Francie, Paříž

Antique Charm by Arc de Triomphe

44 Avenue Victor Hugo Paříž, Francie Apartmán
1 nabídka od 13349 CZK Zobrazit pokoje
Antique Charm by Arc de Triomphe
Antique Charm by Arc de Triomphe
Antique Charm by Arc de Triomphe
Antique Charm by Arc de Triomphe
Antique Charm by Arc de Triomphe
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
Zobrazit všechna vybavení 4
Poloha
Do centra města
4.3 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

44 Avenue Victor Hugo Paříž, Francie

Hotel 'Antique Charm by Arc de Triomphe' se nachází v srdci Paříže, poblíž ikonického památníku Arc de Triomphe. Některé nedaleké atrakce a zajímavá místa kolem hotelu zahrnují:

1. Arc de Triomphe: Tento monumentální oblouk stojí na západním konci Avenue Champs-Élysées. Návštěvníci se mohou vyšplhat na vrchol pro panoramatický výhled na město.

2. Avenue Champs-Élysées: Jedna z nejslavnějších a nejpřepychovějších ulic na světě, Avenue Champs-Élysées je lemovaná obchody, kavárnami a divadly. Je oblíbeným cílem pro nákupy a procházky.

3. Eiffelova věž: Nachází se nedaleko hotelu a je ikonickým symbolem Paříže. Návštěvníci se mohou vydat na její vyhlídkové terasy, kde se otevírají dech beroucí výhledy na město.

4. Palais des Congrès: Kongresové centrum v blízkosti hotelu, které po celý rok pořádá různé konference, veletrhy a akce.

5. Parc Monceau: Krásný veřejný park oblíbený pro procházky, pikniky a odpočinek. Nabízí okázalé trávníky, sochy, rybník a bujnou zeleň.

6. Lido de Paris: Tento slavný kabaret nabízí ohromující vystoupení, včetně hudby, tance a okázalých kostýmů.

7. Zahrady Trocadéro: Nacházejí se naproti řece Seině od Eiffelovy věže a nabízejí fantastický výhled na věž a jsou ideálním místem pro fotografii.

8. Muzea: V okolí se nachází několik muzeí, jako je současné umění v Palais de Tokyo, Musée de l'Homme (Muzeum člověka) a Musée Dapper (zaměřené na africké umění).

9. Restaurace a kavárny: Okolí hotelu je plné široké škály možností stravování, od místních bister po mezinárodní kuchyni.

10. Nakupování: Oblast kolem Arc de Triomphe je domovem mnoha luxusních módních butiků, luxusních obchodů a obchodních domů, což z ní činí ráj pro závislé na nakupování. Celkově pobyt v 'Antique Charm by Arc de Triomphe' poskytuje snadný přístup k některým z nejikoničtějších památek, kulturních atrakcí, nákupů, restaurací a zábavních zařízení, které Paříž nabízí.

