Kypr, Larnaka

Seaside Apartment In Heard Of Larnaca

11 Evryviadou st., Ria Court 28, no 405 Larnaka, Kypr Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
1.7 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

11 Evryviadou st., Ria Court 28, no 405 Larnaka, Kypr

Plážový byt v srdci Larnaky se nachází v centrální části Larnaky na Kypru. Hotel je blízko slaného jezera Larnaka, oblíbeného turistického cíle známého svými plameňáky a malebnými výhledy. Hotel je také v docházkové vzdálenosti od pláže Finikoudes, hlavní pláže v Larnace, kde si návštěvníci mohou užívat plavání, opalování a různé vodní sporty. Kromě toho je v blízkosti hotelu několik restaurací, kaváren, barů a obchodů, což poskytuje hostům širokou škálu možností stravování a zábavy. Mezinárodní letiště Larnaka je také pohodlně blízko, což usnadňuje přístup pro cestující.

map
Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Apartmán

Do centra města1.7

O hotelu

Zábava

Existuje více možností zábavy v okolí hotelu "Seaside Apartment In Heart Of Larnaca" v Larnace na Kypru. Některé z populárních zábavních možností v okolí zahrnují:

1. Solný jezero Larnaca: Nacházející se jen krátkou vzdálenost od hotelu je solné jezero Larnaca přírodní památka, která je známá svými růžovými plameňáky a malebným výhledem. Návštěvníci tu mohou pozorovat ptáky, projít se nebo si jen odpočinout u jezera.

2. Promenáda Larnaca: Promenáda Larnaca je živoucí přístavní oblast, která se táhne několik kilometrů. Je lemována restauracemi, kavárnami, bary a obchody, což ji dělá ideálním místem pro relaxační procházky, občerstvení nebo posezení a obdivování úžasných výhledů.

3. Hrad Larnaca a Středověké muzeum: Nacházející se jen 10 minut chůze od hotelu je hrad Larnaca, dobře zachovaná pevnost ze

17. století, ve které se nachází Středověké muzeum Larnaca. Návštěvníci mohou prozkoumat architekturu pevnosti a historické artefakty a zároveň se dozvědět o bohaté historii města.

4. Pláž Finikoudes: Poblíž hotelu se nachází oblíbená písečná pláž Finikoudes s průzračnou vodou. Návštěvníci si tu mohou odpočinout na pláži, zaplavat si nebo se zapojit do vodních sportů, jako je vodní lyžování, paragliding a windsurfing.

5. Kostel sv. Lazara: Tento krásný kostel v byzantském stylu je památkou v Larnace a nachází se v blízkosti hotelu. Návštěvníci si mohou vychutnat jeho úžasnou architekturu a prozkoumat interiér, kde mohou vidět složité náboženské ikony a fresky.

6. Přístav Larnaca: V krátké vzdálenosti od hotelu se nachází malebný přístav Larnaca, kde návštěvníci mohou najít různé restaurace, bary a kavárny. Je to skvělé místo pro večeři nebo drink, zatímco se díváte na projíždějící lodě.

7. Městské divadlo Larnaca: Pro ty, kteří mají zájem o umění, se poblíž hotelu nachází Městské divadlo Larnaca, které nabízí různé divadelní představení, hudební koncerty a další kulturní akce po celý rok. To jsou jen některé zábavní možnosti v okolí hotelu "Seaside Apartment In Heart Of Larnaca" v Larnace na Kypru. V této živé a rušné metropoli je mnoho dalších památek, aktivit a událostí, které stojí za objevení.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Recenze hotelu Seaside Apartment In Heard Of Larnaca
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.