Austrálie, Cairns

Alamanda Palm Cove by Lancemore

1 Veivers Road Cairns, Austrálie Hotel
1 nabídka od 8571 CZK Zobrazit pokoje
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Zahrada
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 35
Poloha
Do centra města
22.2 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

1 Veivers Road Cairns, Austrálie

Hotel „Alamanda Palm Cove by Lancemore“ se nachází v Palm Cove, krásné plážové vesnici v Cairns, Austrálie. Samotný hotel je situován přímo na pláži a nabízí úchvatné výhledy na Korálové moře. V bezprostřední blízkosti hotelu najdete řadu restaurací, kaváren a barů. Živá promenáda v Palm Cove je lemována palmami a poskytuje příjemnou procházku podél pláže. V okolí se také nachází několik butiků, galerií a wellness center, které splní potřeby návštěvníků. Palm Cove je známé svou krásnou písečnou pláží, která je ideální pro plavání a relaxaci. Velký bariérový útes je nedaleko, což z něj činí skvělou základnu pro šnorchlování, potápění a výlety k útesům. Daintree Rainforest, jeden z nejstarších tropických deštných pralesů na světě, je také dosažitelný z Palm Cove. Pro dobrodružné jedince je v okolí k dispozici řada aktivit, včetně kajakování, paddleboardingu, jetování na vodním skútru a paraglidingu. Nedaleká lanová dráha Kuranda Skyrail Rainforest poskytuje malebnou cestu přes deštný prales, zatímco park Tjapukai Aboriginal Cultural Park nabízí pohledy na domorodou kulturu a tradice. Celkově je hotel „Alamanda Palm Cove by Lancemore“ obklopen přírodní krásou, úchvatným pobřežím a spoustou atrakcí a aktivit k prozkoumání v Cairns, Austrálie.

map
Alamanda Palm Cove by Lancemore
8.7 Hotel

Do centra města22.2

O hotelu

O

Alamanda Palm Cove od Lancemore je luxusní hotel nacházející se v malebné vesnici Palm Cove, jen 25 minut severně od Cairns v Austrálii. Nabízí ubytování přímo na pláži s nádherným výhledem na Korálové moře, což poskytuje klidný útočiště pro hosty hledající relaxaci a odpočinek. Hotel nabízí širokou škálu ubytovacích možností, aby vyhověl různým preferencím a skupinovým velikostem. Pokoje a apartmány jsou vkusně navrženy a vybaveny moderním vybavením, včetně klimatizace, ploché obrazovky, zdarma Wi-Fi a soukromými balkony s výhledem na zahradu nebo oceán. Některé pokoje také mají plně vybavené kuchyně a oddělené obývací prostory. Hosté v Alamanda Palm Cove se mohou pokořit ve výběru restaurací. Výběrová restaurace resortu, Nu Nu, nabízí jedinečné gastronomické zážitky s důrazem na čerstvé, lokálně získané ingredience. Menu představuje inovativní australskou kuchyni a je doplněno rozsáhlým vinným lístkem. Hosté si mohou vybrat, zda si chtějí pochutnat uvnitř nebo na malebné terase přímo u pláže. Pro ty, kteří hledají více neformální zážitek, nabízí Pebble Beach Pool Bar & Café výběr lehkých jídel, snacků a tropických koktejlů. Hosté si mohou pochutnat na svém jídle u bazénu nebo v pohodlí vlastního pokoje. Hotel také disponuje venkovním bazénem, ideálním pro osvěžující plavání nebo odpočinek pod sluncem. Další vybavení zahrnuje fitness centrum, wellness služby a turistickou informační kancelář, kde si hosté mohou domluvit různé aktivity a výlety v okolí. Celkově nabízí Alamanda Palm Cove od Lancemore luxusní a relaxační pobyt v nádherné plážové lokalitě. S pohodlným ubytováním, lahodnými možnostmi stravování a škálou vybavení si hosté mohou užít nezapomenutelný zážitek v Cairns, Austrálie.

