Řecko, Athény

Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center

Fokianou 20 Athény, Řecko Apartmán
1 nabídka od 990 CZK Zobrazit pokoje
Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Lednička
Zobrazit všechna vybavení 1
Poloha
Do centra města
1.9 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Fokianou 20 Athény, Řecko

Některé zajímavé místa v blízkosti hotelu Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center v Aténách, Řecko zahrnují:

1. Panathénský stadion: Toto starobylé stadion, také známé jako stadion Kallimarmaro, se nachází přímo naproti hotelu. Je to významná historická památka a byla místem prvních moderních olympijských her v roce 1896.

2. Národní zahrady: Krásný park v srdci Atén, který nabízí klidnou oázu pro procházky a pikniky. Je to jen krátká vzdálenost od hotelu.

3. Náměstí Syntagma: Nacházející se v centru Atén je toto živé místo známé pro svou řeckou parlamentní budovu a střídání prezidentské stráže. Je to oblíbené místo jak pro turisty, tak pro místní obyvatele a je v pěší vzdálenosti od hotelu.

4. Výstavní hala Zappeion: Nacházející se vedle Národních zahrad je Zappeion novoklasicistní budova, která pořádá různé akce, výstavy a konference. Je to krátká procházka od hotelu a často navštěvovaná turisty.

5. Pláka: Plaka je jedna z nejstarších čtvrtí v Aténách. Má úzké, malebné uličky obklopené tradičními řeckými domy, okouzlujícími obchody, tavernami a kavárnami. Tento živý sousedství je v pěší vzdálenosti od hotelu.

6. Muzeum Akropole: Toto muzeum nacházející se u paty Akropole ukazuje rozsáhlou sbírku předmětů z archeologického naleziště Akropole. Je to nutnost pro nadšence do historie a je snadno dostupné z hotelu.

7. Trh a bleší trh na náměstí Monastiraki: Monastiraki je živé náměstí známé svým bleším trhem, který nabízí širokou škálu zboží jako suvenýry, starožitnosti a místní produkty. Je to živá oblast s mnoha obchody, kavárnami a restauracemi a nachází se jen krátkou vzdálenost od hotelu.

8. Chrám Dia Olympského: Tento obrovský starý chrám zasvěcený Diovi se nachází nedaleko hotelu. I když z původních 104 sloupů zůstalo jen několik, je to působivý pohled. To jsou jen některé příklady atrakcí v blízkosti hotelu Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center. Athény nabízejí mnoho historických, kulturních a rekreačních míst, které návštěvníci mohou objevovat.

map
Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center
Apartmán

Do centra města1.9

O hotelu

Zábava

V blízkosti hotelu 'Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center' v Aténách, Řecko, je mnoho možností zábavy. Některé z populárních zábavních aktivit v okolí zahrnují:

1. Muzeum Akropole: Nachází se jen krátkou procházkou od hotelu a je to nezbytná atrakce k návštěvě. Ukazuje starořecké artefakty a nabízí fascinující pohled do historie města.

2. Národní zahrada: Jen pár bloků od hotelu se nachází krásný park Národní zahrady, kde si můžete odpočinout a užívat přírody. Je zde chodníky, rybníky a dokonce i malá zoologická zahrada.

3. Pláka: Historická čtvrť Pláka se nachází pod Akropolí a je známá svými úzkými uličkami, tradičními domy a okouzlujícími tavernami. Je to skvělé místo k prozkoumání, nakupování suvenýrů a ochutnání tradičního řeckého jídla.

4. Plovárna Monastiraki: Nedaleko se nachází živá čtvrť Monastiraki, která je známá svým bleší trhem. Zde můžete najít všechno druhu věcí, od starožitností a uměleckých děl po oblečení a doplňky.

5. Odeon Heroda Attika: Tento starověký amfiteátr se nachází nedaleko hotelu a je oblíbeným místem pro různé akce, včetně živých vystoupení a koncertů v letních měsících.

6. Náměstí Syntagma: Centrum Athén je jen kousek odtud. Zde můžete sledovat ceremoniál střídání stráží u Helénského parlamentu nebo jednoduše si užívat živou atmosféru města.

