Řecko, Athény

Vibrant & Cozy Apt in Athens

26 Rizari Athény, Řecko Apartmán
7 nabídek od 1809 CZK Zobrazit pokoje
Vibrant & Cozy Apt in Athens
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
2.1 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

26 Rizari Athény, Řecko

Hotel "Vibrant & Cozy Apt in Athens" v Athénách, Řecko se nachází v centru města a nabízí snadný přístup k různým památkám, zařízením a službám. Některé populární místa a oblasti poblíž hotelu zahrnují:

1. Akropolis: Ikonický starověký hrad se nachází asi 2,5 kilometru jihovýchodně od hotelu. Nachází se zde Parthenon, Erechtheion a další historické struktury.

2. Plaka: Malebná čtvrť pod Akropolí je známá svými úzkými uličkami, tradičními řeckými obchody a restauracemi. Je v docházkové vzdálenosti od hotelu.

3. Náměstí Monastiraki: Rušná náměstí s bleší tržištěm a různými obchody, tavernami a kavárnami. Nachází se asi 1,5 kilometru jihozápadně od hotelu.

4. Náměstí Syntagmatos: Centrální náměstí Athén s řeckým parlamentem a Hrobem neznámého vojína. Nachází se asi 3 kilometry západně od hotelu.

5. Ulice Ermou: Známá nákupní ulice v Athénách s mezinárodními značkami, místními butiky a kavárnami. Začíná na náměstí Syntagmatos a táhne se na západ.

6. Národní archeologické muzeum: Jedno z nejdůležitějších muzeí v Řecku, které představuje rozsáhlou sbírku starověkých řeckých artefaktů. Nachází se asi 4 kilometry severozápadně od hotelu.

7. Náměstí Omonia: Rušné náměstí s obchody, restauracemi a kavárnami. Je to dopravní uzel a nachází se asi 2 kilometry severozápadně od hotelu.

8. Hora Lykabettos: Nejvyšší bod Athén nabízející panoramatický výhled na město. Nachází se asi 4 kilometry severovýchodně od hotelu. Samotný hotel může být obklopen různými místními obchody, restauracemi a kavárnami, které hostům poskytují pohodlné možnosti pro jídlo a zábavu.

map
Vibrant & Cozy Apt in Athens
Apartmán

Do centra města2.1

O hotelu

Zábava

V blízkosti apartmánu "Vibrant & Cozy Apt in Athens" v Athénách je několik možností zábavy. Některá z populárních zábavních míst v okolí zahrnují:

1. Náměstí Monastiráki: Náměstí Monastiráki, které je jen krátkou procházkou od hotelu, nabízí živou atmosféru s různými obchody, kavárnami a pouličními umělci. Prozkoumání náměstí ve dne a večer je fantastickým zážitkem.

2. Čtvrť Pláka: Pláka, také známá jako "čtvrť bohů", je okouzlující část města s úzkými uličkami, novoklasicistními budovami a tradičními tavernami. Je to perfektní místo k procházkám a užívání si živé řecké atmosféry, nákupu suvenýrů nebo stravování.

3. Národní archeologické muzeum: Toto muzeum je povinnou zastávkou pro milovníky historie a kultury. Naleznete zde působivou sbírku starořeckých artefaktů, včetně soch, šperků, keramiky a fresek.

4. Odeon Herodova Attika: Pokud vás zajímá divadlo, rozhodně byste měli navštívit toto starověké amfiteátr, které se nachází na jižním svahu Akropole. Pořádají se zde různé koncerty, divadelní představení a taneční show po celý rok.

5. Aténská koncertní síň: Tento moderní prostor hostí různé kulturní události, jako jsou koncerty klasické hudby, baletní představení a divadelní produkce. Je to vynikající místo k prožití živé umělecké scény města.

