Řecko, Athény

Colorful Cozy Central apt in Athens

6 Vriaxidos Athény, Řecko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Colorful Cozy Central apt in Athens
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
2.5 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

6 Vriaxidos Athény, Řecko

Hotel 'Barevný a útulný byt v centru Atén' se nachází v Aténách, Řecko. V blízkosti hotelu najdete různé památky, pohodlí a zajímavá místa. Některé z nich zahrnují:

1. Omoniaplats: Živé centrální náměstí známé pro své obchody, kavárny a živou atmosféru. Nachází se v docházkové vzdálenosti od hotelu.

2. Národní archeologické muzeum: Jedno z největších archeologických muzeí v Řecku, které obsahuje rozsáhlou sbírku starožitných předmětů. Nachází se nedaleko Omoniaplatz, poblíž hotelu.

3. Monastiraki náměstí: Živá čtvrť známá svým bleší trhem, tradičními obchody a pouličním uměním. Monastiraki náměstí je také domovem známého blešího trhu Monastiraki a starověkého římského agora.

4. Plaka: Historická čtvrť v Aténách, známá svými malebnými uličkami, starověkými ruinami a tradičními tavernami. Plaka se nachází na severovýchodním svahu Akropole vedle náměstí Monastiraki.

5. Akropolis: Ikonická starověká pevnost, která dominuje Aténám. Je domovem několika slavných budov, včetně Parthenonu, Erechtheionu a chrámu Athény Nike. Navštívání Akropole je nezbytné a je snadno dostupné z hotelu.

6. Syntagmaplats: Centrální náměstí Atén nacházející se před řeckým parlamentem. Je oblíbeným místem setkávání a nabízí možnosti nákupu, stravování a pozorování lidí.

7. Ermou ulice: Jedna z nejživějších nákupních ulic v Aténách s různými módními a designovými obchody. Nachází se v docházkové vzdálenosti od hotelu.

8. Centrální trh v Aténách: Živý trh, kde můžete najít širokou škálu čerstvých produktů, masa, ryb a koření. Je to skvělé místo, kde poznat místní kulinářskou kulturu a nachází se v blízkosti Omoniaplatz. To jsou jen některé z atrakcí a pohodlí v okolí hotelu 'Barevný a útulný byt v centru Atén'. Atény jsou městem bohatým na historii, kulturu a lahodné pokrmy, takže je zde mnohem více k objevování než to, co je zde zmíněno.

map
Colorful Cozy Central apt in Athens
Apartmán

Do centra města2.5

O hotelu

Zábava

V blízkosti hotelu 'Barevný a útulný centrální byt v Athénách' je několik možností zábavy. Zde je několik návrhů:

1. Monastiráki náměstí: Nachází se jen krátkou procházkou od hotelu, Monastiráki náměstí je živou čtvrtí s mnoha obchody, kavárnami a pouličními představeními. Můžete prozkoumat bleší trh, užívat si živou hudbu nebo si jen užít živou atmosféru.

2. Čtvrť Plaka: Plaka je jednou z nejstarších čtvrtí v Athénách a je známá svými úzkými půvabnými uličkami, novoklasicistními budovami a tradičními tavernami. Je to skvělé místo na jídlo, nakupování suvenýrů nebo jen procházku.

3. Muzeum Akropole: Nacházející se u paty Akropole je Muzeum Akropole nutností pro milovníky historie a umění. Muzeum hostí rozsáhlou sbírku starořeckých artefaktů, včetně soch ze Parthenonu. Můžete se dozvědět o bohaté historii Athén a obdivovat impozantní výstavy.

4. Národní archeologické muzeum: Nacházející se jen krátkou vzdáleností od hotelu je Národní archeologické muzeum největším a nejvýznamnějším archeologickým muzeem v Řecku. Vystavuje rozsáhlou sbírku starořeckého umění a artefaktů, včetně soch, keramiky a šperků.

5. Divadelní představení: Athény mají živou divadelní scénu. Můžete si přijít na divadelní představení nebo muzikál do jednoho z městských divadel, jako je Národní divadlo v Řecku nebo Herodes Atticus Odeon. Zkontrolujte si program aktuálních představení během vašeho pobytu.

6. Noční život v Gazi: Gazi je módní čtvrť známá svým živým nočním životem. Najdete zde mnoho barů, klubů a hudebních scén. Bez ohledu na to, zda máte rádi živou hudbu, elektronické beaty nebo jen chcete posedět s přáteli u drinku, Gazi nabízí něco pro každého. To jsou jen některé zábavní možnosti v blízkosti hotelu 'Barevný a útulný centrální byt v Athénách'. Ve městě je mnoho dalších památek, muzeí a kulturních míst k objevování.

Nejčastější otázky

1. Je poloha bytu centrální?
1. Je poloha bytu centrální?1

Ano, barevný a útulný centrální byt v Athénách se nachází v centrální části Athén, Řecko

2. Kolik osob se do bytu vejde?
2. Kolik osob se do bytu vejde?1

Byt je pohodlný pro až 4 osoby

3. Je byt dobře vybavený?
3. Je byt dobře vybavený?1

Ano, barevný a útulný centrální byt v Athénách je dobře vybavený veškerými potřebnými vybaveními pro pohodlný pobyt, včetně plně vybavené kuchyně, klimatizace, Wi-Fi a dalšího

4. Je zde k dispozici parkování?
4. Je zde k dispozici parkování?1

Ano, v okolí bytu je k dispozici parkování, i když může záviset na dostupnosti a dalších nákladech

5. Jsou v blízkosti nějaké památky nebo zajímavá místa?
5. Jsou v blízkosti nějaké památky nebo zajímavá místa?1

Ano, byt se nachází v centrální části Athén, takže je zde spousta blízkých památek a zajímavých míst, včetně populárních turistických atrakcí jako je Akropolis, Plaka, Monastiraki náměstí a dalšího

6. Jak daleko je nejbližší veřejná doprava?
6. Jak daleko je nejbližší veřejná doprava?1

Nejbližší veřejná doprava, jako jsou metrolinky nebo autobusové zastávky, se nachází v docházkové vzdálenosti od bytu. Přesná vzdálenost se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě

7. Jsou v okolí restaurace a obchody?
7. Jsou v okolí restaurace a obchody?1

Ano, v okolí barevného a útulného centrálního bytu v Athénách je spousta restaurací, kaváren a obchodů, které jsou v docházkové vzdálenosti. Hosté si snadno najdou stravovací a nákupní možnosti v okolí

8. Je byt vhodný pro rodiny s dětmi?
8. Je byt vhodný pro rodiny s dětmi?1

Ano, byt je vhodný pro rodiny s dětmi, protože pohodlně pojme až 4 osoby. Nicméně vždy se doporučuje ověřit u hostitele nebo přečíst informace v inzerátu, aby se zajistilo, že byt splňuje konkrétní požadavky rodin

9. Mohu si byt rezervovat na krátkodobý pobyt?
9. Mohu si byt rezervovat na krátkodobý pobyt?1

Ano, barevný a útulný centrální byt v Athénách je dostupný pro krátkodobé pobyty. Přesnou dostupnost a možnosti rezervace lze zobrazit na stránce inzerátu nebo kontaktováním přímo hostitele

10. Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu?
10. Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu?1

Časy příjezdu a odjezdu se mohou lišit v závislosti na konkrétní rezervaci a politice hostitele. Doporučuje se komunikovat s hostitelem, aby se dohodly nejpohodlnější časy příjezdu a odjezdu pro obě strany.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Recenze hotelu Colorful Cozy Central apt in Athens
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.