm v srdci Athén. Jsou to skvělá místa pro relaxaci, piknikování nebo příjemnou procházku. Můžete také navštívit Zappeion Hall, kde se konají výstavy a události. To jsou některé z možností zábavy v okolí studia "Heart of Acropolis". Athény nabízejí bohatou kulturní scénu s historickými památkami, rušnými čtvrtěmi a různými aktivitami, které uspokojí různá zájmy.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
Vybavení pokoje
 • Lednička
 • Fén na vlasy
Vybavení hotelu
 • Výtah
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
Recenze hotelu Studio in The Heart of Acropolis
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.