Pláž

Alamanda Palm Cove od Lancemore je luxusní rezort přímo u pláže, který se nachází v rušné vesnici Palm Cove v Cairns, Austrálie. Tento úchvatný resort slibuje dokonalý tropický pobyt s jeho nedotčenými písečnými plážemi, průzračnou vodou a bujnou zelení. Jedním z vrcholů Alamanda Palm Cove je jeho dechberoucí pláž. Resort je ukrytý mezi se prohýbajícími palmy, což vytváří opravdovou plážovou atmosféru ráje. Hosté mohou vychutnat přímý přístup k jemnému písku a mohou se procházet podél pobřeží, cítit teplý písek mezi prsty na nohou. Pláž nabízí klidný a pokojný útěk, daleko od rušného městského života. Zvuk jemných vln létajících proti břehu vytváří uklidňující atmosféru, což z ní dělá ideální místo k odpočinku a relaxaci. Návštěvníci se mohou opalovat na pláži, číst knihu nebo jednoduše si vychutnat krásné okolí. Ti, kteří se cítí více dobrodružně, mohou na pláži Alamanda Palm Cove vyzkoušet řadu vodních aktivit. Hosté se mohou oddat šnorchlování, kajakování nebo paddleboardingu, a objevovat živý podmořský svět Velkého bariérového útesu. Resort také pořádá rybářské výlety a lodní výlety, nabízí hostům možnost zažít krásu oceánu na vlastní oči. Pláž není pouze místem pro odpočinek a rekreaci, ale také nabízí úchvatné výhledy. Hosté mohou pozorovat dechberoucí východy a západy slunce nad obzorem, vytvářející dokonalé okamžiky. Resort poskytuje lehátka a slunečníky, aby hosté mohli pohodlně vychutnat výhledy a nasát tropickou atmosféru. Kromě toho Alamanda Palm Cove nabízí komplex s bazénem u pláže, což umožňuje hostům osvěžit se a plavat, zatímco si vychutnávají úchvatné oceánské výhledy. Rodiny mohou strávit kvalitní čas společně, s dětmi, kteří stavějí hrady z písku nebo hrají plážové hry. Pláž v Alamanda Palm Cove od Lancemore je klidný úkryt, který kombinuje krásu přírody s luxusními vybaveními na světové úrovni. Nabízí nezapomenutelný zážitek na pláži, čímž se stává ideální destinací pro ty, kteří hledají luxusní tropický pobyt v Cairns, Austrálie.

Děti

'Alamanda Palm Cove by Lancemore' v Cairns, Austrálie nabízí několik aktivit a vybavení pro děti. Některé věci, které mohou děti dělat, jsou:

1. Plavání: Resort má velký venkovní bazén, kde se děti mohou bavit a osvěžit se ve vodě.

2. Hřiště: Je zde vymezená oblast hřiště, kde si děti mohou hrát na houpačkách, skluzavkách a jiném hřišťovém vybavení.

3. Aktivity na pláži: Resort se nachází na pláži, takže děti mohou stavět hrady z písku, hrát si ve vlnách nebo si užít plážové hry.

4. Vodní sporty: Resort poskytuje vybavení pro různé vodní sporty jako šnorchlování, paddleboarding a kajakování, které jsou vhodné pro starší děti.

5. Klub pro děti: 'Alamanda Palm Cove' má dětský klub, který nabízí organizované aktivity, hry a řemesla. Školení pracovníci dohlížejí na klub a zajistí, aby děti byly zábavně a bezpečně zaujaty.

6. Filmy: Resort poskytuje výběr filmů, které si děti mohou zhlédnout v pohodlí svých pokojů.

7. Procházky v přírodě: Okolí má krásné přírodní stezky a chodníky, které dětem poskytují příležitost k prozkoumání místní flóry a fauny. To jsou jen některé příklady aktivit a vybavení dostupných pro děti v 'Alamanda Palm Cove by Lancemore'. Resort si klade za cíl poskytnout rodinně přívětivé prostředí, kde děti mohou mít během svého pobytu památný a příjemný čas.

Zábava

V blízkosti hotelu 'Alamanda Palm Cove by Lancemore' v Cairns, Austrálie, se nachází několik zábavních možností. Některé z populárních zábavních možností zahrnují:

1. Palm Cove Jetty: Procházka podél molu v Palm Cove a vychutnání krásných výhledů na Korálové moře. Můžete se také věnovat rybaření nebo jednoduše relaxovat a nasávat klidnou atmosféru.

