Arménie, Gyumri

Vale hotel&restaurant complex

Vazgen Sargsyan Street 30 /1 Gyumri, Arménie Hotel
1 nabídka od 670 CZK Zobrazit pokoje
Vale hotel&restaurant complex
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Bar / Salonek
 • Karaoke
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Zahrada
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 40
Poloha
Do centra města
2.2 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Vazgen Sargsyan Street 30 /1 Gyumri, Arménie

Vale Hotel & Restaurangkomplex v městě Gyumri v Arménii se nachází v rušné oblasti s různými vybavenostmi a atrakcemi v blízkosti. Některé z významných míst kolem hotelu jsou:

1. Centrální park: Hotel je jen krátkou procházkou od krásného Centrálního parku v Gyumri. Je to skvělé místo pro klidné procházky, pikniky a aby si užili okolní přírodu.

2. Náměstí radnice: Hotel se nachází blízko Náměstí radnice, které slouží jako setkávací místo místním obyvatelům a pořádá různé události a festivaly během roku.

3. Nákupní centra: V blízkosti Vale Hotelu se nachází několik nákupních center, včetně obchodního centra Berlin a nákupního centra Rio Mall. Ty nabízejí širokou škálu obchodů, boutique a zábavních možností.

4. Restaurace a kavárny: V blízkosti hotelu je mnoho restaurací, které dávají návštěvníkům možnost objevovat arménskou kuchyni a mezinárodní chutě.

5. Muzea a kulturní památky: Gyumri je známé svým bohatým kulturním dědictvím. V blízkosti se nachází muzeum Shiraz House, muzeum Dzitoghtsyan a muzeum Mher Mkrtchyan House, které poskytují vhled do historie a umění města.

6. Pivovar Gyumri Beer: Ti, kdo mají zájem o arménské pivo, mohou navštívit pivovar Gyumri Beer, aby se dozvěděli o procesu vaření piva a ochutnali místně produkované druhy piva.

7. Kostely a památníky: Gyumri ukrývá několik historických kostelů a památníků, včetně katedrály Svaté Matky Boží, kostela St. Astvatsatsin a Černé pevnosti. Některé z těchto architektonických skvostů jsou v blízkosti hotelu. Celkově nabízí Vale Hotel & Restaurangkomplex svým hostům přístup k různým atrakcím, kulturním místům, možnostem nakupování a restauracím, čímž se stává pohodlným výchozím bodem pro objevování města Gyumri v Arménii.

map
Vale hotel&restaurant complex
8.6 Hotel

Do centra města2.2

O hotelu

O

Vale hotelový a restaurační komplex se nachází ve městě Gyumri v Arménii. Nabízí pohodlný a luxusní pobyt pro hosty, kteří navštěvují tuto oblast. Hotel: Hotel v komplexu Vale je známý pro svůj moderní design a vynikající servis. Nabízí širokou škálu vybavení, které zajišťuje příjemný pobyt pro hosty. Pokoje jsou prostorné a dobře vybavené a nabízejí pohodlné a relaxační prostředí. Každý pokoj je vybaven televizí, klimatizací, bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Hotel také nabízí 24hodinovou recepci, prádelnu a bezplatné parkování. Pokoje: Hotel nabízí různé možnosti ubytování, které vyhovují různým potřebám a preferencím hostů. To zahrnuje standardní pokoje, deluxe pokoje a apartmány. Standardní pokoje nabízejí základní vybavení a jsou vhodné pro cestovatele s menším rozpočtem. Deluxe pokoje nabízejí luxusnější nábytek a dodatečné vybavení. Apartmány jsou prostorné a mají samostatný obývací pokoj, ideální pro rodiny nebo ty, kteří hledají více prostoru. Jídlo: Restaurace v komplexu Vale je známá pro svou vynikající kuchyni a příjemnou atmosféru. Nabízí širokou škálu jídel, od tradiční arménské kuchyně po mezinárodní oblíbené. Restaurace používá čerstvé, místně pěstované ingredience pro vytváření chutných a vysoce kvalitních jídel. Hosté si mohou vychutnat svá jídla v elegantní jídelně restaurace nebo využít pokojový servis pro více soukromý zážitek z jídla. Celkově nabízí Vale hotelový a restaurační komplex v Gyumri pohodlný a příjemný pobyt se dobře vybavenými pokoji a vynikajícím jídlem v jeho restauraci.

