Belgie, Brusel

Hotel Le Chatelain

17 Rue Du Chatelain Brusel, Belgie Hotel
1 nabídka od 2298 CZK Zobrazit pokoje
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Hotel Le Chatelain
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Klimatizace
 • Restaurace
 • Minibar
 • Treasury Box
Zobrazit všechna vybavení 31
Poloha
Do centra města
2.8 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

17 Rue Du Chatelain Brusel, Belgie

Hotel Le Chatelain se nachází v moderní čtvrti Chatelain v Bruselu, Belgii. V blízkosti najdete různé obchody, butiky, galerie a restaurace. Zde jsou některé konkrétní atrakce a památky kolem hotelu:

1. Avenue Louise: Jedna z nejprestižnějších nákupních ulic v Bruselu, Avenue Louise, je jen kousek pěšky od hotelu. Nabízí širokou škálu luxusních obchodů, módních butiků a gurmánských restaurací.

2. Chatelain Square: Hotel je zasazen do srdce náměstí Chatelain Square, živého náměstí s živou atmosférou. Ve středu se zde koná populární venkovní trh, kde můžete najít čerstvé produkty, květiny a místní výrobky.

3. Muzeum Horta: Nedaleko hotelu můžete navštívit Muzeum Horta, věnované životu a dílu belgického architekta secese Victora Horta. Nachází se v Hortově bývalém bydlišti a představuje jeho ikonické návrhy.

4. Královský palác v Bruselu: Nedaleko hotelu se nachází Královský palác v Bruselu, oficiální rezidence belgické královské rodiny. Samotný palác není veřejnosti přístupný, ale můžete si vychutnat jeho krásné zahrady a prozkoumat okolní oblast.

5. Čtvrť Sablon: Malebná čtvrť poblíž, čtvrť Sablon, je známá svým malebným náměstím, starožitnictvím a butiky s čokoládou. Je to skvělé místo pro ochutnání belgické čokolády nebo prohlížení unikátních starožitných pokladů.

6. Evropská čtvrť: Evropská čtvrť, sídlo institucí Evropské unie a různých mezinárodních organizací, je také dosažitelná z hotelu. Můžete navštívit památky jako Evropský parlament nebo si užívat procházku

map
Hotel Le Chatelain
Hotel

Do centra města2.8

O hotelu

O

Hotel Le Chatelain je luxusní hotel nacházející se v srdci Bruselu, Belgie. Je známý svou elegantní a rafinovanou atmosférou, kombinující moderní vybavení s klasickými detaily. Zde je několik informací o hotelu, jeho pokojích a jídle:

1. Hotel Le Chatelain: Hotel se nachází v tiché obytné oblasti, nedaleko od centra města a hlavních atrakcí, jako jsou Avenue Louise a Evropský parlament. Nabízí vysokou úroveň personalizovaného servisu a nabízí pohodlné a sofistikované prostředí pro rekreační i obchodní cestující.

2. Pokoje: Hotel Le Chatelain nabízí škálu krásně zařízených pokojů a apartmánů. Každý pokoj je navržen tak, aby poskytoval klidný útočiště před ruchem města venku. Pokoje jsou prostorné a disponují luxusními vybaveními, jako jsou pohodlné postele, mramorové koupelny, televize s plochou obrazovkou, minibary a bezplatný přístup k Wi-Fi.

3. Apartmány: Hotel také nabízí prostorné a elegantní apartmány, ideální pro hosty, kteří touží po dalším prostoru a luxusu. Apartmány zahrnují samostatné obývací prostory, soukromé balkony nebo terasy a vylepšená vybavení.

4. Stravování: Restaurace hotelu, La Maison du Chatelain, nabízí jedinečný gastronomický zážitek s důrazem na tradiční belgickou kuchyni. Restaurace zdůrazňuje čerstvé a sezónní ingredience, vytvářející menu, které představuje chutě regionu. Hosté si mohou vychutnat bohatý snídaňový bufet ráno a rozkošní si à la carte speciality na oběd a večeři.