map
Antique Charm by Arc de Triomphe
Apartmán

Do centra města4.3

O hotelu

O

'Antique Charm by Arc de Triomphe' je hotel nacházející se v Paříži ve Francii. Jak název naznačuje, vyzařuje pocit starosvětského šarmu a elegance, přičemž se nachází v blízkosti ikonického Arc de Triomphe. Hotel nabízí různé druhy pokojů, které splňují různé potřeby a rozpočty. Tyto pokoje jsou vkusně zařízené starožitným nábytkem a vybavením, vytvářející teplou a přívětivou atmosféru. Hosté si mohou vybrat mezi jednolůžkovými, dvoulůžkovými, dvoulůžkovými oddělenými postelemi nebo trojlůžkovými pokoji v závislosti na svých potřebách. Každý pokoj je dobře vybavený moderními zařízeními, jako je klimatizace, televize s plochou obrazovkou, minibar, trezor a bezplatný přístup k Wi-Fi. Některé pokoje dokonce nabízejí nádherný výhled na Arc de Triomphe nebo okolní městskou krajinu. Hotel také nabízí širokou škálu stravovacích zařízení, které uspokojí chuť hostů. V restauraci na místě se každé ráno podává kontinentální bufetová snídaně, která obsahuje různé čerstvě pečené pečivo, ovoce, cereálie, jogurty, studené maso a teplé nápoje. Na oběd a večeři si hosté mohou vybrat z mnoha kaváren, restaurací a bist, které se nacházejí v docházkové vzdálenosti od hotelu a nabízejí širokou škálu kuchyní, které vyhoví všem chutím. Kromě pohodlných pokojů a možností stravování poskytuje hotel různé vybavení a služby, které zaručí příjemný pobyt. Patří sem 24hodinová recepce, služby concierge, úschova zavazadel a bezplatné noviny v hale. Personál je přátelský, profesionální a mluví různými jazyky, nabízí pomoc při rezervaci výletů, dopravního spojení a jiných požadavcích hostů. Hosté ubytovaní v 'Antique Charm by Arc de Triomphe' si mohou užívat výhodu blízkosti slavných památek Paříže, jako je Champs-Élysées a Eiffelova věž. Hotel je dobře napojen na městskou dopravní síť, což umožňuje snadné objevování dalších atrakcí a čtvrtí. Celkově řečeno, 'Antique Charm by Arc de Triomphe' nabízí pohodlné a okouzlující ubytování v srdci Paříže, s dobře zařízenými pokoji, pohodlnými možnostmi stravování a blízkostí hlavních atrakcí.

Zábava

V blízkosti hotelu "Antique Charm by Arc de Triomphe" v Paříži, ve Francii, je několik možností zábavy. Některé oblíbené možnosti jsou:

1. Arc de Triomphe: Hotel se nachází poblíž ikonického Arc de Triomphe, kde mohou návštěvníci vychutnat dech beroucí výhledy na město z vrcholu tohoto historického památníku.

2. Champs-Élysées: Jen krátká procházka od hotelu se nachází Champs-Élysées, která je známá svými luxusními obchody, kavárnami a restauracemi. Je to skvělé místo pro nákupy, večeře nebo prostě relaxační procházku.

3. Lido Cabaret: Tato slavná kabaretová scéna se nachází nedaleko a nabízí glamourové a zábavné představení, které kombinuje hudbu, tanec a akrobacii. Je to oblíbená atrakce pro turisty, kteří hledají nezapomenutelný večer.

4. Palais des Congres: Nachází se v docházkové vzdálenosti od hotelu a pořádá různé akce během roku, včetně koncertů, představení, výstav a konferencí. Návštěvníci mohou zkontrolovat program, aby zjistili, zda v době svého pobytu probíhají nějaké události nebo představení.

5. Kina: V blízkosti hotelu se nachází několik kin, kde si návštěvníci mohou užít nejnovější hollywoodské blockbustery nebo nezávislé filmy. Patří sem Gaumont Ambassade, Le Balzac a UGC Normandie.

6. Muzea: Paříž je domovem mnoha světově proslulých muzeí, z nichž mnohá se nacházejí poblíž hotelu. Musée d'Orsay, Musée de l'Orangerie a Grand Palais jsou všechna v krátké vzdálenosti a nabízejí rozsáhlé sbírky umění z různých období.

7. Noční život: Okolí hotelu je známé svým živým nočním životem. Je zde mnoho barů, klubů a salónů, kde návštěvníci mohou vychutnat živou hudbu, DJe a živou atmosféru. Některá oblíbená místa zahrnují Le Coq, Dirty Dick a Le Duplex. To jsou jen některé příklady zábavních možností v blízkosti hotelu "Antique Charm by Arc de Triomphe" v Paříži. Návštěvníci mohou prozkoumat okolní oblast, aby našli ještě další atrakce a aktivity, které odpovídají jejich představám.

