Řecko, Athény

The Bozonians Neoclassical House

11 Vasilis Athény, Řecko Dovolenkový pronájem
1 nabídka — Zobrazit pokoje
The Bozonians Neoclassical House
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
1.3 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

11 Vasilis Athény, Řecko

V okolí hotelu "The Bozonians Neoklasik Ev" v Aténách, Řecko, se nachází mnoho atrakcí a pohodlí.

1. Akropolis v Aténách: Akropolis, jedna z nejznámějších symbolů Athén, se nachází asi 2 kilometry jižně od hotelu. Obsahuje starověké ruiny, jako je Parthenon, Athénský Nike-Tempel, Erechtheion a Propylaea.

2. Plaka: Plaka, historická čtvrť v blízkosti hotelu, je známá svými úzkými uličkami, tradičními domy, obchody a restauracemi.

3. Monastiráki: Monastiráki, živá čtvrť nedaleko hotelu, je známá pro svůj trh. Návštěvníci mohou prozkoumávat obchody se suvenýry, oděvy, starožitnosti a různé další produkty.

4. Náměstí Syntagma: Náměstí Syntagma, asi 1,5 kilometru severovýchodně od hotelu, je centrem Athén. Je domovem řeckého parlamentu a je obklopeno významnými budovami, luxusními hotely a různými obchody.

5. Národní zahrady: Vedle Náměstí Syntagma nabízejí Národní zahrady klidnou zelenou oázu v centru města. Návštěvníci se mohou procházet, navštívit malou zoologickou zahradu nebo si odpočinout na lavičkách.

6. Starověké agora: Starověké agora, které se nachází severozápadně od hotelu, bylo hlavním tržištěm v starověkých Athénách. Nyní se stalo archeologickou lokalitou, kde návštěvníci mohou prozkoumávat ruiny chrámů, sto, a slavného Hefaistova chrámu.

7. Ulice Ermou: Ulice Ermou je oblíbená nákupní ulice v Athénách, táhnoucí se od Náměstí Syntagma do Monastiráki. Je plná mezinárodních a místních značek, obchodů a obchodních domů. To jsou jen některé příklady toho, co je v blízkosti hotelu "The Bozonians Neoklasik Ev" v Aténách, Řecko. Samotný hotel se nachází v historické části města s snadným přístupem k místním pohodlím.

map
The Bozonians Neoclassical House
Dovolenkový pronájem

Do centra města1.3

O hotelu

O

Luxusní butikový hotel 'The Bozonians Neoclassical House' se nachází v Aténách, Řecko. Hotel je známý svou nádhernou novoklasicistní architekturou, která se dokonale snoubí s moderními designovými prvky. Hotel nabízí různé pokoje pro různé preference a potřeby. Každý pokoj je elegantně zařízen a disponuje různými vybaveními pro pohodlí hostů. Od pohodlných standardních pokojů po prostorné apartmány je zde něco pro každého cestovatele. Pokoje v 'The Bozonians Neoclassical House' jsou vybaveny moderními vybaveními, jako je klimatizace, plochá televize, minibar, zdarma Wi-Fi a luxusní koupelnové příslušenství. Mnoho pokojů také nabízí výhled na město nebo na krásnou zahradu hotelu. Pokud jde o stravování, hotel má restauraci, která nabízí různé lahodné pokrmy po celý den. Hosté si mohou vychutnat řecká i mezinárodní jídla připravená zkušenými kuchaři s nejlepšími místními ingrediencemi. Restaurace nabízí jak vnitřní, tak venkovní posezení, aby si hosté mohli vychutnat svá jídla v krásném prostředí. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout a relaxovat, hotel také nabízí bar/lounge, kde si hosté mohou vybrat z širokého sortimentu signaturních koktejlů a prvotřídních vín. Kromě ubytování a stravování nabízí 'The Bozonians Neoclassical House' různá zařízení a služby, které zlepší pobyt hostů. Patří sem 24hodinová recepce, concierge služba, prádelna, letištní přeprava a fitness centrum. Personál hotelu je známý pro svou vstřícnost a je vždy připraven pomoci s jakýmkoli potřebami nebo otázkami. Celkově nabízí 'The Bozonians Neoclassical House' perfektní kombinaci elegance, komfortu a pohodlí a je vynikající volbou pro cestovatele navštěvující Atény, Řecko.