2. Palm Cove Beach: Nacházející se přímo před hotelem, Palm Cove Beach nabízí ideální místo pro plavání, opalování nebo vychutnávání různých vodních sportů jako paddleboarding, kajakování a šnorchlování.

3. Velký bariérový útes: Cairns je branou k Velkému bariérovému útesu, jednomu z nejúžasnějších přírodních divů světa. Můžete si rezervovat šnorchlovací nebo potápěčské výlety k průzkumu barevných korálových útesů a bohatého mořského života.

4. Kuranda Scenic Railway: Vydejte se na malebnou vlakovou cestu z Cairnsu do deštné vesnice Kuranda. Užijte si dechberoucí výhledy na vodopády, bujný les a soutěsku Barron během jízdy touto historickou železnicí.

5. Skyrail Rainforest Cableway: Zažijte jedinečné dobrodružství v deštném pralese tím, že se vezmete na Skyrail Rainforest Cableway. Klouzejte nad korunami stromů a pozorujte úžasné výhledy na Národní park Barron Gorge a okolní deštný prales.

6. Cairns Night Markets: Nacházející se v srdci Cairnsu, Night Markets nabízejí živou atmosféru s širokým výběrem místních produktů, umění, řemesel a suvenýrů. Můžete si zde také najít lahodné stánky s pouličním jídlem a živou zábavu.

7. Cairns Esplanade: Cairns Esplanade je oblíbenou promenádou s krajinářským parkem, grilovacími plochami a lagunou pro plavání. Můžete zde najít také venkovní fitness vybavení, cyklotrasy a mnoho stravovacích možností.

8. Tjapukai Aboriginal Cultural Park: Seznejte se s bohatou původní kulturou Austrálie v Tjapukai Aboriginal Cultural Park. Užijte si interaktivní vystoupení, tradiční hudbu a tanec a získejte znalosti o starobylých zvycích a tradicích.

9. Cairns Aquarium: Objevte divy podvodního světa v Cairns Aquarium. Tato moderní zařízení ukazují širokou škálu mořského života, včetně vzácných a ohrožených druhů, prostřednictvím interaktivních expozic a vzdělávacích prezentací.

10. Noční život v Cairnsu: Cairns má živý noční život s nesčetnými bary, kluby a místy s živou hudbou. Užijte si živé kapely, DJ sety nebo kulturní vystoupení a prožijte živou atmosféru Cairnsu po setmění.

Vodní aktivity

'Alamanda Palm Cove by Lancemore' v Cairns, Austrálie nabízí svým hostům úžasný sortiment vodních aktivit. Nacházející se na krásné pláži Palm Cove Beach, tento luxusní resort poskytuje snadný přístup ke aktivitám na pláži i u bazénu. Aktivity na pláži:

1. Plavání: Hosté si mohou užít osvěžující plavání v oceánu, jelikož resort se nachází přímo na pláži Palm Cove.

2. Plážový volejbal: Zapojte se do přátelských zápasů s rodinou a přáteli na písečné pláži.

3. Vodní sporty: Resort nabízí služby pronájmu různého vodního sportovního vybavení jako jsou kajaky, paddleboards a vybavení na šnorchlování.

4. Jet ski: Zažijte vzrušení z jet ski v nedotčených vodách Korálového moře.

5. Parasailing: Vzlet nad pobřežím a obdivujte dechberoucí výhled na pláž a okolní oblasti. Aktivity u bazénu:

1. Odpočinek: Odpočívejte u úchvatného lagunového bazénu obklopeného bujnými tropickými zahradami.

2. Plavání: Ponořte se do průzračné vody bazénu, abyste se ochladili od teplého tropického klimatu.

3. Stravování u bazénu: Užijte si lahodné jídlo a nápoje z restaurace a baru resortu, které vám budou přineseny přímo k vašemu lehátku u bazénu.

4. Dětské aktivity: V oblasti bazénu najdete také samostatný dětský bazén, který dává dětem bezpečný prostor pro hraní a zábavu. Další vodní aktivity:

1. Prohlídky Velkého bariérového útesu: Resort může zajistit šnorchlovací a potápěčské prohlídky k prozkoumání světově proslulého Velkého bariérového útesu.

