Belgie, Genval

Martin's Chateau Du Lac

Avenue du Lac 87 Genval, Belgie Hotel
1 nabídka od 3856 CZK Zobrazit pokoje
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Martin's Chateau Du Lac
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Tenisové kurty
 • Půjčovna kol
 • Zahrada
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 33
Poloha
Do centra města
1.0 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Avenue du Lac 87 Genval, Belgie

U hotelu 'Martin's Chateau Du Lac' v Genvalu, Belgii, můžete najít několik zajímavostí a vybavení. Některá významná místa a věci, které lze v okolí podniknout, zahrnují:

1. Genvalské jezero: Hotel se nachází na břehu Genvalského jezera, nabízející krásné výhledy a možnosti pro venkovní aktivity jako chůze, běhání nebo jízda na lodi.

2. Centrum města Genval: Krátká procházka od hotelu vás dovede do centra Genvalu, kde můžete prozkoumat malebné ulice, obchody a restaurace v okolí.

3. Château de La Hulpe: Historický zámek a park nacházející se nedaleko, známý pro své krásné zahrady a klidnou atmosféru. Je to skvělé místo pro procházku nebo piknik.

4. La Fondation Folon: Umístěná v rámci Château de La Hulpe, toto muzeum představuje díla belgického umělce Jean-Michela Folona, zahrnující jeho malby, sochy a ilustrace.

5. Les Soigny: Jeden z největších lesů v Belgii je jen krátkou vzdáleností odtud, nabízející přírodní stezky, klidné procházky a cyklistické trasy.

6. Brusel: Genval se nachází asi 20 kilometrů na jih od Bruselu, což umožňuje hostům snadný přístup do belgické hlavního města. Objevte atrakce jako Grand Place, Manneken Pis, Atomium a různá muzea a galerie.

7. Golfové hřiště: Genval je obklopen několika golfovými hřišti, včetně Golf Club de Sept Fontaines a Golf Club de Louvain-la-Neuve, nabízející možnosti pro golfisty. Celkově nabízí poloha hotelu směs přírodní krásy, kulturních atrakcí a snadný přístup do okolních měst a obcí, poskytujíc hostům různé možnosti pro relaxaci a objevování.

map
Martin's Chateau Du Lac
Hotel

Do centra města1.0

O hotelu

O

Martinův Chateau Du Lac je luxusní hotel nacházející se v Genvalu, Belgii. Hotel se nachází v historickém zámečku z

19. století a nabízí hostům jedinečný a elegantní zážitek. Hotel disponuje různými pokoji a apartmány, každý krásně zařízený a vybavený moderními vybaveními. Hosté si mohou vybrat z různých typů pokojů, jako jsou klasické pokoje, nadstandardní pokoje, exkluzivní pokoje a luxusní apartmány. Všechny pokoje jsou prostorné, pohodlné a navržené tak, aby poskytovaly relaxační prostředí. Hotel nabízí různé možnosti stravování pro hosty. Restaurace Genval Les Bains poskytuje jemné stravovací zážitky s důrazem na francouzskou a belgickou kuchyni. Restaurace nabízí menu s širokou škálou pokrmů připravených z čerstvých a sezónních ingrediencí. Bar a salon Le Bar & Lounge je ideálním místem k odpočinku a užití si drinku či lehkého jídla v útulném a intimním prostředí. Kromě toho hotel nabízí vynikající zařízení, jako je fitness centrum, lázeňské a wellness centrum. Hosté se mohou relaxovat a osvěžit se s řadou procedur a masáží. Hotel má také krásnou zahradu a terasu, ideální pro procházky nebo užívání si šálku kávy v klidném prostředí. Martinův Chateau Du Lac je ideálně umístěn nedaleko krásného jezera Genval, nabízejícího malebné výhledy a venkovní aktivity, jako jsou turistika a cyklistika. Hotel je také pohodlně umístěn blízko města Brusel, což ho činí ideálním pro oba, jak pro cestovatele za účelem zábavy, tak i pro obchodní cesty. Celkově nabízí Martinův Chateau Du Lac luxusní a klidné prostředí, spojené s vynikajícím servisem a vybavením, čímž se stává špičkovou volbou pro pohodlný a pamětihodný pobyt v Genvalu, Belgii.

