Německo, Kolín

Hilton Cologne

Marzellenstrasse 13-17 Kolín, Německo Hotel
1 nabídka od 2661 CZK Zobrazit pokoje
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Wi-Fi
 • Klimatizace
 • Restaurace
 • Lednička
Zobrazit všechna vybavení 37
Poloha
Do centra města
3.0 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Marzellenstrasse 13-17 Kolín, Německo

V okolí hotelu Hilton Cologne v Kolíně nad Rýnem v Německu se nachází několik atrakcí, výbavy a zajímavých míst. Níže jsou uvedena některá významná místa v blízkosti:

1. Katedrála v Kolíně (Kölner Dom): Jedna z nejznámějších památek v Kolíně, katedrála se nachází jen krátkou vzdálenost od hotelu. Jedná se o monumentální gotickou katedrálu a památku UNESCO.

2. Hlavní nádraží v Kolíně (Köln Hauptbahnhof): Hlavní železniční stanice v Kolíně je sousedící s hotelem Hilton Cologne. Poskytuje pohodlný přístup k místním a regionálním dopravním spojům.

3. Staré město v Kolíně (Altstadt): Historické centrum města je jen pár minut chůze od hotelu. Zde můžete prozkoumávat úzké uličky, navštěvovat muzea, obdivovat tradiční architekturu a vychutnávat si místní obchody a restaurace.

4. Románsko-germánské muzeum: Nachází se nedaleko katedrály a vystavuje artefakty a exponáty z římského a středověkého období. Nabízí náhled do bohaté historie města.

5. Kostel svatého Martina: Tento románský kostel leží na nábřeží Rýna nedaleko hotelu a je dalším významným architektonickým skvostem v Kolíně. Návštěvníci mohou vystoupat na věž a odtud se těšit na panoramatické výhledy na město.

6. Muzeum čokolády (Schokoladenmuseum): Naproti řece Rýn, nedaleko hotelu, se nachází toto rozkošné muzeum věnované čokoládě. Můžete se dozvědět více o historii kakaa, ochutnávat a sledovat výrobu čokolády.

7. Bulvár Rhiny: Hotel se nachází nedaleko řeky Rýn, což umožňuje hostům vychutnávat si procházky po bulváru, užívat si krásné výhledy nebo dokonce podniknout výlety po řece.

8. Muzea a galerie: Kolín je pyšný na širokou škálu muzeí a galerií, včetně Muzea Ludwig, Wallraf-Richartzova muzea a Muzea aplikovaného umění v Kolíně, která jsou všechna v docházkové vzdálenosti.

9. Nákupy: Hotel je blízko několika nákupním možnostem, včetně butiků, designérských obchodů a obchodních domů. Schildergasse, Hohe Straße a Neumarkt jsou oblíbené nákupní ulice v blízkosti.

10. Restaurace a bary: Kolín nabízí živou kulinářskou scénu s množstvím možností stravování od tradiční německé kuchyně po mezinárodní chutě. V okolí hotelu je široká nabídka restaurací, kaváren a barů k prozkoumání. Poznámka: Prosím, přihlaste se k místním cestovním upozorněním a pokynům týkajícím se atrakcí a jejich aktuálního provozního stavu, neboť může dojít k jejich změně v důsledku událostí, ročních období nebo vnějších faktorů.

