Řecko, Athény

A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki

17 Geor. Olimpiou Athény, Řecko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
2.4 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

17 Geor. Olimpiou Athény, Řecko

V hotelu "Koukaki v Aténách - Moderní Byt v Pěší Vzdálenosti od Akropole" v Aténách, Řecku, se nachází v oblasti Koukaki, která je známá živou atmosférou, tradičními řeckými tavernami a snadným přístupem k historickým památkám. Některá významná místa v blízkosti hotelu zahrnují:

1. Akropolis v Athénách: Legendární starobylá pevnost je jen krátkou procházkou od hotelu. Návštěvníci zde mohou objevit Parthenon, divadlo Dionýsa a další starověké pozůstatky.

2. Muzeum Akropole: Muzeum, které se nachází hned vedle Akropole, obsahuje rozsáhlou sbírku z antického Řecka.

3. Plaka: Plaka, ležící přímo pod Akropolí, je malebná čtvrť s úzkými uličkami, neoklasicistickými domy, roztomilými obchůdky a restauracemi nabízejícími tradiční řeckou kuchyni.

4. Náměstí Koukaki: Centrální náměstí Koukaki je rušným centrem s kavárnami, bary a místními trhy. Můžete si vychutnat šálek kávy nebo se seznámit s místními obyvateli.

5. Hora Filopappou: Nádherný park s úchvatným výhledem na Akropoli, město a moře. Je oblíbeným místem pro procházky, pikniky nebo klidnou procházku.

6. Olympijský chrám Dia: Tento starobylý chrám je věnován Diovi, králi olympských bohů. Je v blízkosti hotelu ve vzdálenosti krátké procházky.

7. Národní zahrada Athény: Národní zahrada v srdci Atén je zeleným rájem s krásnými cestami, sochami, malou zoologickou zahradou a botanickým muzeem.

8. Náměstí Syntagma: Centrální náměstí Athén je známé symbolickými stavbami, včetně řeckého parlamentu a pomníku Neznámého vojáka. Je také dopravním uzlem s přístupem k metru.

9. Monastiráki: Tato živá čtvrť je známá bleší tržnicí, kde můžete nalézt starožitnosti, oblečení, suvenýry a místní řemesla. Hostí také Náměstí Monastiráki a starověkou Agoru. To jsou pouze některé z významných míst, ale Atény mají mnohem více nabídnout z hlediska historie, kultury a gastronomie.

map
A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki
Apartmán

Do centra města2.4

O hotelu

O

Hotel "Koukaki'de Modern Bir Daireden Akropolis'e Yürüyüş Oteli" se nachází v živé čtvrti Koukaki v Aténách, Řecko. Hotel nabízí moderní apartmány, které poskytují pohodlné a cenově dostupné ubytování pro hosty. Apartmány v hotelu "Koukaki'de Modern Bir Daireden Akropolis'e Yürüyüş Oteli" jsou dobře zařízené a mají veškeré potřebné vybavení. Každý apartmán obsahuje ložnici, obývací pokoj, kuchyň a vlastní koupelnu. Apartmány jsou prostorné a mají moderní dekoraci, takže hostům poskytují příjemné a uvolňující prostředí. Hotel také nabízí různé možnosti a služby, které zlepšují pobyt hostů. Mezi tyto možnosti patří bezplatné Wi-Fi, klimatizace, topení, plochá televize, pračka a lednice, trouba, sporák, mikrovlnná trouba a kávovar v plně vybavené kuchyni. Některé apartmány také mohou mít jídelní kout a balkon nebo terasu s krásným výhledem na město. Hotel sice neposkytuje přímo stravovací služby, ale hosté si mohou sami připravit jídlo v plně vybavené kuchyni ve svém apartmánu. To poskytuje flexibilitu a umožňuje hostům ochutnat místní kuchyni nákupem potravin v blízkých trzích nebo supermarktech. Alternativně se v docházkové vzdálenosti od hotelu nachází mnoho restaurací, kaváren a stravovacích zařízení, což hostům poskytuje bohatý výběr možností pro stravování. Celkově se hotel "Koukaki'de Modern Bir Daireden Akropolis'e Yürüyüş Oteli" nachází v pohodlné lokalitě v Aténách, která nabízí komfortní a dobře vybavené apartmány, aby hosté mohli vychutnat svůj pobyt a objevovat historickou oblast Akropole.

Zábava

V blízkosti hotelu "A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki" v Aténách, Řecku se nachází mnoho zábavních možností. Některé z nejoblíbenějších míst zábavy v této oblasti zahrnují:

1. Muzeum Akropole: Muzeum Akropole, které se nachází ve krátké vzdálenosti od hotelu, je nezbytné navštívit pro historiky a milovníky umění. Obsahuje rozsáhlou sbírku archeologických artefaktů pocházejících z antického území Akropole.

2. Čtvrť Plaka: Čtvrť Plaka, nacházející se hned pod Akropolí, nabízí malebnou atmosféru s tradiční architekturou, úzkými uličkami, obchody a restauracemi. Je skvělým místem pro procházky, nákupy suvenýrů nebo posezení a večeři.

3. Náměstí Syntagma: Syntagma je centrální náměstí Atén a hostí řecký parlament. Návštěvníci se mohou zúčastnit ceremonie střídání stráže, prozkoumat Národní zahrady nebo jednoduše odpočívat a sledovat lidi.

4. Náměstí Monastiráki: Monastiráki je rušné náměstí v Aténách, které nabízí trh s předměty starožitností, oblečením, šperky a dalším zbožím. Je také známé svým bleší trhem a hostí mnoho restaurací a kaváren.

5. Odeon Herodův Atticus: Toto antické amfiteátr nacházející se na jižním svahu Akropole je zejména v letních měsících hostitelem různých kulturních akcí a koncertů. Nabízí dojemnou kulisu se výhledem na město a Parthenon.

6. Technopolis Muzeum Průmyslu: Továrna na plyn v čtvrti Gazi byla přeměněna na kulturní a zábavní komplex. Po celý rok zde probíhají výstavy, koncerty, festivaly a další akce.

7. Národní Archeologické Muzeum: Tato instituce, která je jedním z nejdůležitějších muzeí na světě, hostí rozsáhlou sbírku starořeckých artefaktů, včetně soch, keramiky, šperků a dalšího. To jsou jen některé z mnoha zábavních možností v blízkosti hotelu v Koukaki v Aténách. V městě je také mnoho turistických památek, restaurací a nočních podniků, které stojí za prozkoumání.

Recenze hotelu A Walk To Acropolis From A Modern Apt In Koukaki
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.