Děti

Martin's Chateau Du Lac v Genvalu, Belgie nabízí různé aktivity a vybavení vhodné pro děti. Zde jsou některé možnosti:

1. Venkovní hřiště: Hotel má vyhrazenou venkovní hřišťovou oblast, kde se děti mohou bavit na houpačkách, skluzavkách a jiném herním vybavení.

2. Vnitřní bazén: Děti se mohou vykoupat v hotelovém vnitřním bazénu, což poskytuje zábavnou a bezpečnou vodní aktivitu.

3. Pronájem kol: Martin's Chateau Du Lac nabízí pronájem kol, což rodinám umožňuje prozkoumat krásné okolí a podniknout společné cyklistické dobrodružství.

4. Procházky v přírodě: Hotel se nachází v malebné oblasti s parky a přírodními stezkami v blízkosti. Rodiny se mohou vydat na procházky, užívat si krásu okolní krajiny a čerstvý vzduch.

5. Okolní atrakce: Genval je také blízko Bruselu, kde si rodiny mohou prohlédnout různé atrakce, jako je Mini-Europe, Atomium nebo Muzeum přírodních věd.

6. Stolní hry a aktivity: Hotel může poskytovat stolní hry nebo jiné vnitřní aktivity, aby udržel děti zabavené během jejich pobytu. Vždy je doporučeno kontaktovat hotel přímo pro nejaktuálnější informace o konkrétních aktivitách a vybavení pro děti.

Zábava

V blízkosti hotelu Martin's Chateau Du Lac v Genvalu, Belgie, je několik zábavných možností. Zde jsou některé atrakce a aktivity, které byste mohli zvážit:

1. Genvalské jezero: Toto malebné jezero je jen krátkou procházkou od hotelu a nabízí možnosti pro krásné procházky, pikniky a plavbu.

2. Královský golfový klub Waterloo: Pokud máte rádi golf, můžete navštívit tento prestižní golfový klub nacházející se jen pár minut od hotelu. Nabízí krásné prostředí a náročný hřiště.

3. Walibi Belgii: Nacházející se ve Wavre, jen krátkou jízdou autem od Genvalu, Walibi Belgii je oblíbený zábavní park s napínavými jízdami, atrakcemi a show, vhodný pro všechny věkové kategorie.

4. Hlava lva: Nacházející se ve Waterloo, je to historická památka připomínající Bitvu u Waterloo. Návštěvníci se mohou vyšplhat na vrchol lvice tvarovaného návrší pro panoramatický výhled na bojiště.

5. Centrum Bruselu: Genval je vhodně umístěn asi 20 kilometrů od Bruselu, hlavního města Belgie. Prozkoumejte historické centrum města, navštivte muzea jako Královská muzea výtvarných umění, pochutnejte si na lahodné belgické kuchyni a zažijte živou noční zábavu.

6. Bojiště u Waterloo: Pokud máte zájem o historii, můžete navštívit bojiště u Waterloo, kde se konala slavná Bitva u Waterloo. Jsou zde muzea, průvodcovské prohlídky a rekonstrukce dostupné pro návštěvníky.

7. Zámek de La Hulpe: Nacházející se v La Hulpe, poblíž Genvalu, tento malebný zámek je obklopen krásnými zahradami a parkem. Návštěvníci si mohou prohlédnout pozemky, relaxovat a užívat si klidu.