map
Hilton Cologne
7.7 Hotel

Do centra města3.0

O hotelu

O

Hilton Cologne je luxusní hotel nacházející se v srdci Kolína, Německa. Jeho výhodná poloha ho činí ideální volbou jak pro podnikatelské, tak rekreační cestovatele. Hotel nabízí široký výběr pokojů a apartmánů, všechny elegantně navržené a vybavené moderním vybavením. Hosté si mohou vybrat ze standardních pokojů, executive pokojů a apartmánů, zajišťujících pohodlné a relaxační prostředí. Všechny pokoje mají vybavení jako klimatizaci, televizi s plochou obrazovkou, minibary, kávovary a bezplatné Wi-Fi. Hotel také nabízí různé možnosti stravování, aby hosté měli nezapomenutelný gastronomický zážitek. "Konrad's" je hlavní restaurace hotelu, nabízející moderní a stylové prostředí, kde si hosté mohou vychutnat široký výběr regionálních a mezinárodních jídel. Pro příjemnější prostředí je "Lobby Lounge" skvělým místem pro rychlé občerstvení nebo relaxaci s drinkem. Kromě vynikajícího ubytování a možností stravování Hilton Cologne také poskytuje široké spektrum zařízení, která mohou hosté využívat. To zahrnuje fitness centrum, saunu, parní lázeň a obchodní centrum, což ho činí perfektní volbou pro relaxaci i práci. Hosté pobývající v Hilton Cologne mohou také využít jeho výhodné polohy. Hotel se nachází poblíž mnoha populárních atrakcí, včetně katedrály v Kolíně, muzeí, obchodních čtvrtí a řeky Rýn. Hlavní vlakové nádraží je jen krátkou procházkou, což zajišťuje snadný přístup do jiných částí města a dál. Celkově řečeno, Hilton Cologne nabízí luxusní a pohodlný pobyt v srdci Kolína, poskytující kombinaci moderního vybavení, vynikajícího stravování a výhodné polohy pro obchodní i rekreační cestovatele.

Děti

Hilton Cologne v Kolíně nad Rýnem v Německu nabízí několik služeb a vybavení pro děti. Některé z možností, které si děti mohou v hotelu užít, zahrnují:

1. Dětské menu: Restaurace v hotelu nabízí speciální dětské menu s různými pokrmy oblíbenými u dětí.

2. Služby babysittingu: Hotel může zajistit důvěryhodné chůvy, které se postarají o vaše děti, zatímco si užijete čas s partnerem.

3. Vítací dárek pro děti: Při příjezdu mohou děti dostat speciální vítací dárek, aby si pobyt ještě více užily.

4. Rodinné pokoje: Hotel nabízí prostorné rodinné pokoje s vybavením, jako jsou postýlky, přistýlky a dětské monitory.

5. Jídelní židličky a dětské vybavení: V restauraci hotelu jsou k dispozici jídelní židličky a na vyžádání také lůžka pro děti, kočárky a další vybavení.

6. Televizní kanály pro děti: Pokoje pro hosty hotelu nabízejí výběr televizních kanálů pro děti, které je zabaví.

7. Bazén: Hotel disponuje vlastním bazénem, ve kterém se děti mohou bavit za dohledu dospělých.

8. Blízké atrakce: Hilton Cologne se nachází v centru města nedaleko různých rodinných atrakcí v Kolíně nad Rýnem, jako je Kolínská zoo, Muzeum čokolády a Kolínská katedrála. Vždy se doporučuje přímo s hotelem prověřit konkrétní informace a další služby nebo programy, které mohou během vašeho pobytu nabízet pro děti.

Zábava

V blízkosti hotelu Hilton Cologne v Kolíně, Německo, se nachází několik možností zábavy. Některé návrhy zahrnují:

1. Kolínská katedrála: Nachází se jen krátkou procházkou od hotelu a je zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Je to jedna z nejznámějších památek ve městě a návštěvníci mohou prozkoumat její architektonický zázrak a vychutnat si panoramatický výhled z vyhlídkové plošiny.

2. Románsko-germánské muzeum: Toto muzeum se nachází nedaleko a má rozsáhlou sbírku římských artefaktů, včetně impozantních mozaik a soch. Poskytuje fascinující pohled na římskou historii v Kolíně.

3. Hohenzollernský most: Krátkou procházkou od hotelu se nachází tento most, který nabízí úchvatný výhled na řeku Rýn a město. Je také znám svými slavnými zámky lásky, kde si páry mohou nechat zámek jako symbol své lásky.

4. Museum Ludwig: Nachází se na protější straně řeky Rýn a věnuje se modernímu umění. Muzeum má rozsáhlou sbírku děl renomovaných umělců jako Picasso, Warhol a Pollock.