5. Bar a salon: Hotel Le Chatelain disponuje barem a salónem, kde si hosté mohou odpočinout a vychutnat si širokou škálu koktejlů, vín a destilátů. Bar je ideálním místem k odpočinku po náročném dni stráveném prozkoumáváním města.

6. Pokojová služba: Hotel nabízí vynikající možnost pokojového servisu pro hosty, kteří dávají přednost stolování v pohodlí svého pokoje. Menu zahrnuje různé pokrmy vhodné pro snídani, oběd a večeři.

7. Možnosti pro meetingy a akce: Hotel Le Chatelain také nabízí moderní prostory pro meetingy a akce, včetně tanečního sálu a menších konferenčních místností. Tyto zařízení jsou vybavena pokročilou technologií a mohou pojmout různé typy událostí, včetně konferencí, seminářů a svateb. Celkově poskytuje Hotel Le Chatelain hostům luxusní a pohodlný pobyt v Bruselu. S elegantními pokoji, lahodnými stravovacími možnostmi a vynikajícím servisem, je to oblíbená volba pro cestovatele hledající zážitky vyšší třídy.

Děti

Hotel Le Chatelain v Bruselu, Belgie, nabízí několik výhod a aktivit pro děti. Mezi ně patří:

1. Rodinné pokoje: Hotel nabízí prostorné rodinné pokoje navržené pro ubytování rodin s dětmi, poskytující dostatek prostoru pro všechny, aby se cítili pohodlně.

2. Dětské menu: Restaurace hotelu nabízí dětské menu s různými dětskými jídly, která uspokojí různé chutě a preference.

3. Služby hlídání dětí: Hotel může zajistit profesionální služby hlídání dětí na požádání, což rodičům umožní vychutnat si čas bez dětí, zatímco se o ně bude pečovat.

4. Venkovní terasa: Hotel má krásnou venkovní terasu, kde se děti mohou hrát a bavit se při pobytu na čerstvém vzduchu.

5. Blízké atrakce: Hotel Le Chatelain se nachází v srdci Bruselu, v blízkosti různých atrakcí, které jsou vhodné pro děti a jsou dostupné pěšky nebo krátkou jízdou autem. Ty mohou zahrnovat muzea, parky a zařízení s rodinnou zábavou. Je důležité si však uvědomit, že před plánováním jakýchkoli aktivit je doporučeno kontaktovat přímo hotel, aby se potvrdila dostupnost konkrétních služeb a výhod pro děti.

Zábava

U hotelu Le Chatelain v Bruselu, Belgie, se nachází několik zábavních možností. Zde je několik návrhů:

1. Muzeum Magritta: Nachází se jen pár kroků od hotelu a uchovává největší sbírku děl známého belgického surrealistického umělce René Magritta. Je to skvělé místo pro milovníky umění.

2. Avenue Louise: Tato slavná nákupní ulice je lemována luxusními butiky, trendovými kavárnami a elegantními restauracemi. Je perfektní pro klidnou procházku, nákupy nebo pro požití jídla.

3. Park Brusel: Tento velký park v blízkosti nabízí klidný únik z města. Můžete si udělat relaxační procházku, piknik nebo si jednoduše užít okolí.

4. Park Cinquantenaire: Tento krásný park je domovem několika atrakcí, včetně ikonického triumfálního oblouku a různých muzeí. Můžete si také pronajmout kolo a prozkoumat rozlehlé zelené prostory parku.

5. Královský palác v Bruselu: Jen krátká vzdálenost od Hotelu Le Chatelain se nachází Královský palác, který je nevynechatelnou atrakcí. I když je oficiálním palácem krále a královny Belgie, je otevřený veřejnosti během letních měsíců.

