Kypr, Paphos

Beautiful Townhouse Paphos

Aristarchou 7 Paphos, Kypr Dovolenkový pronájem
7 nabídek od 3546 CZK Zobrazit pokoje
Beautiful Townhouse Paphos
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
1.5 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Aristarchou 7 Paphos, Kypr

Güzel Townhouse Paphos se nachází ve městě Paphos na Kypru. Některé blízké turistické atrakce a zařízení zahrnují:

1. Pláže: Hotel je blízko několika pláží, například obecní pláž v Paphosu, pláž Alykes a pláž Faros. Návštěvníci mohou využívat plavání, opalování a vodní sporty.

2. Pafos přístav: Fotogenický přístav Paphos je známý rybářskými loděmi, restauracemi s mořskými plody a okouzlující promenádou u pláže. Návštěvníci se mohou projít, vychutnat si čerstvé rybí pokrmy nebo vyjet na lodní výlet.

3. Archeologická naleziště: Paphos je bohatý na historii a hostí několik archeologických nalezišť, včetně archeologického parku v Paphosu, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Zde mohou návštěvníci prozkoumávat starověké ruiny a úchvatné mozaiky, včetně Domu Dionýsa.

4. Královské hrobky: Královské hrobky jsou impozantní nekropolí s podzemními hrobkami a jsou blízko hotelu. Poskytují náhled na bohatou historii ostrova.

5. Paphosský hrad: Paphosský hrad, nacházející se přímo u Paphosského přístavu, je středověký hrad, který nabízí panoramatický výhled na okolí. Je to oblíbené místo pro fotografy a večerní procházky.

6. Restaurace a bary: Okolo hotelu se nachází mnoho restaurací, kaváren a barů. Návštěvníci si mohou vychutnat tradiční kyperská jídla, středomořskou kuchyni a mezinárodní speciality.

7. Nákup: Paphos nabízí různé nákupní možnosti, jako jsou suvenýrové obchody, místní trhy a moderní nákupní centra. Návštěvníci si mohou nakoupit umělecké řemeslo, módu, šperky a místní produkty.

8. Paphos Waterpark: Vodní park Paphos je nedaleko a je ideální pro rodiny s dětmi nebo ty, kteří hledají vodní aktivity. Park má skluzavky, bazény a různé vodní sporty pro všechny věkové kategorie.

9. Golfové hřiště: Golfisté si mohou užít hru na nedalekém golfovém klubu Elea Estate nebo v letovisku Aphrodite Hills. Oba nabízejí úchvatné výhledy a prvotřídní vybavení.

10. Mezinárodní letiště Paphos: Hotel je asi 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Paphos, což je pohodlné místo pro cestující přilétající letadlem.

map
Beautiful Townhouse Paphos
Dovolenkový pronájem

Do centra města1.5

O hotelu

O

Güzel Townhouse Paphos je hotel nacházející se v malém městě Paphos na Maledivách. Hotel nabízí pohodlné ubytování a širokou škálu zařízení, aby zajistil, že hosté budou mít příjemný pobyt. Hotel nabízí různé možnosti ubytování, které vyhovují různým potřebám a preferencím. Patří sem standardní pokoje, luxusní pokoje a apartmány. Každý pokoj je elegantně zařízený a vybavený moderními prvky, jako je klimatizace, plochá televize, minibar a vlastní koupelna. Některé pokoje mají také balkon nebo terasu s nádherným výhledem na okolí. Hosté si mohou vychutnat vynikající jídlo v restauraci hotelu. Restaurace nabízí různé místní a mezinárodní pokrmy připravované zkušenými šéfkuchaři. Menu nabízí různé možnosti snídaně, oběda a večeře, které vyhovují různým dietním potřebám a preferencím. Kromě ubytování a jídla Güzel Townhouse Paphos nabízí širokou škálu zařízení a služeb, které zlepšují zážitky hostů. Patří sem bazén, fitness centrum, wellness centrum a recepce otevřená 24 hodin denně. Hotel také nabízí zdarma Wi-Fi ve všech pokojích a veřejných prostorách, což umožňuje hostům zůstat propojenými během celého pobytu. Centrální poloha v Paphos umožňuje hostům snadno dosáhnout populárních památek a významných míst v okolí. Hosté si mohou prohlédnout okouzlující staré město, navštívit historická místa jako Paphos archeologický park a královské hrobky, nebo si jen odpočinout na krásných plážích v blízkosti. Celkově je Güzel Townhouse Paphos ideální volbou pro cestovatele, kteří navštěvují Paphos na Maledivách a hledají pohodlné ubytování, výborné možnosti stravování a různá zařízení.

Zábava

Existuje několik možností zábavy v blízkosti hotelu 'Beautiful Townhouse Paphos' v Pafu na Kypru. Některé z nich zahrnují:

1. Pafský hrad: Tato historická památka je jen krátkou vzdáleností od hotelu. Návštěvníci mohou prozkoumat středověký hrad a vychutnat si úžasný výhled na moře.