Nejčastější otázky

1. Co je 'Antique Charm by Arc de Triomphe' v Paříži ve Francii?
1. Co je 'Antique Charm by Arc de Triomphe' v Paříži ve Francii?1

'Antique Charm by Arc de Triomphe' je kouzelný antikvariát nacházející se poblíž slavného památníku Arc de Triomphe v Paříži ve Francii

2. Kde se nachází 'Antique Charm by Arc de Triomphe'?
2. Kde se nachází 'Antique Charm by Arc de Triomphe'?1

Obchod se nachází v srdci Paříže, konkrétně poblíž ikonického Arc de Triomphe, který se nachází na západním konci Avenue Champs-Élysées

3. Co mohou návštěvníci najít v 'Antique Charm by Arc de Triomphe'?
3. Co mohou návštěvníci najít v 'Antique Charm by Arc de Triomphe'?1

Návštěvníci mohou prozkoumat širokou škálu antikvárních předmětů v obchodě, včetně nábytku, uměleckých děl, vintage šperků, dekorativních předmětů a dalších. Obchod nabízí jedinečnou sbírku, která zachycuje bohatou historii a kulturní dědictví Paříže

4. Jsou předměty prodávané v obchodě pravé antikvity?
4. Jsou předměty prodávané v obchodě pravé antikvity?1

Ano, předměty prodávané v 'Antique Charm by Arc de Triomphe' jsou skutečné antikvity. Obchod se pyšní nabídkou vysoce kvalitních a ověřených antických kusů

5. Jsou ceny v 'Antique Charm by Arc de Triomphe' rozumné?
5. Jsou ceny v 'Antique Charm by Arc de Triomphe' rozumné?1

Ceny v obchodě se mohou lišit v závislosti na konkrétním předmětu a jeho vzácnosti. Nicméně mnoho návštěvníků považuje ceny za rozumné s ohledem na autentičnost a jedinečnou povahu dostupných antikvárů

6. Můžou návštěvníci vyjednávat ceny v 'Antique Charm by Arc de Triomphe'?
6. Můžou návštěvníci vyjednávat ceny v 'Antique Charm by Arc de Triomphe'?1

Ano, návštěvníci mohou vyjednávat ceny v 'Antique Charm by Arc de Triomphe'. Majitel obchodu je často ochoten projednat rozumné nabídky, zejména pro větší nebo dražší předměty

7. Je možné zaslat nákupy z 'Antique Charm by Arc de Triomphe' mezinárodně?
7. Je možné zaslat nákupy z 'Antique Charm by Arc de Triomphe' mezinárodně?1

Ano, obchod nabízí mezinárodní dopravu pro zákazníky, kteří si přejí zakoupit předměty a nechat je zaslat mimo Francii. Zajišťují bezpečné balení a dodání zakoupených antikvátů

8. Přijímá obchod kreditní karty, nebo je preferována hotovost?
8. Přijímá obchod kreditní karty, nebo je preferována hotovost?1

'Antique Charm by Arc de Triomphe' přijímá jak kreditní karty, tak hotovost jako platební metody, poskytující návštěvníkům flexibilitu při výběru způsobu platby

9. Jsou v obchodě nějaké skryté poklady nebo zvláště pozoruhodné předměty, na které se zaměřit?
9. Jsou v obchodě nějaké skryté poklady nebo zvláště pozoruhodné předměty, na které se zaměřit?1

Ano, obchod často nabízí unikátní a výjimečné kusy, které sběratelé a nadšenci antikvity vyhledávají. Vždy se vyplatí důkladně prozkoumat obchod, abyste objevili skryté poklady a vynikající nálezy

10. Jaké jsou provozní hodiny obchodu 'Antique Charm by Arc de Triomphe'?
10. Jaké jsou provozní hodiny obchodu 'Antique Charm by Arc de Triomphe'?1

Provozní hodiny 'Antique Charm by Arc de Triomphe' se mohou lišit, proto se doporučuje zkontrolovat jejich oficiální webové stránky nebo je přímo kontaktovat pro nejnovější informace týkající se otevírací doby.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
Recenze hotelu Antique Charm by Arc de Triomphe
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.