5. Kolínská zoo: Oblíbená atrakce pro děti i dospělé. Zoo je domovem více než 10 000 zvířat z celého světa. Návštěvníci zde mohou vidět vše od žiraf a slonů po tučňáky a lvy.

6. Muzeum čokolády v Kolíně: Toto muzeum se nachází na opačné straně řeky Rýn a nabízí fascinující poznání historie čokolády. Návštěvníci se dozví o procesu výroby čokolády a dokonce si mohou vychutnat nějaké lahodné pochoutky.

7. Rheinpark: Ležící podél břehů řeky Rýn, Rheinpark je krásný zelený prostor, kde se návštěvníci mohou relaxovat, piknikovat nebo si vyrazit na procházku. Park také nabízí fantastický výhled na Kolínskou panorámu.

8. Musicální Dóm: Nachází se vedle hotelu Hilton Cologne a je oblíbeným místem pro muzikály, koncerty a vystoupení. Návštěvníci si mohou zde vidět představení a užít si živou atmosféru. To jsou jen některé z mnoha možností zábavy v blízkosti hotelu Hilton Cologne v Kolíně, Německo. Město nabízí bohatý kulturní a historický zážitek pro návštěvníky všech zájmů.

Nejčastější otázky

1. Jaká je adresa hotelu Hilton Cologne? Adresa hotelu Hilton Cologne je Marzellenstrasse 13-17, 50668 Kolín nad Rýnem, Německo.

2. Jaké je kontaktní číslo pro hotel Hilton Cologne? Kontaktní číslo pro hotel Hilton Cologne je +49 221 130

71.

3. Nachází se Hilton Cologne v centru města? Ano, Hilton Cologne se nachází v centru města Kolín nad Rýnem, což je výhodné pro prohlídku turistických zajímavostí a aktivit ve městě.

4. Nabízí Hilton Cologne parkovací zařízení? Ano, Hilton Cologne nabízí parkovací zařízení pro hosty přímo na místě. Nicméně je třeba si zjistit dostupnost a mohou být účtovány dodatečné poplatky.

5. Jaké jsou blízké turistické atrakce od hotelu Hilton Cologne? Některé blízké turistické atrakce od Hilton Cologne zahrnují Katedrálu v Kolíně, Románsko-germánské muzeum, Museum Ludwig, Hohenzollernský most a věž Koln Triangle.

6. Má Hilton Cologne fitness centrum? Ano, Hilton Cologne má fitness centrum, které je k dispozici pro hosty. Je vybaveno moderními cvičebními stroji.

7. Má Hilton Cologne restauraci? Ano, Hilton Cologne má restauraci s názvem "Köln Gourmet", která nabízí různé mezinárodní a regionální pokrmy.

8. Poskytuje Hilton Cologne hostům zdarma Wi-Fi připojení? Ano, Hilton Cologne poskytuje hostům bezplatný přístup k Wi-Fi po celém hotelu.

9. Má Hilton Cologne konferenční nebo akční prostory? Ano, Hilton Cologne má konferenční a akční prostory, které jsou vhodné jak pro malé, tak pro velké akce. Nabízejí různé balíčky a služby pro setkání.

10. Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v hotelu Hilton Cologne? Standardní čas příjezdu do hotelu Hilton Cologne je 15:00 a čas odjezdu je 12:

00. Pozdní odjezd může být možný požádáním a je závislý na dostupnosti.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Výtah
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
 • Vícejazyčný personál
 • Sál
 • Banketové zařízení
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Kávovar / rychlovarná konvice
 • Fén na vlasy
 • TV
 • Kabelová / satelitní TV
 • Soukromý pokoj s koupelnou
 • Sprcha
 • Koupel
 • Soukromá koupelna
 • Soukromé WC
Dodatečné služby
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
 • Služba parkování
Vodní aktivity
 • Sauna
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
Recenze hotelu Hilton Cologne
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.