2. Archeologický park v Pafu: Tento park je domovem mnoha starověkých ruin, včetně slavného Domu Dionýsa s jeho dobře zachovalými mozaikami. Návštěvníci se mohou projít historií a dozvědět se o starověké historii Pafu.

3. Královské hroby: Tento impozantní hrob je nachází nedaleko hotelu a je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Návštěvníci mohou prozkoumat podzemní hroby a dozvědět se o historii tohoto místa.

4. Pafský vodní park Aphrodite: Tento vodní park je vynikající volbou pro rodiny a ty, kteří hledají zábavu na slunci. Nabízí různé vodní skluzavky, bazény a atrakce pro všechny věkové skupiny.

5. Pafský přístav: Tento malebný přístav je oblíbeným místem turistů i místních obyvatel. Návštěvníci se mohou projít na nábřeží, najíst se v jedné z restaurací u moře nebo se vydat na výlet lodí a prozkoumat pobřeží.

6. Pafská zoo: Nachází se jen krátkou jízdou autem od hotelu a je domovem široké škály zvířat z celého světa. Návštěvníci se mohou projít ZOO a obdivovat zvířata ve svém přirozeném prostředí.

7. Festival Afrodité v Pafu: Pokud náhodou navštívíte Paf v létě, můžete mít štěstí a vidět představení na Festivalu Afrodité. Tato každoroční událost nabízí operní a baletní představení na Venkově Pafského hradu. To jsou pouze některé možnosti zábavy poblíž 'Beautiful Townhouse Paphos'. V okolí se také nachází mnoho restaurací, barů a obchodů, což zajišťuje, že návštěvníci mají dostatek možností pro zábavu během svého pobytu.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází krásný townhouse Paphos?
1. Kde se nachází krásný townhouse Paphos?1

Krásný townhouse Paphos se nachází v Paphosu, na Kypru

2. Kolik ložnic má townhouse?
2. Kolik ložnic má townhouse?1

Townhouse má X ložnic (kde X je počet ložnic, který má skutečně)

3. Jaké vybavení nabízí townhouse?
3. Jaké vybavení nabízí townhouse?1

Nabízené vybavení townhousu se může lišit, ale některé oblíbené mohou zahrnovat plně vybavenou kuchyni, Wi-Fi, klimatizaci, bazén, soukromou zahradu a parkování

4. Nachází se townhouse v blízkosti nějakých atrakcí nebo populárních památek?
4. Nachází se townhouse v blízkosti nějakých atrakcí nebo populárních památek?1

Blízkost k atrakcím nebo památkám se může lišit, ale Paphos je známý pro svá historická místa, archeologické parky, krásné pláže a paphoský hrad, které jsou všechny hodny prozkoumání

5. Kolik stojí pobyt v krásném townhouse Paphos?
5. Kolik stojí pobyt v krásném townhouse Paphos?1

Cena townhousu se může lišit v závislosti na sezóně, délce pobytu a dalších faktorech. Doporučuje se zkontrolovat ceny a dostupnost na oficiálních webových stránkách nebo se obrátit na majitele nemovitosti

6. Je zde minimální požadavek na délku pobytu pro rezervaci townhousu?
6. Je zde minimální požadavek na délku pobytu pro rezervaci townhousu?1

Minimální požadavek na délku pobytu se může lišit v závislosti na majiteli nemovitosti nebo pronájemné agentuře. Doporučuje se zkontrolovat rezervační podmínky pro konkrétní nemovitost

7. Jsou v townhouse povolena domácí zvířata?
7. Jsou v townhouse povolena domácí zvířata?1

Politiky ohledně domácích zvířat se mohou lišit, a některé townhousy mohou povolovat domácí zvířata, zatímco jiné ne. Důležité je zkontrolovat u majitele nemovitosti nebo pronájemné agentury jejich politiku vůči domácím zvířatům

8. Je požadována způsobilá záloha?
8. Je požadována způsobilá záloha?1

Některé pronájmové nemovitosti mohou vyžadovat způsobilou zálohu k pokrytí případných škod nebo neočekávaných výdajů během pobytu. Doporučuje se zeptat se na politiku zálohy při rezervaci townhousu

9. Jsou v okolí nějaké restaurace nebo obchody?
9. Jsou v okolí nějaké restaurace nebo obchody?1

Dostupnost restaurací a obchodů v okolí se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě townhousu. Paphos obvykle nabízí širokou škálu možností stravování a nakupování, ale při rezervaci je vhodné se zeptat na nejbližší vybavenosti

10. Je townhouse vhodný pro rodiny nebo větší skupiny?
10. Je townhouse vhodný pro rodiny nebo větší skupiny?1

Vhodnost townhousu pro rodiny nebo větší skupiny může záviset na počtu ložnic a celkovém rozložení nemovitosti. Při rezervaci se doporučuje zkontrolovat kapacitu nemovitosti a případné specifické vybavení vhodné pro rodiny.

Recenze hotelu Beautiful Townhouse Paphos
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.