8. Opatský klášter Villers: Asi 30 minut jízdy autem od Genvalu, klášter Villers je dobře zachované opatské ruiny cisterciánského kláštera ve vesnici Villers-la-Ville. Můžete si vzít průvodcovské prohlídky, abyste se dozvěděli o historii kláštera a užili si klidnou atmosféru. To jsou pouze některé možnosti zábavy v blízkosti hotelu 'Martin's Chateau Du Lac'. Personál hotelu pravděpodobně mít další doporučení a informace o místních událostech a aktivitách během vašeho pobytu.

Nejčastější otázky

1. Co je Martin's Chateau Du Lac? Martin's Chateau Du Lac je luxusní hotel nacházející se v Genvalu, Belgii, známý pro svou úchvatnou polohu u jezera a nádhernou architekturu. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí kombinaci tradičního šarmu a moderního vybavení.

2. Jak se dostanu do Martin's Chateau Du Lac? Hotel se nachází jen krátkou jízdu autem od Bruselu, hlavního města Belgie. Do Martin's Chateau Du Lac se můžete dostat autem nebo městskou hromadnou dopravou. Pokud použijete veřejnou dopravu, můžete jet vlakem na stanici Genval a pak si vzít taxi nebo dojít pěšky do hotelu.

3. Jaké zařízení nabízí Martin's Chateau Du Lac? Hotel nabízí širokou škálu zařízení, včetně prostorných a pohodlných pokojů, bazénu, fitness centra, wellness centra, baru a restaurace. Má také konferenční a eventové prostory, čímž je vhodný jak pro turisty, tak pro obchodní cestující.

4. Mohu si rezervovat pokoj v Martin's Chateau Du Lac online? Ano, můžete snadno si rezervovat pokoj v Martin's Chateau Du Lac přes jejich webové stránky nebo různé online rezervační platformy. Nabízejí uživatelsky přívětivý online rezervační systém, kde si můžete vybrat požadovaný typ pokoje, vybrat termíny a udělat rezervaci.

5. Jsou v Martin's Chateau Du Lac povoleny domácí zvířata? Ano, Martin's Chateau Du Lac je hotel, který je přátelský vůči zvířatům. Nicméně, vždy je doporučeno informovat hotel předem o vašem záměru přivést zvíře a zkontrolovat jejich specifická pravidla pro domácí zvířata včetně případných dodatečných poplatků či omezení.

6. Jaké jsou některé okolní atrakce u Martin's Chateau Du Lac? Poloha hotelu u jezera nabízí klidné a pokojné prostředí, perfektní pro relaxaci. Navíc jsou k dispozici některé atrakce v okolí, jako je krásné jezero Genval, nedaleký Les Sonian pro turistiku a procházky v přírodě a rušné město Brusel pro nákupy, stravování a prohlídky.

7. Má Martin's Chateau Du Lac parkovací možnosti? Ano, hotel nabízí parkovací možnosti pro hosty, jak venkovní, tak podzemní. Nicméně se doporučuje zkontrolovat dostupnost a případné poplatky týkající se parkování při rezervaci.

8. Mohu pořádat události nebo svatby v Martin's Chateau Du Lac? Ano, Martin's Chateau Du Lac má rozsáhlé eventové prostory a je oblíbeným místem pro svatby, konference a jiné události. Mají profesionální personál, který vám může pomoci s plánováním a organizací vaší speciální události.

9. Jaké jsou časy pro ubytování a odhlášení v Martin's Chateau Du Lac? Standardní čas pro ubytování v hotelu je obvykle od 15:00 hodin dále, zatímco odhlášení je obvykle před 11:00 hodinou. Nicméně je doporučeno zkontrolovat konkrétní časy s hotelem při rezervaci nebo před vaším příjezdem.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Tenisové kurty
 • Půjčovna kol
 • Zahrada
 • Tenisové kurty (kryté)
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
 • TV
 • Whirlpool
Vybavení hotelu
 • Restaurace
 • Směnárna
 • Výtah
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
 • Vícejazyčný personál
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Sauna
 • Wellness centrum
 • Rybaření
 • Vnitřní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
Recenze hotelu Martin's Chateau Du Lac
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.