Děti

'Vale Hotel a restaurační komplex' nabízí mnoho aktivit pro děti ve městě Gyumri v Arménii. Některé z možností zahrnují:

1. Venkovní herní prostor: Komplex má speciální venkovní hřiště, kde si děti mohou užít houpačky, skluzavky a další herní prvky.

2. Vnitřní herna: Existuje vnitřní herní místnost s různými hračkami a hrami, kde se děti mohou bavit.

3. Dětské menu: Restaurace v komplexu nabízí speciální menu s různými oblíbenými jídly pro děti.

4. Aktivity a zábava: Komplex pravidelně pořádá speciální akce a zábavné programy pro děti, jako jsou kouzelnické show, malování na obličej a loutkové představení.

5. Ubytovací možnosti: Hotelová část komplexu nabízí rodinné pokoje nebo propojené pokoje vhodné pro rodiny s dětmi. 'Vale Hotel a restaurační komplex' se snaží vytvořit rodinné prostředí a splnit potřeby dětí pro příjemný a zábavný pobyt.

Zábava

1. Muzeum společenského života Dzitoghtsyan: Toto muzeum ukazuje tradiční arménské oblečení, domácí potřeby a kulturní artefakty. Poskytuje náhled do historie a dědictví této oblasti.

2. Městské divadlo Gyumri: Užijte si divadelní představení v Městském divadle Gyumri, které předvádí různá divadelní představení, muzikály a taneční vystoupení. Podívejte se na rozvrh nadcházejících představení.

3. Muzeum Vardana Aygektsiho: Toto muzeum je věnováno dílům slavného arménského malíře Vardana Aygektsiho. Obsahuje sbírku jeho obrazů, soch a dalších uměleckých děl.

4. Muzeum národní architektury a městského života: Prozkoumejte architektonické dědictví a městský život v Gyumri v tomto muzeu. Má výstavy o tradiční arménské architektuře, územním plánování a historii města.

5. Historické muzeum-rezervace Kumayri: Toto muzeum poskytuje komplexní přehled o historii a kultuře Gyumri. Ukazuje různé artefakty, fotografie a dokumenty spojené s minulostí města.

6. Zoologická zahrada Gyumri: Navštivte Zoologickou zahradu Gyumri, abyste viděli různé druhy zvířat, včetně lva, tygra, medvěda a opic. Je to oblíbená atrakce pro rodiny a milovníky zvířat.

7. Park národní architektury a městského života: Procházejte tímto parkem, který má krásné sochy, architektonické prvky a zelené plochy. Nabízí klidné prostředí pro odpočinek a volný čas.

8. Gorkého park: Nacházející se poblíž hotelu, Gorkého park je oblíbeným místem pro venkovní aktivity. Má chodníky, dětská hřiště a rekreační zařízení pro děti i dospělé.

9. Pivovar Gyumri: Pokud máte zájem o výrobu piva, můžete navštívit pivovar Gyumri pro prohlídku a ochutnávku. Naučte se o procesu výroby piva a vychutnejte si místní pivo.

10. Kavárny a restaurace: Hotel sám má restaurační komplex, ale v okolí jsou také různé kavárny a restaurace. Objevte místní arménskou kuchyni nebo si vyzkoušejte mezinárodní jídla v blízkých zařízeních.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází hotelový a restaurační komplex Vale v Gyumri v Arménii?
1. Kde se nachází hotelový a restaurační komplex Vale v Gyumri v Arménii?1

Komplex Vale se nachází v historickém centru Gyumri v Arménii na adrese Abovyanova ulice 164