7. Aténská koncertní hala: Pokud máte zájem o klasickou hudbu nebo divadlo, Aténská koncertní hala je skvělou volbou. Pořádá různé koncerty, baletní představení a divadelní show během roku.

8. Aténské planetárium: Nedaleko nabízí Aténské planetárium vzdělávací a zábavné představení o astronomii. Je to zábavná volba, zejména pokud navštívíte s dětmi. To jsou jen některé z mnoha možností zábavy, které jsou blízko hotelu 'Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center' v Aténách, Řecko.

Nejčastější otázky

1. Co je Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?
1. Co je Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?1

Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center je kreativní místo a umělecké studio nacházející se v Aténách, Řecko. Je provozováno slavným řeckým umělcem Yiannisem Kalimarmarem a nabízí různé umělecké služby a aktivity

2. Jaké služby nabízí Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?
2. Jaké služby nabízí Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?1

Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center nabízí dílny umění, umělecké kurzy a soukromé výukové hodiny pro lidi všech věkových kategorií a úrovní dovedností. Studio také nabízí uměleckou terapii, kreativní teambuildingové aktivity a pořádá výstavy a události

3. Kdo je Yiannis Kalimarmaro?
3. Kdo je Yiannis Kalimarmaro?1

Yiannis Kalimarmaro je řecký umělec známý svými barevnými a expresivními malbami. Svá umělecká díla vystavoval mezinárodně a získal několik ocenění za svůj příspěvek do světa umění. Kalimarmaro sdílí svou uměleckou expertizu prostřednictvím svého studia v Aténách, kde také vyučuje

4. Jak se mohu přihlásit na umělecké kurzy v Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?
4. Jak se mohu přihlásit na umělecké kurzy v Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?1

Pro přihlášení na umělecké kurzy, dílny nebo soukromé lekce v Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center se můžete přímo obrátit na studio prostřednictvím jejich webových stránek nebo telefonu. Poskytnou vám informace o dostupných kurzech, rozvrzích a postupech pro registraci

5. Můžu navštívit Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center, i když nechodím na umělecké kurzy?
5. Můžu navštívit Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center, i když nechodím na umělecké kurzy?1

Ano, Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center je otevřené veřejnosti. Můžete navštívit studio, abyste si prohlédli vystavená umělecká díla, účastnili se výstav a událostí nebo jednoduše prozkoumali uměleckou atmosféru. Je to skvělé místo pro umělecké nadšence a všechny, kdo se zajímají o místní uměleckou scénu v Aténách

6. Nabízí Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center online kurzy?
6. Nabízí Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center online kurzy?1

Ano, Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center se přizpůsobilo digitálnímu věku a nabízí online umělecké kurzy. Tyto virtuální kurzy poskytují příležitost lidem z celého světa učit se od Yiannise Kalimarmara a účastnit se uměleckých aktivit na dálku

7. Kolik stojí umělecké kurzy v Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?
7. Kolik stojí umělecké kurzy v Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?1

Cena uměleckých kurzů v Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center se může lišit v závislosti na druhu kurzu, délce a poskytovaných materiálech. Nejlépe je kontaktovat studio přímo pro specifické informace o ceně

8. Můžu si zakoupit umělecká díla z Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?
8. Můžu si zakoupit umělecká díla z Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?1

Ano, můžete si zakoupit umělecká díla vytvořená Yiannisem Kalimarmarem a dalšími vystavujícími umělci v ateliéru. Studio také může nabízet omezené edice tisků, umělecké produkty a další umělecké předměty k prodeji

9. Existují nějaká věková omezení pro účast na uměleckých kurzech v Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?
9. Existují nějaká věková omezení pro účast na uměleckých kurzech v Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center?1

Ne, na studiu nejsou žádná konkrétní věková omezení pro účast na uměleckých kurzech. Nabízejí kurzy pro děti, teenagery a dospělé. Studio si klade za cíl vytvořit přívětivé a inkluzivní prostředí pro lidi všech věkových kategorií, kteří mají zájem o umění

10. Kde se Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center nachází v Aténách?
10. Kde se Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center nachází v Aténách?1

Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center se nachází v centru Atén, Řecko. Přesnou adresu lze získat z webových stránek studia nebo se přímo obrátit na ně.

Všechny služby a vybavení

Vybavení pokoje
  • Lednička
Recenze hotelu Yiannis Kalimarmaro Studio Athens Center
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.