Řecko, Athény

KYMA Apartments - Athens Acropolis 14

6A Efstratiou Pissa Athény, Řecko Apartmán
1 nabídka od 2495 CZK Zobrazit pokoje
KYMA Apartments - Athens Acropolis 14
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
2.6 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

6A Efstratiou Pissa Athény, Řecko

KYMA byty - poblíž Aténské Akropole 14, následující jsou některé okolní atrakce a důležitá místa:

1. Aténská Akropole: Oblast obsahující některé z nejslavnějších archeologických lokalit na světě, včetně Parthenonu, Erechtheionu a Propylaeí.

2. Akropolismuzeum: Moderní muzeum, které vystavuje umělecká díla a sochy z Akropole.

3. Olympieion: Pozůstatky starověkého chrámu zasvěceného králi bohů, Zevsovi.

4. Pláka: Historická čtvrť známá svými úzkými uličkami, tradičními řeckými domy, obchody a tavernami.

5. Římská agora: Tržiště z římské doby, včetně mramorového slunečního hodinové věže.

6. Hadriánova knihovna: Zchátralý římský knihovní komplex postavený císařem Hadriánem.

7. Náměstí Monastiraki: Živé náměstí známé svými blešími trhy, obchody a pouličními prodejci.

8. Náměstí Syntagma: Centrální náměstí Atén, domov řeckého parlamentu a Památníku Neznámého vojáka.

9. Národní zahrady: Klidná zelená oblast za řeckým parlamentem, ideální pro příjemnou procházku.

10. Stadion Panathinaikos: Historický stadion zcela z mramoru, který hostil první moderní olympijské hry v roce 1896. To jsou jen některé z mnoha atrakcí a důležitých míst v blízkosti bytů KYMA na adrese Aténská Akropolis 14 v Řecku.

map
KYMA Apartments - Athens Acropolis 14
Apartmán

Do centra města2.6

O hotelu

O

KYMA Apartments - Athens Acropolis 14 je hotel nacházející se v Aténách, Řecko. Hotel nabízí pohodlné a prostorné pokoje pro pohodlné ubytování hostů. Každý pokoj je moderně vybaven zařízením jako je klimatizace, plochá TV, minibar a vlastní koupelna. Hotel také nabízí různá vybavení a služby, aby hostům zajistil příjemný pobyt. To zahrnuje bezplatné Wi-Fi po celém hotelu, 24-hodinovou recepci, úschovnu zavazadel a denní úklid pokojů. Pokud jde o stravování, KYMA Apartments - Athens Acropolis 14 nabízí hostům bezplatnou kontinentální snídani. Snídaně zahrnuje chléb, pekařské výrobky, cereálie, jogurt, ovoce a různé teplé a studené nápoje. V okolí je také mnoho restaurací a kaváren, kde hosté mohou najít další možnosti pro své jídlo. Hosté mohou objevovat živou kulinářskou scénu Atén a vybírat z širokého výběru restaurací a kaváren nabízejících řeckou a mezinárodní kuchyni. Celkově řečeno, KYMA Apartments - Athens Acropolis 14 nabízí pohodlné ubytování a skvělou polohu pro hosty, kteří chtějí objevovat Atény a jejich turistické atrakce.

Zábava

V blízkosti hotelu 'KYMA Apartments - Athens Acropolis 14' v Aténách, Řecko, je několik možností zábavy. Některé z nedalekých zábavních zařízení a pamětihodností zahrnují:

1. Muzeum Akropole: Světoznámé muzeum, které musíte navštívit při pobytu v Aténách. Zde jsou vystaveny starožitné artefakty a umělecká díla z archeologické oblasti Akropole.

2. Partenon: Ikonický starověký řecký chrám nacházející se na Akropoli, nedaleko hotelu. Nabízí úžasný výhled na město a je perfektním místem pro nezapomenutelné fotografie.

3. Herodův Odeon Attik: Tento starověký amfiteátr hostí různé koncerty, divadelní představení a kulturní akce po celý rok. Zkontrolujte program na případné představení během vašeho pobytu.

4. Plaka: Okouzlující čtvrť známá svými úzkými uličkami, tradičními domy, obchody a tavernami. Perfektní pro prozkoumání, stravování nebo nákup suvenýrů.

5. Náměstí Monastiráki: Živé náměstí s tradičními obchody a trendy obchody. Zde naleznete různé produkty, jako jsou starožitnosti, šperky, oblečení a další.

6. Athens Open Air Film Festival: V závislosti na vaší návštěvě si můžete vychutnat promítání filmů na různých místech v Aténách. Zkontrolujte program festivalu pro promítání blízko vašeho hotelu.

7. Athénská národní observatoř: Pokud vás zajímá astronomie, observatoř nabízí vzdělávací programy, pozorování hvězd a výstavy. Je to jedinečná zábavní možnost v Aténách. Nezapomeňte zkontrolovat otevírací dobu a dostupnost těchto pamětihodností a míst předem, protože se mohou změnit.

Recenze hotelu KYMA Apartments - Athens Acropolis 14
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.