6. Koncerty a události: Zkontrolujte, zda se konají koncerty nebo události v místech jako Forest National, Ancienne Belgique nebo Bozar. Tyto místa pořádají různé vystoupení včetně hudby, divadla a komediálních show.

7. Grand Place: Považované za jedno z nejkrásnějších náměstí v Evropě, Grand Place je památka UNESCO. Stojí za to ji navštívit, abyste mohli obdivovat nádhernou architekturu, užít si venkovní kavárny nebo jednoduše vstřebat živou atmosféru. To jsou jen některé zábavní možnosti v blízkosti hotelu Le Chatelain. S jeho centrálním umístěním budete mít mnoho dalších možností podle vašich zájmů a preferencí.

Nejčastější otázky

Kde se nachází Hotel Le Chatelain v Bruselu, Belgii? - Hotel Le Chatelain se nachází na adrese 17 Rue du Chatelain v moderní čtvrti Chatelain v Bruselu, Belgii.

2. Jaké vybavení nabízí Hotel Le Chatelain? - Hotel Le Chatelain nabízí vybavení jako fitness centrum, wellness služby, restauraci a bar, concierge služby, zdarma Wi-Fi a konferenční prostory.

3. Kolik pokojů má Hotel Le Chatelain? - Hotel Le Chatelain má celkem 107 luxusních pokojů, včetně apartmá a duplexů, všechny elegantně zařízené a vybavené moderním vybavením.

4. Poskytuje Hotel Le Chatelain službu transferu z letiště? - Ano, Hotel Le Chatelain nabízí službu transferu z letiště za příplatek. Hosté si mohou objednat odvoz nebo odvoz na letiště v Bruselu nebo na jiná nedaleká letiště.

5. Jaké zajímavosti a památky lze nalézt poblíž Hotelu Le Chatelain? - Hotel Le Chatelain se nachází v blízkosti populárních atrakcí, jako jsou Královská muzea výtvarných umění, Horta Museum, oblast pro nákupy na Avenue Louise a slavné centrum města Brusel.

6. Je snídaně zahrnuta v ceně pokoje v Hotelu Le Chatelain? - Ne, snídaně není zahrnuta v ceně pokoje v Hotelu Le Chatelain. Hosté však mohou za příplatek využít bohaté snídaňové bufetové stoly v hotelové restauraci.

7. Smí se do Hotelu Le Chatelain brát domácí zvířata? - Ano, Hotel Le Chatelain je hotel, který přijímá domácí zvířata. Hosté mohou přivést své chlupaté přátele, s určitými omezeními a dodatečnými poplatky.

8. Má Hotel Le Chatelain parkovací místa na místě? - Ano, Hotel Le Chatelain nabízí parkování na místě pro hosty. Parkovací místa však jsou omezena, je tedy vhodné se předem domluvit nebo se zeptat na dostupnost při rezervaci.

9. Jaké jsou oblíbené možnosti stravování poblíž Hotelu Le Chatelain? - Hosté pobývající v Hotelu Le Chatelain si mohou v blízké čtvrti vyzkoušet různé možnosti stravování, včetně gourmet restaurací, trendy kaváren a nabídky mezinárodní kuchyně, které nabízejí širokou škálu kulinářských zážitků.

10. Má Hotel Le Chatelain business centrum? - Ano, Hotel Le Chatelain má plně vybavené business centrum s moderním vybavením a konferenčními prostory, což ho činí vhodným pro obchodní cestující hledající profesionální prostředí.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Parkoviště
 • Výtah
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Vícejazyčný personál
 • Suvenýry/Dárek obchod
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Mikrovlnná trouba
 • Fén na vlasy
 • TV
 • Kabelová / satelitní TV
 • Soukromý pokoj s koupelnou
 • Soukromá koupelna
 • Soukromé WC
 • Župany
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Služba parkování
 • Čištění obuvi
Vodní aktivity
 • Sauna
Zábava a relaxace
 • Obchody
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
Recenze hotelu Hotel Le Chatelain
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.