Zábava

V blízkosti "The Bozonians Neoklasik Ev" v Aténách, Řecko, je několik možností zábavy. Zde je několik návrhů:

1. Národní archeologické muzeum: Toto muzeum, které se nachází jen krátkou vzdálenost od hotelu, představuje rozsáhlou sbírku starořeckých artefaktů a je skvělým místem k prozkoumání bohaté historie země.

2. Bleší trh v Monastiraki: Tento rušný trh je známý svými různými obchody, stánky a prodavači, kteří prodávají od starožitností po umělecká díla, oblečení a suvenýry. Je to skvělé místo k ponoru do místní kultury a hledání unikátních pokladů.

3. Čtvrť Plaka: Plaka, která se nachází u paty Akropole, je známá svými úzkými uličkami, okouzlujícími uličkami a tradičními tavernami. Je to populární oblast pro turisty s restauracemi, bary a obchody. Můžete také navštívit starou agora a zažít historii a moderní zábavu zároveň.

4. Národní zahrady: Národní zahrady, které jsou jen krátkou procházkou od hotelu, nabízejí klidný útěk od městského shonu a lidí. Je to krásný park s jezírky, procházkami a stinnými místy, kde si můžete užít přírodu.

5. Herodes Atticus Odeon: Pokud vás zajímají živé představení, měli byste se podívat na program Herodes Atticus Odeon. Tento starověký amfiteátr hostí různé kulturní události, včetně koncertů, divadelních představení a tanečních show. Samotný prostor má spektakulární krásu s Akropolí v pozadí.

6. Náměstí Syntagma: Syntagma je centrální náměstí Atén a živé místo nabízející mnoho zábavy. Můžete sledovat střídání stráží před parlamentem, prozkoumat okolní obchody nebo si odpočinout v blízké kavárně. To jsou jen některé návrhy, ale v Aténách je mnoho dalších turistických atrakcí, restaurací a zábavných možností k objevování.

Nejčastější otázky

1. Co je Bozonians Neoklasik Ev?
1. Co je Bozonians Neoklasik Ev?1

Bozonians Neoklasik Ev je historická budova nacházející se ve městě Atény v Řecku. Je to dobrý příklad neoklasicistní architektury s symetrickým designem, sloupovými portiky a dekorativními detaily

2. Kdy byl Bozonians Neoklasik Ev postaven?
2. Kdy byl Bozonians Neoklasik Ev postaven?1

Přesné datum postavení budovy není jisté, ale věří se, že byla postavena na konci

3. století nebo na začátku?
3. století nebo na začátku?1

4. století?
4. století?1

5. Kdo postavil Bozonians Neoklasik Ev?
5. Kdo postavil Bozonians Neoklasik Ev?1

Původní architekt a stavitel Bozonians Neoklasik Ev není dobře zdokumentován. Byla však postavena v době, kdy mnoho známých architektů v Athénách navrhovalo neoklasicistní budovy

6. Jaký je význam Bozonians Neoklasik Ev?
6. Jaký je význam Bozonians Neoklasik Ev?1

Bozonians Neoklasik Ev je významnou architektonickou památkou v Athénách díky své dobře zachované neoklasicistní stylu a historické hodnotě. Poskytuje příležitost studovat architektonické trendy té doby a přispívá ke bohatému architektonickému dědictví města

7. Lze navštívit Bozonians Neoklasik Ev?
7. Lze navštívit Bozonians Neoklasik Ev?1

V současné době není jisté, zda je Bozonians Neoklasik Ev otevřena veřejnosti. Může se jednat o soukromé bydlení nebo být využívána pro jiné účely, proto je nejlepší kontaktovat místní úřady nebo získat více informací před plánováním návštěvy.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Recenze hotelu The Bozonians Neoclassical House
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.