2. Rybářské výlety: Vydejte se na rybářské dobrodružství, buď na plně vybavenou chartovací loď, nebo se připojte k organizovanému rybářskému výletu.

3. Rafting na divoké vodě: Zažijte vzrušení při navigaci skrz peřejníky řeky Barron nebo Tully, která je jen krátkou jízdou od resortu.

4. Pronájem jachet: Užijte si luxusní plavbu na jachtě k prozkoumání úchvatného pobřeží a nedalekých ostrovů. Ať už dáváte přednost klidu pláže nebo komfortu bazénu, 'Alamanda Palm Cove by Lancemore' nabízí širokou škálu vodních aktivit, které zajistí nezapomenutelný pobyt pro své hosty.

Nejčastější otázky

Co je to 'Alamanda Palm Cove od Lancemore'? 'Alamanda Palm Cove od Lancemore' je luxusní rezort přímo u pláže nacházející se v Palm Cove, Cairns, Austrálii. Jaké vybavení nabízí 'Alamanda Palm Cove od Lancemore'? Rezort nabízí širokou škálu zařízení, včetně tropického lagunového bazénu, wellness centra, plážové restaurace, baru, 24-hodinové recepce, concierge služby a připojení k Wi-Fi zdarma. Jak daleko je 'Alamanda Palm Cove od Lancemore' od letiště v Cairnsu? Rezort je přibližně 25 minut jízdy autem od letiště v Cairnsu. Je na rezortu k dispozici parkování? Ano, pro hosty ubytované v 'Alamanda Palm Cove od Lancemore' je k dispozici zdarma parkování na místě. Jsou na rezortu povoleny domácí zvířata? Bohužel, domácí zvířata na rezortu nejsou povolena s výjimkou asistenčních zvířat. Nabízí 'Alamanda Palm Cove od Lancemore' službu transferu z/na letiště? Ano, rezort poskytuje transfer z/na letiště za dodatečný poplatek. Doporučuje se kontaktovat rezort předem a domluvit si tuto službu. Jsou na rezortu nějaké možnosti stravování? Ano, rezort má restauraci Nu Nu, která nabízí zážitek z plážového stravování s moderní australskou kuchyní. Je zde také bar, kde si hosté mohou vychutnat nápoje a lehké občerstvení. Jaké jsou blízké atrakce k rezortu? Velký bariérový útes je oblíbenou atrakcí nedaleko rezortu a nabízí možnosti šnorchlování, potápění a lodních výletů. Další blízké atrakce zahrnují prales Daintree, Cairnskou tropickou zoo a lanovku Kuranda Scenic Railway. Jsou na rezortu k dispozici nějaké vodní aktivity? Ano, hosté si mohou užít škálu vodních aktivit jako je plavání, paddleboarding, kajakování a šnorchlování na pláži přímo před rezortem. Je na 'Alamanda Palm Cove od Lancemore' k dispozici wellness centrum? Ano, rezort má wellness centrum, kde si hosté mohou dopřát různé relaxační procedury a masáže. Jsou na rezortu k dispozici nějaké speciální balíčky nebo nabídky? Rezort často nabízí speciální balíčky a nabídky, včetně nabídek na delší pobyty, líbánkové balíčky a sezónních akcí. Doporučuje se zkontrolovat webové stránky rezortu nebo je kontaktovat přímo pro nejnovější nabídky. Je rezort vhodný pro rodiny? Ano, 'Alamanda Palm Cove od Lancemore' je rodinně přátelský a poskytuje zařízení jako je dětský bazén, dětský klub a služby hlídání dětí.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Zahrada
 • Obchody
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Parkování zdarma
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Výtah
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Vícejazyčný personál
 • Exekutivní patro
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Suvenýry/Dárek obchod
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Whirlpool
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
 • Služba parkování
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Wellness centrum
 • Plavba lodí
 • Vodní lyžování
 • Potápění s přístrojem
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
Typ pláže
 • Soukromá pláž
Recenze hotelu Alamanda Palm Cove by Lancemore
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.