Bulharsko, Sofie

New spacious flat close to the American Embassy

12 ulitsa Stratsin Sofie, Bulharsko Apartmán
1 nabídka od 2495 CZK Zobrazit pokoje
New spacious flat close to the American Embassy
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
3.8 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

12 ulitsa Stratsin Sofie, Bulharsko

V okolí hotelu "Nový prostorný byt blízko Americké ambasády" v Sofii, Bulharsku, se nachází různá místa zájmu, zařízení a vybavení. Zde jsou některé blízké atrakce a místa:

1. Americká ambasáda Sofia: Vzhledem k tomu, že je hotel blízko Americké ambasády, mohou návštěvníci snadno přistupovat a prozkoumávat tuto diplomatickou misi.

2. Park Borisova Gradina: Nachází se jen krátkou vzdálenost od hotelu, Borisova Gradina je velký a krásný park, kde návštěvníci mohou vychutnat venkovní aktivity, pikniky a relaxovat v přírodě.

3. Národní palác kultury (NDK): Jeden ze symbolů Sofie, NDK je víceúčelový kulturní a administrativní komplex, který pořádá koncerty, výstavy, konference a další. Nachází se v rozumné vzdálenosti od hotelu.

4. Univerzita Sofia "Sv. Kliment Ohridski": Nejstarší vysoká škola v Bulharsku, Sofia University je známá svou akademickou vynikající a krásnou architekturou.

5. Vitosha Boulevard: Tato živá ulice je lemovaná obchody, restauracemi, kavárnami a butiky, nabízející návštěvníkům skvělý nákupní a gastronomický zážitek.

6. Hora Vitosha: Hotel se nachází blízko hory Vitosha, která je známá svými turistickými stezkami, lyžařskými možnostmi a dechberoucími výhledy na Sofii.

7. Zoo Sofia: Milovníci zvířat mohou navštívit Zoo Sofia, oblíbenou atrakci, která návštěvníkům nabízí širokou škálu zvířat z různých částí světa.

8. Různé restaurace, kavárny, supermarkety a obchody: Okolní oblast nabízí širokou škálu možností stravování, kaváren, supermarketů a obchodů, které mohou návštěvníci objevovat a užívat si. Všimněte si, že dostupnost a blízkost těchto atrakcí se mohou lišit a vždy je nejlepší zkontrolovat jejich otevírací hodiny a aktuální dostupnost před plánováním návštěvy.

map
New spacious flat close to the American Embassy
Apartmán

Do centra města3.8

O hotelu

Zábava

V blízkosti hotelu "Nový prostorný byt nedaleko amerického velvyslanectví" v Sofii, Bulharsku, je několik zábavních možností. Některé z doporučených zábavních možností zahrnují:

1. Národní palác kultury (NDK): Nachází se jen krátkou vzdálenost od hotelu, Národní palác kultury je jedním z největších multifunkčních kongresových center v jihovýchodní Evropě. Hostí různé kulturní akce, výstavy, koncerty a divadelní představení.

2. Buďte Vitosha: Tato živá pěší ulice je jedním z hlavních nákupních a zábavných oblastí Sofie. Je lemován řadou obchodů, butiků, kaváren, restaurací a barů. Můžete si užít nakupování, stravování, nebo jednoduše si vyjít na procházku.

3. Městská zahrada: Nachází se v srdci Sofie, Městská zahrada je krásný park nabízející útočiště od městského shonu. Najdete zde krásné chodníky, barevné květinové záhony, sochy a dětské hřiště.

4. Park Borisova Gradina: Nachází se v blízkosti, Borisova Gradina Park je velký park, kde si můžete užít venkovní aktivity, jako je jogging, cyklistika nebo piknik. Má také jezero, kde si můžete pronajmout šlapadla během letních měsíců.

5. Národní muzeum historie: Pokud vás zajímá bulharská historie, stojí za návštěvu Národní muzeum historie. Uchovává rozsáhlou sbírku artefaktů od pravěku po současnost a nabízí vhled do bohaté kulturní dědictví země.

6. Národní divadlo Ivan Vazov: Jako jedno z nejprestižnějších divadel v Bulharsku je Národní divadlo Ivan Vazov skvělým místem k prožití kvalitního divadelního představení. Nachází se v centru města a hostí širokou škálu her, baletů a oper. To jsou jen některé z mnoha zábavních možností v blízkosti hotelu "Nový prostorný byt nedaleko amerického velvyslanectví" v Sofii, Bulharsku.

Nejčastější otázky

1. Jak daleko je byt od americké ambasády v Sofii, Bulharsku?
1. Jak daleko je byt od americké ambasády v Sofii, Bulharsku?1

Byt se nachází v pohodlné vzdálenosti od americké ambasády v Sofii, Bulharsku

2. Jak velký je byt?
2. Jak velký je byt?1

Byt je prostorný a nabízí dostatek obytného prostoru, včetně více ložnic, obývacího pokoje, kuchyně a koupelen

3. Jaké vybavení nabízí byt?
3. Jaké vybavení nabízí byt?1

Byt je vybaven moderními vybaveními, jako je klimatizace, topení, vysokorychlostní internet a plně vybavená kuchyň

4. Je poblíž bytu k dispozici parkování?
4. Je poblíž bytu k dispozici parkování?1

Ano, poblíž bytu je k dispozici parkování, což zajišťuje pohodlí pro rezidenty s vozidly

5. Jsou poblíž bytu nějaké supermarkety nebo nákupní centra?
5. Jsou poblíž bytu nějaké supermarkety nebo nákupní centra?1

Ano, poblíž bytu se nachází několik supermarketů a nákupních center, což umožňuje obyvatelům snadný přístup k potřebným vybavením

6. Je oblast bezpečná?
6. Je oblast bezpečná?1

Byt se nachází v bezpečné a zabezpečené oblasti poblíž americké ambasády, nabízející pohodlné životní prostředí

7. Jsou poblíž bytu veřejné dopravní možnosti?
7. Jsou poblíž bytu veřejné dopravní možnosti?1

Ano, poblíž bytu jsou veřejné dopravní možnosti, jako jsou autobusy a metro stanice, které jsou v docházkové vzdálenosti od bytu, což umožňuje snadný přístup do různých částí Sofie

8. Mohu si přivést domácí zvíře do bytu?
8. Mohu si přivést domácí zvíře do bytu?1

Tato informace se může lišit, nejlépe je se zeptat majitele nemovitosti nebo pronajímatele ohledně jejich zásad týkajících se domácích zvířat

9. Jak dlouhá je smluvní doba pro byt?
9. Jak dlouhá je smluvní doba pro byt?1

Smluvní doba pro byt se může lišit v závislosti na dohodě mezi nájemcem a vlastníkem nemovitosti. Doporučuje se tuto otázku prodiskutovat s pronajímatelem

10. Jsou služby zahrnuty v nájemní ceně?
10. Jsou služby zahrnuty v nájemní ceně?1

Zahrnutí služeb v nájemní ceně se může lišit, je proto nezbytné si toto objasnit s majitelem nemovitosti před uzavřením nájemní smlouvy.

Recenze hotelu New spacious flat close to the American Embassy
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.