2. Jaké zařízení nabízí hotel Vale?
2. Jaké zařízení nabízí hotel Vale?1

Hotel Vale nabízí pohodlné pokoje s moderním vybavením, včetně klimatizace, zdarma Wi-Fi, minibaru a televize. Hotel disponuje také restaurací, barem, konferenčním sálem a bezplatným parkovištěm

3. Jaké druhy kuchyně jsou podávány v restauraci komplexu Vale?
3. Jaké druhy kuchyně jsou podávány v restauraci komplexu Vale?1

Restaurace v komplexu Vale nabízí rozmanité menu, včetně arménské, evropské a mezinárodní kuchyně. Hosté si mohou vychutnat různé pokrmy připravené profesionálními kuchaři

4. Jsou poblíž hotelu Vale nějaké atrakce nebo památky?
4. Jsou poblíž hotelu Vale nějaké atrakce nebo památky?1

Ano, poblíž hotelu Vale se nachází několik atrakcí a památek, včetně Náměstí města Gyumri, Náměstí Vardanants, Historického muzea Gyumri a Kostela Panny Marie

5. Jak daleko je hotel Vale od centra města?
5. Jak daleko je hotel Vale od centra města?1

Hotel Vale je výhodně umístěn v centru města Gyumri, takže je v docházkové vzdálenosti nebo jen krátkou jízdou od hlavních atrakcí, obchodů a restaurací ve městě

6. Je v hotelu Vale k dispozici konferenční sál?
6. Je v hotelu Vale k dispozici konferenční sál?1

Ano, hotel Vale má konferenční sál, který je vhodný pro různé akce, jako jsou obchodní schůzky, semináře a konference. Sál je vybaven moderní audiovizuální technikou a může vyhovět různým požadavkům

7. Poskytuje hotel Vale služby přepravy na letiště?
7. Poskytuje hotel Vale služby přepravy na letiště?1

Ano, hotel Vale nabízí služby přepravy na letiště na vyžádání. Hosté si mohou domluvit odvoz nebo odvoz na nedalekém mezinárodním letišti Širáka, které je přibližně 5 kilometrů od hotelu

8. Zda je v hotelu Vale fitness centrum nebo wellness?
8. Zda je v hotelu Vale fitness centrum nebo wellness?1

Hotel Vale nemá vlastní fitness centrum ani wellness centrum. Hotelový personál však může hostům pomoci najít blízká fitness centra nebo wellness centra pro jejich relaxaci a wellness potřeby

9. Jaké jazyky ovládá personál hotelu Vale?
9. Jaké jazyky ovládá personál hotelu Vale?1

Personál hotelu Vale hovoří plynule několika jazyky, včetně arménštiny, angličtiny, ruštiny a někteří členové personálu mohou také hovořit dalšími cizími jazyky, aby pomohli mezinárodním hostům

10. Může hotel Vale pomoci s organizací výletů nebo exkurzí v Gyumri a okolí?
10. Může hotel Vale pomoci s organizací výletů nebo exkurzí v Gyumri a okolí?1

Ano, hotel Vale může hostům pomoci s organizací výletů a exkurzí ke zkoumání atrakcí a památek v Gyumri a jejím okolí. Hotelový personál může poskytnout informace, zajistit dopravu a doporučit oblíbené turistické cíle.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Bar / Salonek
 • Karaoke
 • Zahrada
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Parkování zdarma
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Bankomat / Směnárna
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Rodinný pokoj
 • Přístup pro invalidní vozík
 • Samostatné přihlášení a odhlášení
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Banketové zařízení
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Treasury Box
 • Kávovar / rychlovarná konvice
 • Fén na vlasy
 • Kuchyň
 • TV
 • Kabelová / satelitní TV
 • Sprcha
 • Soukromá koupelna
 • Soukromé WC
 • Možnost volby povlečení a polštářů
 • Psací stůl
 • Zdarma toaletní potřeby
 • Ručníky
 • Pokojová služba
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Kadeřnictví/krásná vlasů
 • Kopírka
Pro rodiny s dětmi
 • Dětské hřiště
 • Dětský klub
Recenze hotelu Vale hotel&restaurant complex
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.