6. Technopolis-Atény: Technopolis, který se nachází v moderní čtvrti Gazi, se proměnil z bývalé továrny na plyn na kulturní komplex. Zde můžete navštívit výstavy, umělecké instalace, koncerty a festivaly a objevit současné řecké umění a hudbu.

7. Hora Lykavittos: Pokud chcete vidět panoramatický výhled na Athény, můžete navštívit horu Lykavittos. Můžete se buď vydat nahoru nebo využít lanovky. Kromě působivých výhledů je zde také kaple a restaurace s výhledem na město, kde můžete jíst. To jsou jen některé z možností zábavy v blízkosti "Vibrant & Cozy Apt in Athens". Město nabízí různé atrakce, které vyhovují různým zájmům a zaručují nezapomenutelný a příjemný pobyt pro návštěvníky.

Nejčastější otázky

1. Jaká je adresa 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?
1. Jaká je adresa 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?1

Přesná adresa 'Vibrant & Cozy Apt in Athens' může být poskytnuta hostitelem při potvrzení rezervace.

2. Kolik ložnic je v 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?
2. Kolik ložnic je v 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?1

'Vibrant & Cozy Apt in Athens' obvykle má 1 nebo 2 ložnice, jak je uvedeno v inzerátu.

3. Je tato byt vhodný pro rodiny s dětmi?
3. Je tato byt vhodný pro rodiny s dětmi?1

Ano, tento byt je vhodný pro rodiny s dětmi. Nabízí vybavení a zařízení, které odpovídá potřebám rodin.

4. Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu z 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?
4. Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu z 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?1

Časy příjezdu a odjezdu se mohou lišit, je proto nejlepší se u hostitele informovat o konkrétních časech pro 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'.

5. Jsou k dispozici parkovací místa pro 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?
5. Jsou k dispozici parkovací místa pro 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?1

Dostupnost parkovacích míst se může lišit pro 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'. Doporučuje se kontaktovat hostitele ohledně parkovacích možností.

6. Je tento byt přátelský k domácím zvířatům?
6. Je tento byt přátelský k domácím zvířatům?1

Pravidla pro domácí zvířata v 'Vibrant & Cozy Apt in Athens' mohou být různá. Doporučuje se zkontrolovat hostitelovi před rezervací jejich politiku vůči domácím zvířatům.

7. Jak daleko je nejbližší metrová stanice od 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?
7. Jak daleko je nejbližší metrová stanice od 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?1

Vzdálenost mezi 'Vibrant & Cozy Apt in Athens' a nejbližší metrovou stanicí se může lišit. Doporučuje se zkontrolovat s hostitelem nebo použít mapovou službu pro určení přesné vzdálenosti.

8. Jsou v okolí 'Vibrant & Cozy Apt in Athens' nějaké potraviny nebo restaurace?
8. Jsou v okolí 'Vibrant & Cozy Apt in Athens' nějaké potraviny nebo restaurace?1

Ano, obvykle v okolí 'Vibrant & Cozy Apt in Athens' se nacházejí potraviny a restaurace. Hostitel nebo rychlé online vyhledávání mohou poskytnout konkrétní možnosti v dané oblasti.

9. Jaká vybavenost je součástí 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?
9. Jaká vybavenost je součástí 'Vibrant & Cozy Apt in Athens'?1

Vybavení 'Vibrant & Cozy Apt in Athens' se může lišit, ale obvykle zahrnuje základní věci jako kuchyňské náčiní, Wi-Fi a koupelnové potřeby. Hostitel může poskytnout podrobný seznam vybavení.

10. Je v 'Vibrant & Cozy Apt in Athens' balkón nebo terasa?
10. Je v 'Vibrant & Cozy Apt in Athens' balkón nebo terasa?1

'Vibrant & Cozy Apt in Athens' může nebo nemusí mít balkón nebo terasu. Doporučuje se zkontrolovat u hostitele informace o konkrétních funkcích bytu.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Recenze hotelu Vibrant & Cozy Apt in Athens
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.